ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/02/2020 21:42

Shkencëtarët kërkojnë hulumtime shtesë për pajisjet që lidhin trurin me kompjuter

Shkencëtarët kërkojnë hulumtime shtesë për pajisjet që lidhin trurin me kompjuter
Pajisjet që bashkojnë makinat me trurin e njeriut duhet të hetohen, ka thënë një studim. Në të ardhmen, “njerëzit mund të bëhen telepatik në një farë mase” dhe të qenit në gjendje t’i lexojnë mendimet e dikujt tjetër ...
Indeks Online | 12-Sep-2019 07:38
Pajisjet që bashkojnë makinat me trurin e njeriut duhet të hetohen, ka thënë një studim. Në të ardhmen, “njerëzit mund të bëhen telepatik në një farë mase” dhe të qenit në gjendje t’i lexojnë mendimet e dikujt tjetër ...

Kërkohen hulumtime më të mëdha për të gjetur pajisjen që lidh trurin me kompjuter
Pajisjet që bashkojnë makinat me trurin e njeriut duhet të hetohen, ka thënë një studim. Në të ardhmen, “njerëzit mund të bëhen telepatik në një farë mase” dhe të qenit në gjendje t’i lexojnë mendimet e dikujt tjetër ...
Gazeta Express | 12-Sep-2019 01:53
Pajisjet që bashkojnë makinat me trurin e njeriut duhet të hetohen, ka thënë një studim. Në të ardhmen, “njerëzit mund të bëhen telepatik në një farë mase” dhe të qenit në gjendje t’i lexojnë mendimet e dikujt tjetër ...

Shkencëtarët kërkojnë hulumtime shtesë për pajisjet që lidhin trurin me kompjuter
Pajisjet që bashkojnë makinat me trurin e njeriut duhet të hetohen, ka thënë një studim. Në të ardhmen, “njerëzit mund të bëhen telepatik në një farë mase” dhe të qenit në gjendje t’i lexojnë mendimet e dikujt tjetër ...
Klan Kosova | 11-Sep-2019 21:08
Pajisjet që bashkojnë makinat me trurin e njeriut duhet të hetohen, ka thënë një studim. Në të ardhmen, “njerëzit mund të bëhen telepatik në një farë mase” dhe të qenit në gjendje t’i lexojnë mendimet e dikujt tjetër ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved