ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/04/2020 23:36

Specialistët e papunë të stomatologjisë protestojnë për të tetën herë

Specialistët e papunë të stomatologjisë protestojnë për të tetën herë
Specialistët e papunë të stomatologjisë janë takuar me zëdhënësin e Ministrisë së Shëndetësisë, Faik Hoti. Ky i fundit tha se është punuar për hartimin e udhëzimit administrativ. “Ministria ka punuar në hartimin e këtij ...
Telegrafi | 12-Sep-2019 12:30
Specialistët e papunë të stomatologjisë janë takuar me zëdhënësin e Ministrisë së Shëndetësisë, Faik Hoti. Ky i fundit tha se është punuar për hartimin e udhëzimit administrativ. “Ministria ka punuar në hartimin e këtij ...

Specialistët e papunë të stomatologjisë protestojnë për të tetën herë
Specialistët e papunë të stomatologjisë janë takuar me zëdhënësin e Ministrisë së Shëndetësisë, Faik Hoti.
Kosova Press | 12-Sep-2019 12:16
Specialistët e papunë të stomatologjisë janë takuar me zëdhënësin e Ministrisë së Shëndetësisë, Faik Hoti.

Stomatologët të papunë protestojnë sërish, kërkojnë mbajtjen e premtimeve ndaj tyre
Dhjetëra specialistë stomatologë të papunë, për të tetën herë kanë protestuar sot para Ministrisë së Shëndetësisë, duke kërkuar edhe një herë ndryshimin e Udhëzimit administrativ, gjë që ishte premtuar nga ministri në ...
Indeks Online | 12-Sep-2019 12:06
Dhjetëra specialistë stomatologë të papunë, për të tetën herë kanë protestuar sot para Ministrisë së Shëndetësisë, duke kërkuar edhe një herë ndryshimin e Udhëzimit administrativ, gjë që ishte premtuar nga ministri në ...

Stomatologët e papunë protestojnë sërish, kërkojnë të mbahen premtimet ndaj tyre
Me dhjetëra specialistë stomatologë të papunë, për të tetën herë kanë protestuar sot para Ministrisë së Shëndetësisë, duke kërkuar edhe një herë ndryshimin e udhëzimit administrativ, gjë që ishte premtuar nga ministri ...
Kosova Press | 12-Sep-2019 11:55
Me dhjetëra specialistë stomatologë të papunë, për të tetën herë kanë protestuar sot para Ministrisë së Shëndetësisë, duke kërkuar edhe një herë ndryshimin e udhëzimit administrativ, gjë që ishte premtuar nga ministri ...

Zëdhënësi i MSh-së u përgjigjet specialistëve të stomatologjisë
Zëdhënësi i MSh-së, Faik Hoti është deklaruar për medie pas protestës së specialistëve stomatologë të papunë Hoti tha se në udhëzim Administrativ do të bëhen këto ndryshime duke mos cekur kohës se kur do të ndodh. ...
Arbresh | 12-Sep-2019 11:55
Zëdhënësi i MSh-së, Faik Hoti është deklaruar për medie pas protestës së specialistëve stomatologë të papunë Hoti tha se në udhëzim Administrativ do të bëhen këto ndryshime duke mos cekur kohës se kur do të ndodh. ...

Specialistët kërkojnë përgjigje nga ministri Urani: Nuk e mbajti premtimin
Një grup specialistësh në Stomatologji kanë dal para Ministrisë së Shëndetësisë për të kërkuar përgjigje për premtimin që ministri Uran Ismaili u kishte dhënë, shkruan . Përmes një proteste simbolike ata kërkojnë ...
Arbresh | 12-Sep-2019 11:13
Një grup specialistësh në Stomatologji kanë dal para Ministrisë së Shëndetësisë për të kërkuar përgjigje për premtimin që ministri Uran Ismaili u kishte dhënë, shkruan . Përmes një proteste simbolike ata kërkojnë ...

Specialistët stomatologë të papunë protestojnë para Ministrisë së Shëndetësisë
Specialistët stomatologë të papunë, po protestojnë para Ministrisë së Shëndetësisë, raporton EO. Ata kërkojnë që të mbahet premtimi për punësimin e tyre. Sipas tyre, moszgjidhja e kësaj çështje ka bërë që shumë prej ...
Gazeta Observer | 12-Sep-2019 11:03
Specialistët stomatologë të papunë, po protestojnë para Ministrisë së Shëndetësisë, raporton EO. Ata kërkojnë që të mbahet premtimi për punësimin e tyre. Sipas tyre, moszgjidhja e kësaj çështje ka bërë që shumë prej ...

Specialistët stomatologë të papunë, sot protestojnë para Qeverisë
Specialistët stomatologë të papunë, sot do të protestojnë para Qeverisë së Kosovës. Protesta do të nisë në ora 10:00 dhe organizohet në vazhdën e protestave të mbajtura më herët para Ministrisë së Shëndetësisë dhe ...
Gazeta Express | 12-Sep-2019 09:08
Specialistët stomatologë të papunë, sot do të protestojnë para Qeverisë së Kosovës. Protesta do të nisë në ora 10:00 dhe organizohet në vazhdën e protestave të mbajtura më herët para Ministrisë së Shëndetësisë dhe ...

Specialistët stomatologë të papunë sot protestojnë
Specialistët stomatologë të papunë sot do të protestojnë, transmeton Klan Kosova. Protesta e tyre do të fillojë nga ora 10:00 dhe do të mbahet para Qeverisë së Kosovës. Kjo u bë e ditur në Kalendarin e përditshëm të ...
Klan Kosova | 12-Sep-2019 08:38
Specialistët stomatologë të papunë sot do të protestojnë, transmeton Klan Kosova. Protesta e tyre do të fillojë nga ora 10:00 dhe do të mbahet para Qeverisë së Kosovës. Kjo u bë e ditur në Kalendarin e përditshëm të ...

Specialistët stomatologë të papunë, sot protestojnë para Qeverisë
Specialistët stomatologë të papunë, sot do të protestojnë para Qeverisë së Kosovës. Protesta do të nisë në ora 10:00 dhe organizohet në vazhdën e protestave të mbajtura më herët para Ministrisë së Shëndetësisë dhe ...
Arbresh | 12-Sep-2019 08:26
Specialistët stomatologë të papunë, sot do të protestojnë para Qeverisë së Kosovës. Protesta do të nisë në ora 10:00 dhe organizohet në vazhdën e protestave të mbajtura më herët para Ministrisë së Shëndetësisë dhe ...

Specialistët stomatologë të papunë, sot protestojnë para Qeverisë
Specialistët stomatologë të papunë, sot do të protestojnë para Qeverisë së Kosovës. Protesta do të nisë në ora 10:00 dhe organizohet në vazhdën e protestave të mbajtura më herët para Ministrisë së Shëndetësisë dhe ...
Indeks Online | 12-Sep-2019 08:22
Specialistët stomatologë të papunë, sot do të protestojnë para Qeverisë së Kosovës. Protesta do të nisë në ora 10:00 dhe organizohet në vazhdën e protestave të mbajtura më herët para Ministrisë së Shëndetësisë dhe ...

Specialistët stomatologë të papunë sot protestojnë para Qeverisë
Specialistët stomatologë të papunë, sot do të protestojnë para Qeverisë së Kosovës. Protesta do të nisë në ora 10:00 dhe organizohet në vazhdën e protestave të mbajtura më herët para Ministrisë së......
Zeri | 12-Sep-2019 08:18
Specialistët stomatologë të papunë, sot do të protestojnë para Qeverisë së Kosovës. Protesta do të nisë në ora 10:00 dhe organizohet në vazhdën e protestave të mbajtura më herët para Ministrisë së......

Specialistët stomatologë të papunë sot protestojnë para Qeverisë
Specialistët stomatologë të papunë, sot do të protestojnë para Qeverisë së Kosovës. Protesta do të nisë në ora 10:00 dhe organizohet në vazhdën e protestave të mbajtura më herët para Ministrisë së Shëndetësisë dhe ...
Telegrafi | 12-Sep-2019 08:12
Specialistët stomatologë të papunë, sot do të protestojnë para Qeverisë së Kosovës. Protesta do të nisë në ora 10:00 dhe organizohet në vazhdën e protestave të mbajtura më herët para Ministrisë së Shëndetësisë dhe ...

Specialistët stomatologë të papunë sot protestojnë para Qeverisë
Specialistët stomatologë të papunë, sot do të protestojnë para Qeverisë së Kosovës. Protesta do të nisë në ora 10:00 dhe organizohet në vazhdën e protestave të mbajtura më herët para Ministrisë së Shëndetësisë dhe ...
InFokusi | 12-Sep-2019 08:10
Specialistët stomatologë të papunë, sot do të protestojnë para Qeverisë së Kosovës. Protesta do të nisë në ora 10:00 dhe organizohet në vazhdën e protestave të mbajtura më herët para Ministrisë së Shëndetësisë dhe ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved