ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/04/2020 21:36

Shefqet Krasniqi i përgjigjet Gjikos`

Shefqet Krasniqi i përgjigjet Gjikos`
Hoxhë Shefqet Krasniqi i ka shkruar mesazh reperit Gjiko. Një fotografi e Elita Rudit në Instagram ka ngjallur reagime të shumta në Instagram, shkruan lajmi.net. Në foton ku ajo shfaqet duke u puthur me delfin, në mesin ...
Koha.mk | 12-Sep-2019 09:31
Hoxhë Shefqet Krasniqi i ka shkruar mesazh reperit Gjiko. Një fotografi e Elita Rudit në Instagram ka ngjallur reagime të shumta në Instagram, shkruan lajmi.net. Në foton ku ajo shfaqet duke u puthur me delfin, në mesin ...

Shefqet Krasniqi i përgjigjet Gjikos, reperi mesazhin ia publikon në rrjet
Hoxhë Shefqet Krasniqi i ka shkruar mesazh reperit Gjiko. Një fotografi e Elita Rudit në Instagram ka ngjallur reagime të shumta në Instagram. Në foton ku ajo shfaqet duke u puthur me delfin, në mesin e shumë ...
Arbresh | 12-Sep-2019 08:26
Hoxhë Shefqet Krasniqi i ka shkruar mesazh reperit Gjiko. Një fotografi e Elita Rudit në Instagram ka ngjallur reagime të shumta në Instagram. Në foton ku ajo shfaqet duke u puthur me delfin, në mesin e shumë ...

Shefqet Krasniqi i përgjigjet Gjikos, reperi mesazhin ia publikon në rrjet
Hoxhë Shefqet Krasniqi i ka shkruar mesazh reperit Gjiko. Një fotografi e Elita Rudit në Instagram ka ngjallur reagime të shumta në Instagram. Në foton ku ajo shfaqet duke u puthur me delfin, në mesin e shumë ...
Gazeta Express | 12-Sep-2019 07:48
Hoxhë Shefqet Krasniqi i ka shkruar mesazh reperit Gjiko. Një fotografi e Elita Rudit në Instagram ka ngjallur reagime të shumta në Instagram. Në foton ku ajo shfaqet duke u puthur me delfin, në mesin e shumë ...

Hoxha Shefqet Krasniqi ka një porosi për reperin Gjiko
Një koment i reperit Gjiko në drejtim të gruas së tij Elita Rudi, në një fotografi ku shihet ajo duke u puthur me një delfin uji, ku është përmendur edhe emri i hoxhës Shefqet Krasniqi ka marrë vëmendje të madhe nga ...
Indeks Online | 11-Sep-2019 21:06
Një koment i reperit Gjiko në drejtim të gruas së tij Elita Rudi, në një fotografi ku shihet ajo duke u puthur me një delfin uji, ku është përmendur edhe emri i hoxhës Shefqet Krasniqi ka marrë vëmendje të madhe nga ...

Tallja e Gjikos me Shefqet Krasniqin, ja si përgjigjet hoxha
Reperi Gjiko kaloi bashkë me gruan e tij Elita Rudi dhe djalin Zëri, pushime përrallore në Turqi. Por, si duket Gjiko si Gjiko dhe as pushimet nuk i ka kaluar pa nxitur reagime të ndryshme. Pasi që erdhi me disa foto ku ...
Alsat-M | 11-Sep-2019 20:54
Reperi Gjiko kaloi bashkë me gruan e tij Elita Rudi dhe djalin Zëri, pushime përrallore në Turqi. Por, si duket Gjiko si Gjiko dhe as pushimet nuk i ka kaluar pa nxitur reagime të ndryshme. Pasi që erdhi me disa foto ku ...

Pas talljes se Gjikos me Shefqet Krasniqin, vjen përgjigja e këtij të fundit
Reperi Gjiko kaloi bashkë me gruan e tij Elita Rudi dhe djalin Zëri, pushime përrallore në Turqi Por, si duket Gjiko si Gjiko dhe as pushimet nuk i ka kaluar pa nxitur reagime të ndryshme Pasi që erdhi me disa foto ku ...
InFokusi | 11-Sep-2019 20:24
Reperi Gjiko kaloi bashkë me gruan e tij Elita Rudi dhe djalin Zëri, pushime përrallore në Turqi Por, si duket Gjiko si Gjiko dhe as pushimet nuk i ka kaluar pa nxitur reagime të ndryshme Pasi që erdhi me disa foto ku ...

Pas 9 vitesh, Linda Halimi merr vendimin që askush nuk e priste!
Dy ditë më parë, një koment i Gjikos shpërtheu në rrjete sociale, duke qenë se ai me tallje iu drejtua hoxhë Shefqet Krasniqit, shkruan GazetaBlic. Në një fotografi që Elita Rudi kishte publikuar duke u puthur me një ...
GazetaBlic | 11-Sep-2019 19:33
Dy ditë më parë, një koment i Gjikos shpërtheu në rrjete sociale, duke qenë se ai me tallje iu drejtua hoxhë Shefqet Krasniqit, shkruan GazetaBlic. Në një fotografi që Elita Rudi kishte publikuar duke u puthur me një ...

Shefqet Krasniqi i përgjigjet Gjikos, reperi mesazhin ia publikon në rrjet [Foto]
Hoxhë Shefqet Krasniqi i ka shkruar mesazh reperit Gjiko. Një fotografi e Elita Rudit në Instagram ka ngjallur reagime të shumta në Instagram, shkruan lajmi.net. Në foton ku ajo shfaqet duke u puthur me delfin, në mesin ...
Albportali | 11-Sep-2019 19:21
Hoxhë Shefqet Krasniqi i ka shkruar mesazh reperit Gjiko. Një fotografi e Elita Rudit në Instagram ka ngjallur reagime të shumta në Instagram, shkruan lajmi.net. Në foton ku ajo shfaqet duke u puthur me delfin, në mesin ...

Pas talljes se Gjikos me Shefqet Krasniqin vjen përgjigja e këtij të fundit
Reperi Gjiko kaloi bashkë me gruan e tij Elita Rudi dhe djalin Zëri, pushime përrallore në Turqi Por, si duket Gjiko si Gjiko dhe as pushimet nuk i ka kaluar pa nxitur reagime të ndryshme. Pasi që erdhi me disa foto ku ...
Gazeta Observer | 11-Sep-2019 19:21
Reperi Gjiko kaloi bashkë me gruan e tij Elita Rudi dhe djalin Zëri, pushime përrallore në Turqi Por, si duket Gjiko si Gjiko dhe as pushimet nuk i ka kaluar pa nxitur reagime të ndryshme. Pasi që erdhi me disa foto ku ...

Pas talljes se Gjikos me Shefqet Krasniqin, vjen përgjigja e këtij të fundit
Reperi Gjiko kaloi bashkë me gruan e tij Elita Rudi dhe djalin Zëri, pushime përrallore në Turqi Por, si duket Gjiko si Gjiko dhe as pushimet nuk i ka kaluar pa nxitur reagime të ndryshme. Pasi që erdhi me disa foto ku ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 19:13
Reperi Gjiko kaloi bashkë me gruan e tij Elita Rudi dhe djalin Zëri, pushime përrallore në Turqi Por, si duket Gjiko si Gjiko dhe as pushimet nuk i ka kaluar pa nxitur reagime të ndryshme. Pasi që erdhi me disa foto ku ...

Shefqet Krasniqi i përgjigjet Gjikos, reperi mesazhin ia publikon në rrjet (FOTO)
Një fotografi e Elita Rudit në Instagram ka ngjallur reagime të shumta në Instagram. Në foton ku ajo shfaqet duke u puthur me delfin, në mesin e shumë koementuesve si në shaka i ka shkruar edhe bashkëshorti i saj Gjiko, ...
TetovaSot | 11-Sep-2019 19:07
Një fotografi e Elita Rudit në Instagram ka ngjallur reagime të shumta në Instagram. Në foton ku ajo shfaqet duke u puthur me delfin, në mesin e shumë koementuesve si në shaka i ka shkruar edhe bashkëshorti i saj Gjiko, ...

Shefqet Krasniqi i përgjigjet Gjikos, reperi mesazhin ia publikon në rrjet
Hoxhë Shefqet Krasniqi i ka shkruar mesazh reperit Gjiko. Një fotografi e Elita Rudit në Instagram ka ngjallur reagime të shumta në Instagram. Në foton ku ajo shfaqet duke u puthur me delfin, në mesin e shumë ...
Zeri | 11-Sep-2019 18:51
Hoxhë Shefqet Krasniqi i ka shkruar mesazh reperit Gjiko. Një fotografi e Elita Rudit në Instagram ka ngjallur reagime të shumta në Instagram. Në foton ku ajo shfaqet duke u puthur me delfin, në mesin e shumë ...

Shefqet Krasniqi i përgjigjet Gjikos, reperi mesazhin ia publikon në rrjet
Një fotografi e Elita Rudit në Instagram ka ngjallur reagime të shumta në Instagram, shkruan . Në foton ku ajo shfaqet duke u puthur me delfin, në mesin e shumë koementuesve si në shaka i ka shkruar edhe bashkëshorti i ...
Lajminet | 11-Sep-2019 18:26
Një fotografi e Elita Rudit në Instagram ka ngjallur reagime të shumta në Instagram, shkruan . Në foton ku ajo shfaqet duke u puthur me delfin, në mesin e shumë koementuesve si në shaka i ka shkruar edhe bashkëshorti i ...

Sipas një studimi të ri, fëmijët kalojnë 61 orë në vit në internet
Sipas një studimi të ri, mbi 40% e fëmijëve të moshës 8 deri në 13 vjeç flasin në internet me njerëz që nuk i njohin në jetën reale. Zbulimi është publikuar në raporton vjetor të CyberSafeIreland, transmeton KsP. Më ...
Koha.mk | 11-Sep-2019 14:31
Sipas një studimi të ri, mbi 40% e fëmijëve të moshës 8 deri në 13 vjeç flasin në internet me njerëz që nuk i njohin në jetën reale. Zbulimi është publikuar në raporton vjetor të CyberSafeIreland, transmeton KsP. Më ...

Studimi i ri, fëmijët kalojnë 61 orë në vit në internet
Sipas një studimi të ri, mbi 40% e fëmijëve të moshës 8 deri në 13 vjeç flasin në internet me njerëz që nuk i njohin në jetën reale. Zbulimi është publikuar në raporton vjetor të CyberSafeIreland. Më shumë se 3.500 e ...
Republika | 11-Sep-2019 13:15
Sipas një studimi të ri, mbi 40% e fëmijëve të moshës 8 deri në 13 vjeç flasin në internet me njerëz që nuk i njohin në jetën reale. Zbulimi është publikuar në raporton vjetor të CyberSafeIreland. Më shumë se 3.500 e ...

Studimi i ri, fëmijët kalojnë 61 orë në vit në internet
Sipas një studimi të ri, mbi 40% e fëmijëve të moshës 8 deri në 13 vjeç flasin në internet me njerëz që nuk i njohin në jetën reale. Zbulimi është publikuar në raporton vjetor të CyberSafeIreland. Më shumë se 3.500 e ...
Albportali | 11-Sep-2019 13:15
Sipas një studimi të ri, mbi 40% e fëmijëve të moshës 8 deri në 13 vjeç flasin në internet me njerëz që nuk i njohin në jetën reale. Zbulimi është publikuar në raporton vjetor të CyberSafeIreland. Më shumë se 3.500 e ...

Sipas një studimi të ri, fëmijët kalojnë 61 orë në vit në internet
Sipas një studimi të ri, mbi 40% e fëmijëve të moshës 8 deri në 13 vjeç flasin në internet me njerëz që nuk i njohin në jetën reale. Zbulimi është publikuar në raporton vjetor të CyberSafeIreland, transmeton KsP. Më ...
InFokusi | 11-Sep-2019 11:21
Sipas një studimi të ri, mbi 40% e fëmijëve të moshës 8 deri në 13 vjeç flasin në internet me njerëz që nuk i njohin në jetën reale. Zbulimi është publikuar në raporton vjetor të CyberSafeIreland, transmeton KsP. Më ...

Hulumtimi: Pornografia po shkatërron jetën seksuale tek meshkujt
Pornografia në internet mund të jetë më e përhapur se kurrë. Megjithatë, as kjo nuk është pa konsekuenca. Një numër i madh shkencëtarësh po shqetësohen për efektet toksike në marrëdhëniet reale, transmeton lajmi.net. ...
Gazeta Observer | 10-Sep-2019 22:45
Pornografia në internet mund të jetë më e përhapur se kurrë. Megjithatë, as kjo nuk është pa konsekuenca. Një numër i madh shkencëtarësh po shqetësohen për efektet toksike në marrëdhëniet reale, transmeton lajmi.net. ...

Studimi i ri, fëmijët kalojnë 61 orë në vit në internet
Sipas një studimi të ri, mbi 40% e fëmijëve të moshës 8 deri në 13 vjeç flasin në internet me njerëz që nuk i njohin në jetën reale. Zbulimi është publikuar në raporton vjetor të CyberSafeIreland. Më shumë se 3.500 e ...
TetovaSot | 10-Sep-2019 18:18
Sipas një studimi të ri, mbi 40% e fëmijëve të moshës 8 deri në 13 vjeç flasin në internet me njerëz që nuk i njohin në jetën reale. Zbulimi është publikuar në raporton vjetor të CyberSafeIreland. Më shumë se 3.500 e ...

Studimi i ri, fëmijët kalojnë 61 orë në vit në internet
Sipas një studimi të ri, mbi 40% e fëmijëve të moshës 8 deri në 13 vjeç flasin në internet me njerëz që nuk i njohin në jetën reale. Zbulimi është publikuar në raporton vjetor të CyberSafeIreland. Më shumë......
Zeri | 10-Sep-2019 14:13
Sipas një studimi të ri, mbi 40% e fëmijëve të moshës 8 deri në 13 vjeç flasin në internet me njerëz që nuk i njohin në jetën reale. Zbulimi është publikuar në raporton vjetor të CyberSafeIreland. Më shumë......

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved