ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/09/2019 22:26

Sot mbahet konferenca për siguri kibernetike

Sot mbahet konferenca për siguri kibernetike
Siguria kibernetike si një prej sfidave me te mëdha te epokës digjitale lë shumë për të dëshiruar dhe diskutuar. Sot “Findbug” në bashkëpunim me Kolegjin AAB nën patronazhin e Ministrisë se Inovacionit dhe Ndërmarrësisë ...
Gazeta Express | 12-Sep-2019 07:28
Siguria kibernetike si një prej sfidave me te mëdha te epokës digjitale lë shumë për të dëshiruar dhe diskutuar. Sot “Findbug” në bashkëpunim me Kolegjin AAB nën patronazhin e Ministrisë se Inovacionit dhe Ndërmarrësisë ...

Sot mbahet konferenca për siguri kibernetike
Siguria kibernetike si një prej sfidave me te mëdha te epokës digjitale lë shumë për të dëshiruar dhe diskutuar. Sot “Findbug” në bashkëpunim me Kolegjin AAB nën patronazhin e Ministrisë se Inovacionit dhe Ndërmarrësisë ...
Arbresh | 12-Sep-2019 07:28
Siguria kibernetike si një prej sfidave me te mëdha te epokës digjitale lë shumë për të dëshiruar dhe diskutuar. Sot “Findbug” në bashkëpunim me Kolegjin AAB nën patronazhin e Ministrisë se Inovacionit dhe Ndërmarrësisë ...

Sot mbahet konferenca për siguri kibernetike
Siguria kibernetike si një prej sfidave me te mëdha te epokës digjitale lë shumë për të dëshiruar dhe diskutuar. Sot “Findbug” në bashkëpunim me Kolegjin AAB nën patronazhin e Ministrisë se Inovacionit dhe Ndërmarrësisë ...
Indeks Online | 12-Sep-2019 07:21
Siguria kibernetike si një prej sfidave me te mëdha te epokës digjitale lë shumë për të dëshiruar dhe diskutuar. Sot “Findbug” në bashkëpunim me Kolegjin AAB nën patronazhin e Ministrisë se Inovacionit dhe Ndërmarrësisë ...

Sot mbahet konferenca për siguri kibernetike
Siguria kibernetike si një prej sfidave me te mëdha te epokës digjitale lë shumë për të dëshiruar dhe diskutuar. Sot “Findbug” në bashkëpunim me Kolegjin AAB nën patronazhin e Ministrisë se Inovacionit dhe Ndërmarrësisë ...
InFokusi | 12-Sep-2019 07:14
Siguria kibernetike si një prej sfidave me te mëdha te epokës digjitale lë shumë për të dëshiruar dhe diskutuar. Sot “Findbug” në bashkëpunim me Kolegjin AAB nën patronazhin e Ministrisë se Inovacionit dhe Ndërmarrësisë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved