ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/09/2019 07:06

Top 10 stadiumet në Europë, “Etihad” i Sitit i mposht të gjithë!

Top 10 stadiumet në Europë, “Etihad” i Sitit i mposht të gjithë!
Cili është stadiumi më i mirë në Europë për t’u vizituar nga tifozët e futbollit? Për t’iu përgjigjur kësaj pyetje, sajti “Footy.com” është argëtuar duke bërë një klasifikim. Studimi ka analizuar impiantet në një ditë ...
BalkanWeb | 12-Sep-2019 18:01
Cili është stadiumi më i mirë në Europë për t’u vizituar nga tifozët e futbollit? Për t’iu përgjigjur kësaj pyetje, sajti “Footy.com” është argëtuar duke bërë një klasifikim. Studimi ka analizuar impiantet në një ditë ...

VIDEO: Fieri me stadium të ri, FSHF do të restaurojë edhe impiantin “Loni Papuciu”
Përveç arenës Kombëtare dhe stadiumit të Kukësit që janë në punim e sipër, duket se Federata Shqiptare e Futbollit në bashkëpunim me qeverisjen qendrore dhe lokale po planifikojnë rikonstruksionin e stadiumit “Loni ...
GazetaTema | 12-Sep-2019 17:18
Përveç arenës Kombëtare dhe stadiumit të Kukësit që janë në punim e sipër, duket se Federata Shqiptare e Futbollit në bashkëpunim me qeverisjen qendrore dhe lokale po planifikojnë rikonstruksionin e stadiumit “Loni ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved