ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/09/2019 06:35

Skandali në Fiks Fare/ Gjyqtarët “dënojnë” avokatin, Dhoma e Avokatisë: Gjyqtarët shkelën ligjin, avokatit nuk i është hequr licensa!

Skandali në Fiks Fare/ Gjyqtarët “dënojnë” avokatin, Dhoma e Avokatisë: Gjyqtarët shkelën ligjin, avokatit nuk i është hequr licensa!
Fiks Fare denoncoi mbrëmjen e së mërkurës një skandal në Gjykatën e Apelit Shkodër. Tre gjyqtarët Marina Raboshta, Valbona Vata dhe Astrit Kalaja nuk lejuan një avokat që të marrë pjesë në seancë, megjithëse ishte ...
GazetaTema | 11-Sep-2019 21:28
Fiks Fare denoncoi mbrëmjen e së mërkurës një skandal në Gjykatën e Apelit Shkodër. Tre gjyqtarët Marina Raboshta, Valbona Vata dhe Astrit Kalaja nuk lejuan një avokat që të marrë pjesë në seancë, megjithëse ishte ...

Skandali në Fiks Fare/ Gjyqtarët “dënojnë” avokatin, Dhoma e Avokatisë: Gjyqtarët shkelën ligjin, avokatit nuk i është hequr licensa!
Fiks Fare denoncoi mbrëmjen e së mërkurës një skandal në Gjykatën e Apelit Shkodër. Tre gjyqtarët Marina Raboshta, Valbona Vata dhe Astrit Kalaja nuk lejuan një avokat që të marrë pjesë në seancë, megjithëse ishte ...
Top Channel | 11-Sep-2019 20:46
Fiks Fare denoncoi mbrëmjen e së mërkurës një skandal në Gjykatën e Apelit Shkodër. Tre gjyqtarët Marina Raboshta, Valbona Vata dhe Astrit Kalaja nuk lejuan një avokat që të marrë pjesë në seancë, megjithëse ishte ...

Duhen 6 mijë euro për gjyqtarët/ Avokati sekser, gjyqtarët duan nga 3000 euro. Ja bisedat e regjistruara dhe sherri me qytetarin që kërkon lekët pas gjyqit
Skandali / 6 mijë euro, gjyqtarëve për të mbyllur çështjen Avokati sekser merr paratë për gjyqtarët, dhunon qytetarin “Fiks Fare” ka denoncuar veprimet e një avokati, i cili duke bërë sekserin e gjyqtarëve të gjykatës ...
Telegraf | 11-Sep-2019 12:07
Skandali / 6 mijë euro, gjyqtarëve për të mbyllur çështjen Avokati sekser merr paratë për gjyqtarët, dhunon qytetarin “Fiks Fare” ka denoncuar veprimet e një avokati, i cili duke bërë sekserin e gjyqtarëve të gjykatës ...

Skandali: 6 mijë euro gjyqtarëve për të mbyllur çështjen. Avokati sekser merr paratë për gjyqtarët dhe dhunon klientët
Fiks Fare denoncoi sot veprimet e një avokati i cili duke bërë sekserin e gjyqtarëve të gjykatës së shkallës së parë të Kurbinit,arriti të lironte dhe të pushonte hetimin për një të pandehur të akuzuar për kultivim të ...
GazetaTema | 10-Sep-2019 14:23
Fiks Fare denoncoi sot veprimet e një avokati i cili duke bërë sekserin e gjyqtarëve të gjykatës së shkallës së parë të Kurbinit,arriti të lironte dhe të pushonte hetimin për një të pandehur të akuzuar për kultivim të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved