ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/11/2019 09:26

Turizmi/Klosi në Rusi: Shqipëria, destinacioni me më shumë të ardhme në tregun turistik europian

Turizmi/Klosi në Rusi: Shqipëria, destinacioni me më shumë të ardhme në tregun turistik europian
RUSI Nga sesioni i 23-ë i Asamblesë së Përgjithshme të Organizatës Botërore të Turizmit (UNTWO), në Shën Petersburg, ku Shqipëria ishte për herë të parë pjesë e podiumit drejtues të Asamblesë, ministri Klosi vlerësoi ...
BalkanWeb | 12-Sep-2019 18:23
RUSI Nga sesioni i 23-ë i Asamblesë së Përgjithshme të Organizatës Botërore të Turizmit (UNTWO), në Shën Petersburg, ku Shqipëria ishte për herë të parë pjesë e podiumit drejtues të Asamblesë, ministri Klosi vlerësoi ...

Turizmi/Klosi në Rusi: Shqipëria, destinacioni me më shumë të ardhme në tregun turistik europian
RUSI Nga sesioni i 23-ë i Asamblesë së Përgjithshme të Organizatës Botërore të Turizmit (UNTWO), në Shën Petersburg, ku Shqipëria ishte për herë të parë pjesë e podiumit drejtues të Asamblesë, ministri Klosi vlerësoi ...
Medial | 12-Sep-2019 18:33
RUSI Nga sesioni i 23-ë i Asamblesë së Përgjithshme të Organizatës Botërore të Turizmit (UNTWO), në Shën Petersburg, ku Shqipëria ishte për herë të parë pjesë e podiumit drejtues të Asamblesë, ministri Klosi vlerësoi ...

Nga Shën Petersburg, Klosi flet për çështjet e diskutuara në UNTWO: Shqipëria, destinacioni me më shumë të ardhme në tregun turistik europian
Nga sesioni i 23-ë i Asamblesë së Përgjithshme të Organizatës Botërore të Turizmit (UNTWO), në Shën Petersburg, ku Shqipëria ishte për herë të parë pjesë e podiumit drejtues të Asamblesë, ministri Klosi vlerësoi ...
Lexo | 12-Sep-2019 18:19
Nga sesioni i 23-ë i Asamblesë së Përgjithshme të Organizatës Botërore të Turizmit (UNTWO), në Shën Petersburg, ku Shqipëria ishte për herë të parë pjesë e podiumit drejtues të Asamblesë, ministri Klosi vlerësoi ...

Shqipëria, për herë të parë në podiumin e Organizatës Botërore të Turizmit, në Shën Petersburg
Shqipëria ngjitet për herë të parë në podiumin drejtues të Organizatës Botërore të Turizmit. Këtë lajm e ka konfirmuar ministri i Turizmit dhe Mjedisit, Blendi Klosi që është njëkohësisht edhe zëvendëspresidenti i ...
Dritare | 11-Sep-2019 14:25
Shqipëria ngjitet për herë të parë në podiumin drejtues të Organizatës Botërore të Turizmit. Këtë lajm e ka konfirmuar ministri i Turizmit dhe Mjedisit, Blendi Klosi që është njëkohësisht edhe zëvendëspresidenti i ...

Për herë të parë, Shqipëria ngjitet në podiumin e Organizatës Botërore të Turizmit
Shqipëria është ngjitur për herë të parë në podiumin e Organizatës Botërore të Turizmit, në Shën Petersburg të Rusisë. Këtë e ka bërë të ditur vetë ministri i Turizmit dhe Mjedisit, Blendi Klosi, i cili është i ...
Gazeta Dita | 11-Sep-2019 13:36
Shqipëria është ngjitur për herë të parë në podiumin e Organizatës Botërore të Turizmit, në Shën Petersburg të Rusisë. Këtë e ka bërë të ditur vetë ministri i Turizmit dhe Mjedisit, Blendi Klosi, i cili është i ...

Ndodh për herë të parë! Shqipëria ngjitet në podiumin e Organizatës Botërore të Turizmit
Shqipëria është ngjitur për herë të parë në podiumin e Organizatës Botërore të Turizmit, në Shën Petersburg të Rusisë. Këtë e ka bërë të ditur vetë ministri i Turizmit dhe Mjedisit, Blendi Klosi, i cili është i ...
BalkanWeb | 11-Sep-2019 13:30
Shqipëria është ngjitur për herë të parë në podiumin e Organizatës Botërore të Turizmit, në Shën Petersburg të Rusisë. Këtë e ka bërë të ditur vetë ministri i Turizmit dhe Mjedisit, Blendi Klosi, i cili është i ...

Ndodh për herë të parë! Shqipëria ngjitet në podiumin e Organizatës Botërore të Turizmit
Shqipëria është ngjitur për herë të parë në podiumin e Organizatës Botërore të Turizmit, në Shën Petersburg të Rusisë. Këtë e ka bërë të ditur vetë ministri i Turizmit dhe Mjedisit, Blendi Klosi, i cili është i ...
Medial | 11-Sep-2019 13:34
Shqipëria është ngjitur për herë të parë në podiumin e Organizatës Botërore të Turizmit, në Shën Petersburg të Rusisë. Këtë e ka bërë të ditur vetë ministri i Turizmit dhe Mjedisit, Blendi Klosi, i cili është i ...

Lajmi i mirë/ Shqipëria, për herë të parë në podiumin e Organizatës Botërore të Turizmit, në Shën Petersburg
Ministri Klosi, në postin e zv Presidentit të Asamblesë së Përgjithshme për Europën, drejton panele të rëndësishme për cështje, si: Heqja e vizave, turizmi i aventurës dhe zhvillimi i industrisë së turizmit sipas ...
Lexo | 11-Sep-2019 13:19
Ministri Klosi, në postin e zv Presidentit të Asamblesë së Përgjithshme për Europën, drejton panele të rëndësishme për cështje, si: Heqja e vizave, turizmi i aventurës dhe zhvillimi i industrisë së turizmit sipas ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved