ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/03/2020 04:22

Uran Ismaili tregon se me kë është e hapur PDK të bëj koalicion pas zgjedhjeve

Uran Ismaili tregon se me kë është e hapur PDK të bëj koalicion pas zgjedhjeve
Uran Ismaili ka folur për koalicionet e mundshme të PDK-së. Ismaili ndër të tjera në këtë emision ka folur edhe për koalicionet e mundshme pas zgjedhjeve të subjektit të tij. Ai më herët kishte cekur se PDK do dalë e ...
Arbresh | 12-Sep-2019 01:22
Uran Ismaili ka folur për koalicionet e mundshme të PDK-së. Ismaili ndër të tjera në këtë emision ka folur edhe për koalicionet e mundshme pas zgjedhjeve të subjektit të tij. Ai më herët kishte cekur se PDK do dalë e ...

Ismaili: Veseli s’bën asnjë lloj kompromisi kur vjen puna tek korrupsioni
Ministri në detyrë i Shëndetësisë, Uran IsmailI ka folur edhe për koalicionet e mundshme pas zgjedhjeve të subjektit të tij. Ai më herët kishte cekur se PDK do dalë e para dhe si e tillë do formojë qeverinë. “E kemi të ...
Indeks Online | 11-Sep-2019 23:55
Ministri në detyrë i Shëndetësisë, Uran IsmailI ka folur edhe për koalicionet e mundshme pas zgjedhjeve të subjektit të tij. Ai më herët kishte cekur se PDK do dalë e para dhe si e tillë do formojë qeverinë. “E kemi të ...

Uran Ismaili tregon se me kë është e hapur PDK që të bëj koalicion pas zgjedhjeve
Ministri në detyrë i Shëndetësisë, Uran Ismaili, është i ftuar sonte në emisionin DPT te Fidani në T7. Ismaili ndër të tjera në këtë emision ka folur edhe për koalicionet e mundshme pas zgjedhjeve të subjektit të tij. ...
Gazeta Observer | 11-Sep-2019 23:49
Ministri në detyrë i Shëndetësisë, Uran Ismaili, është i ftuar sonte në emisionin DPT te Fidani në T7. Ismaili ndër të tjera në këtë emision ka folur edhe për koalicionet e mundshme pas zgjedhjeve të subjektit të tij. ...

Uran Ismaili tregon se me kë është e hapur PDK që të bëj koalicion pas zgjedhjeve
Ministri në detyrë i Shëndetësisë, Uran Ismaili, është i ftuar sonte në emisionin DPT te Fidani në T7. Ismaili ndër të tjera në këtë emision ka folur edhe për koalicionet e mundshme pas zgjedhjeve të subjektit të tij. ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 23:47
Ministri në detyrë i Shëndetësisë, Uran Ismaili, është i ftuar sonte në emisionin DPT te Fidani në T7. Ismaili ndër të tjera në këtë emision ka folur edhe për koalicionet e mundshme pas zgjedhjeve të subjektit të tij. ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved