ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/12/2019 21:40

Shumë dobi nga ftoi

Shumë dobi nga ftoi
Dobitë ushqyese dhe mjekësore të ftoit për trupin e njeriut ishin më shumë nga ç’mendonim. Ftoi në dallim nga molla dhe dardha ka disa përparësi në drejtime të ndryshme. Ndonëse cilësohet si një frut me pak kalori, ...
InFokusi | 12-Sep-2019 07:21
Dobitë ushqyese dhe mjekësore të ftoit për trupin e njeriut ishin më shumë nga ç’mendonim. Ftoi në dallim nga molla dhe dardha ka disa përparësi në drejtime të ndryshme. Ndonëse cilësohet si një frut me pak kalori, ...

Të mirat e shumta që na i sjell ftoi
Dobitë ushqyese dhe mjekësore të ftoit për trupin e njeriut ishin më shumë nga ç’mendonim. Ftoi në dallim nga molla dhe dardha ka disa përparësi në drejtime të ndryshme. Ndonëse cilësohet si një frut me pak kalori, ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 19:21
Dobitë ushqyese dhe mjekësore të ftoit për trupin e njeriut ishin më shumë nga ç’mendonim. Ftoi në dallim nga molla dhe dardha ka disa përparësi në drejtime të ndryshme. Ndonëse cilësohet si një frut me pak kalori, ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved