ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/02/2020 22:43

Sulmohet shtëpia e Kim Kardashian dhe Kylie Jenner në Kaliforni

Sulmohet shtëpia e Kim Kardashian dhe Kylie Jenner në Kaliforni
Kim Kardashian dhe Kylie Jenner së fundmi u përballën me një gjë jo fort të këndshme, kur nga kamerat e sigurisë u filmua një person duke provuar të futej në të dy shtëpitë e tyre në të njëjtën natë. Një person u kap ...
Arbresh | 12-Sep-2019 11:28
Kim Kardashian dhe Kylie Jenner së fundmi u përballën me një gjë jo fort të këndshme, kur nga kamerat e sigurisë u filmua një person duke provuar të futej në të dy shtëpitë e tyre në të njëjtën natë. Një person u kap ...

Sulmohet shtëpia e Kim Kardashian dhe Kylie Jenner në Kaliforni
Kim Kardashian dhe Kylie Jenner së fundmi u përballën me një gjë jo fort të këndshme, kur nga kamerat e sigurisë u filmua një person duke provuar të futej në të dy shtëpitë e tyre në të njëjtën natë. Një......
Zeri | 12-Sep-2019 11:22
Kim Kardashian dhe Kylie Jenner së fundmi u përballën me një gjë jo fort të këndshme, kur nga kamerat e sigurisë u filmua një person duke provuar të futej në të dy shtëpitë e tyre në të njëjtën natë. Një......

Sulmohet shtëpia e Kim Kardashian dhe Kylie Jenner në Kaliforni
Kim Kardashian dhe Kylie Jenner së fundmi u përballën me një gjë jo fort të këndshme, kur nga kamerat e sigurisë u filmua një person duke provuar të futej në të dy shtëpitë e tyre në të njëjtën natë. Një person u kap ...
Telegrafi | 12-Sep-2019 11:13
Kim Kardashian dhe Kylie Jenner së fundmi u përballën me një gjë jo fort të këndshme, kur nga kamerat e sigurisë u filmua një person duke provuar të futej në të dy shtëpitë e tyre në të njëjtën natë. Një person u kap ...

Sulmohet shtëpia e Kim Kardashian dhe Kylie Jenner
Shtëpia e Kim Kardashian dhe Kylie Jenner, është sulmuar brenda një nate. Kamerat e sigurisë kanë kapuar një burrë rreth shtëpisë se Kylie Jenner në Hidden Hill të Kalifornisë, të hënën. Të njëjtën natë, hajduti është ...
Prive | 12-Sep-2019 10:39
Shtëpia e Kim Kardashian dhe Kylie Jenner, është sulmuar brenda një nate. Kamerat e sigurisë kanë kapuar një burrë rreth shtëpisë se Kylie Jenner në Hidden Hill të Kalifornisë, të hënën. Të njëjtën natë, hajduti është ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved