ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/02/2020 01:21

Tahiri i quan dezertorë, Kelmendi nga AAK: Jeni të mykur në tërësi dhe të korruptuar

Tahiri i quan dezertorë, Kelmendi nga AAK: Jeni të mykur në tërësi dhe të korruptuar
Sistemi i drejtësisë në Kosovë ka përplasur Muhamet Kelmendin nga AAK-ja dhe ish-ministrin e Drejtësisë, Abelard Tahirin. Kelmendi akuzoi PDK-në për një sistem, sipas tij, të korruptuar dhe për pasurim të zyrtarëve të ...
Medial | 11-Sep-2019 23:03
Sistemi i drejtësisë në Kosovë ka përplasur Muhamet Kelmendin nga AAK-ja dhe ish-ministrin e Drejtësisë, Abelard Tahirin. Kelmendi akuzoi PDK-në për një sistem, sipas tij, të korruptuar dhe për pasurim të zyrtarëve të ...

Tahiri i quan dezertorë, Kelmendi nga AAK: Jeni të mykur në tërësi dhe të korruptuar
Sistemi i drejtësisë në Kosovë ka përplasur Muhamet Kelmendin nga AAK-ja dhe ish-ministrin e Drejtësisë, Abelard Tahirin. Kelmendi akuzoi PDK-në për një sistem, sipas tij, të korruptuar dhe për pasurim të zyrtarëve të ...
Klan Kosova | 11-Sep-2019 22:59
Sistemi i drejtësisë në Kosovë ka përplasur Muhamet Kelmendin nga AAK-ja dhe ish-ministrin e Drejtësisë, Abelard Tahirin. Kelmendi akuzoi PDK-në për një sistem, sipas tij, të korruptuar dhe për pasurim të zyrtarëve të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved