ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/02/2020 23:56

Tensionohet gjendja në një burg në Greqi: Një grup shqiptarësh përleshet me arabët

Tensionohet gjendja në një burg në Greqi: Një grup shqiptarësh përleshet me arabët
Ka degraduar në përleshje të forta konflikti midis një grupi të arrestuarish shqiptarë dhe arabë në burgun e Avlonas në Greqi. Përshkallëzimi i situatës për të cilën ende nuk dihen shkaqet është ndalur pas ndërhyres së ...
Standard | 12-Sep-2019 09:12
Ka degraduar në përleshje të forta konflikti midis një grupi të arrestuarish shqiptarë dhe arabë në burgun e Avlonas në Greqi. Përshkallëzimi i situatës për të cilën ende nuk dihen shkaqet është ndalur pas ndërhyres së ...

Një grup shqiptarësh përleshet me arabët në burg
Mediet greke shkruajnë se ende nuk dihen arsyet e këtij sulmi dhe se rojet e sigurisëndërhynë për ti ndarë. Duke qenë se rojet nuk mundën t’i ndanin dot forcërisht dy grupet, ata u detyruan të përdornin gaz lotsjellës. ...
Lajminet | 11-Sep-2019 18:32
Mediet greke shkruajnë se ende nuk dihen arsyet e këtij sulmi dhe se rojet e sigurisëndërhynë për ti ndarë. Duke qenë se rojet nuk mundën t’i ndanin dot forcërisht dy grupet, ata u detyruan të përdornin gaz lotsjellës. ...

Plas në burgjet greke, një grup shqiptarësh përleshet me disa arab
Pak pas mesdite, disa të arrestuar shqiptarë u përleshën, me disa shtetas arabë në portën e brendshme të burgut, të Avlonas. Mediet greke shkruajnë se ende nuk dihen arsyet e këtij sulmi dhe se rojet e......
Zeri | 11-Sep-2019 18:24
Pak pas mesdite, disa të arrestuar shqiptarë u përleshën, me disa shtetas arabë në portën e brendshme të burgut, të Avlonas. Mediet greke shkruajnë se ende nuk dihen arsyet e këtij sulmi dhe se rojet e......

Plas në burgjet greke, një grup shqiptarësh përleshet me disa arab
Pak pas mesdite, disa të arrestuar shqiptarë u përleshën, me disa shtetas arabë në portën e brendshme të burgut, të Avlonas. Mediet greke shkruajnë se ende nuk dihen arsyet e këtij sulmi dhe se rojet e sigurisëndërhynë ...
Indeks Online | 11-Sep-2019 18:24
Pak pas mesdite, disa të arrestuar shqiptarë u përleshën, me disa shtetas arabë në portën e brendshme të burgut, të Avlonas. Mediet greke shkruajnë se ende nuk dihen arsyet e këtij sulmi dhe se rojet e sigurisëndërhynë ...

Përleshen në burgun grek grupet shqiptare me ato arabe
Disa të burgosur shqiptarë u përleshën me disa shtetas arabë pasditen e sotme, në brendësi të qelisë së burgut ku ata ishin izoluar, në Avlonas. Mediet greke raportojnë se rojet e sigurisë ndërhynë për t’i ndarë dy ...
Gazeta Dita | 11-Sep-2019 18:07
Disa të burgosur shqiptarë u përleshën me disa shtetas arabë pasditen e sotme, në brendësi të qelisë së burgut ku ata ishin izoluar, në Avlonas. Mediet greke raportojnë se rojet e sigurisë ndërhynë për t’i ndarë dy ...

Sërish skandal në burgjet e Greqisë: Grupi i të burgosurve shqiptarë përleshet me disa arabë
Pak pas mesdite, disa të arrestuar shqiptarë u përleshën, me disa shtetas arabë në portën e brendshme të burgut, të Avlonas. Mediet greke shkruajnë se ende nuk dihen arsyet e këtij sulmi dhe se rojet e sigurisëndërhynë ...
GazetaTema | 11-Sep-2019 17:29
Pak pas mesdite, disa të arrestuar shqiptarë u përleshën, me disa shtetas arabë në portën e brendshme të burgut, të Avlonas. Mediet greke shkruajnë se ende nuk dihen arsyet e këtij sulmi dhe se rojet e sigurisëndërhynë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved