ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/11/2019 09:16

Shfaqja e “çmendur” e Rihanës ku u ndaluan fotot dhe videot!

Shfaqja e “çmendur” e Rihanës ku u ndaluan fotot dhe videot!
Shfaqja e Rihanës ishte kryefjala e Javës së Modës në Nju Jork, por edhe të ftuarit VIP ishin të ndaluar të bënin foto apo video.
Top Channel | 11-Sep-2019 21:34
Shfaqja e Rihanës ishte kryefjala e Javës së Modës në Nju Jork, por edhe të ftuarit VIP ishin të ndaluar të bënin foto apo video.

FOTOT: Java e Modës në Nju Jork, ja kush u vesh më bukur
Përveç modeleve që sfilojnë në pasarelë, Java e Modës në Nju Jork (NYFW), i përket gjithashtu personazheve të tjerë të showbizit. Yjet e muzikës, filmave dhe modës, janë siguruar të shkëlqejnë në çdo dalje të tyre. Ja ...
GazetaTema | 11-Sep-2019 18:45
Përveç modeleve që sfilojnë në pasarelë, Java e Modës në Nju Jork (NYFW), i përket gjithashtu personazheve të tjerë të showbizit. Yjet e muzikës, filmave dhe modës, janë siguruar të shkëlqejnë në çdo dalje të tyre. Ja ...

“NYFW”, kush u vesh më bukur? (FOTO)
Përveç modeleve që sfilojnë në pasarelë, Java e Modës në Nju Jork (NYFW), i përket gjithashtu personazheve të tjerë të showbizit.
Top Channel | 11-Sep-2019 18:07
Përveç modeleve që sfilojnë në pasarelë, Java e Modës në Nju Jork (NYFW), i përket gjithashtu personazheve të tjerë të showbizit.

FOTOT: Kjo është modelja obeze që surprizoi “Javën e Modës” në Nju Jork
Një modele mbipeshë parakaloi në pasarelën e Javës së Modës në Nju Jork ditën e shtunë. Tess Holliday tregoi vetëbesimin e saj me një fustan të bardhë ku ishte e shkruar disa herë fraza “masë shabllon”. Kjo frazë duket ...
GazetaTema | 11-Sep-2019 17:21
Një modele mbipeshë parakaloi në pasarelën e Javës së Modës në Nju Jork ditën e shtunë. Tess Holliday tregoi vetëbesimin e saj me një fustan të bardhë ku ishte e shkruar disa herë fraza “masë shabllon”. Kjo frazë duket ...

Këto modele dhe akesorë flokësh do ju fiksohen këtë vjeshtë
Ndërsa pasarelat gjatë Javës së Modës në Nju Jork janë gjithmonë një tregues i mirë i tendencave që do të shohim gjashtë muaj nga tani, nëse doni të dini se çfarë është tendenca, mos kërkoni më larg se ky artikull. ...
Prive | 11-Sep-2019 20:40
Ndërsa pasarelat gjatë Javës së Modës në Nju Jork janë gjithmonë një tregues i mirë i tendencave që do të shohim gjashtë muaj nga tani, nëse doni të dini se çfarë është tendenca, mos kërkoni më larg se ky artikull. ...

FOTOT: Modelja mbipeshë “pushton” pasarelën në Nju Jork
Ne jemi mësuar që në pasarela të shikojmë teksa sfilojnë modelet elegante. Por një modele mbipeshë parakaloi në pasarelën e Javës së Modës në Nju Jork. Tess Holliday tregoi vetëbesimin e saj me një fustan të bardhë ku ...
GazetaTema | 10-Sep-2019 14:23
Ne jemi mësuar që në pasarela të shikojmë teksa sfilojnë modelet elegante. Por një modele mbipeshë parakaloi në pasarelën e Javës së Modës në Nju Jork. Tess Holliday tregoi vetëbesimin e saj me një fustan të bardhë ku ...

Foto/ Në javën e modës në Nju Jork, shfaqet në pasarelë një modele e veçantë
Po mbahet në Nju Jork të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, java e modës. Në këtë eveniment që ndiqet nga miliona njerëz, ka sfiluar edhe një modele mjaft e veçantë, që ka emocionuar publikun në mbarë botën. Një vajzë ...
Dritare | 10-Sep-2019 20:49
Po mbahet në Nju Jork të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, java e modës. Në këtë eveniment që ndiqet nga miliona njerëz, ka sfiluar edhe një modele mjaft e veçantë, që ka emocionuar publikun në mbarë botën. Një vajzë ...

Me këtë paraqitje, motrat Hadid bënë të gjithë t’i kthejnë sytë nga ato
Gigi dhe Bella Hadid vazhdojnë të jenë ndër modelet më të kërkuara në këtë fushë, shkruan . Dy motrat janë fotografuar së fundi në rrugë, teksa ishin veshur me shumë stil, ashtu siç bëjnë çdo herë. Ngjyra gri ishte ajo ...
Lajminet | 10-Sep-2019 13:11
Gigi dhe Bella Hadid vazhdojnë të jenë ndër modelet më të kërkuara në këtë fushë, shkruan . Dy motrat janë fotografuar së fundi në rrugë, teksa ishin veshur me shumë stil, ashtu siç bëjnë çdo herë. Ngjyra gri ishte ajo ...

Modelja që po thyen çdo “tabu” në revinë e modës
Kjo manekene 127 kilogram me plotë vetëbesim shëtit në pasarelat e modës Manekenia “plus size” Tes Holidej është bërë top temë në botën e modës ditëve të fundit. Tes kishte shëtitur në pasarelat e modës në Nju Jork në ...
TetovaSot | 10-Sep-2019 10:24
Kjo manekene 127 kilogram me plotë vetëbesim shëtit në pasarelat e modës Manekenia “plus size” Tes Holidej është bërë top temë në botën e modës ditëve të fundit. Tes kishte shëtitur në pasarelat e modës në Nju Jork në ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved