ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/02/2020 03:21

Shefja e OMN, Calavera: Koha të hapen negociatat me Shqipërinë, vettingu në rrugën e duhur

Shefja e OMN, Calavera: Koha të hapen negociatat me Shqipërinë, vettingu në rrugën e duhur
Shefja e Operacionit Ndërkombëtar të Monitorimit, Genoveva Ruiz Calavera, ka deklaruar sot, se tashmë ka ardhur koha që të hapen negociatat për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut. Në një prononcim për A2 Cnn, nga ...
Dritare | 12-Sep-2019 18:15
Shefja e Operacionit Ndërkombëtar të Monitorimit, Genoveva Ruiz Calavera, ka deklaruar sot, se tashmë ka ardhur koha që të hapen negociatat për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut. Në një prononcim për A2 Cnn, nga ...

Procesi i vetting-ut, Calavera: Po ecën në rrugën e duhur, shpejt kalojmë kandidatët për Gjykatën e Lartë dhe Kushtetuese
Shefja e Operacionit Ndërkombëtar të Monitorimit, Genoveva Ruiz Calavera, tha nga Podgorica në mikrofonin e A2 CNN, se procesi i vetting-ut po ecën në drejtimin e duhur. “Unë mendoj se vetting-u po ecën në rrugën e ...
GazetaTema | 12-Sep-2019 16:27
Shefja e Operacionit Ndërkombëtar të Monitorimit, Genoveva Ruiz Calavera, tha nga Podgorica në mikrofonin e A2 CNN, se procesi i vetting-ut po ecën në drejtimin e duhur. “Unë mendoj se vetting-u po ecën në rrugën e ...

Kreu i ONM: BE duhet të hapë negociatat me Tiranën dhe Shkupin
Shefja e Operacionit Ndërkombëtar të Monitorimit, Genoveva Ruiz Calavera ka thënë se ka ardhur koha që për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut të hapen negociatat. Teksa foli nga Podgorica, për RTV Ora, Calavera tha të ...
Gazeta Dita | 12-Sep-2019 16:45
Shefja e Operacionit Ndërkombëtar të Monitorimit, Genoveva Ruiz Calavera ka thënë se ka ardhur koha që për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut të hapen negociatat. Teksa foli nga Podgorica, për RTV Ora, Calavera tha të ...

Shefja e ONM-së: Ka ardhur koha të hapen negociatat me Shqipërinë
Shefja e Operacionit Ndërkombëtar të Monitorimit, Genoveva Ruiz Calavera thotë se ka ardhur koha që për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut të hapen negociatat. Nga Podgorica, për RTV Ora Calavera tha se KE do shkojë me ...
Lexo | 12-Sep-2019 16:44
Shefja e Operacionit Ndërkombëtar të Monitorimit, Genoveva Ruiz Calavera thotë se ka ardhur koha që për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut të hapen negociatat. Nga Podgorica, për RTV Ora Calavera tha se KE do shkojë me ...

“Janë shumë procese në zhvillim” Shefja e misionit të ONM flet mbi nismën për shkarkimin e Metës
Shefja e Operacionit Ndërkombëtar të Monitorimit, Genoveva Ruiz Calavera thotë se ka ardhur koha që për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut të hapen negociatat. Nga Podgorica, për RTV Ora Calavera tha se KE do shkojë me ...
BalkanWeb | 12-Sep-2019 16:15
Shefja e Operacionit Ndërkombëtar të Monitorimit, Genoveva Ruiz Calavera thotë se ka ardhur koha që për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut të hapen negociatat. Nga Podgorica, për RTV Ora Calavera tha se KE do shkojë me ...

Calavera: Shqipëria të krijojë besueshmëri te vendet anëtare të BE-së
Shefja e Operacionit Ndërkombëtar të Monitorimit, Genoveva Ruiz Calavera thotë se ka ardhur koha që për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut të hapen negociatat. Nga Podgorica, për RTV Ora Calavera tha se KE do shkojë me ...
Illyriapress | 12-Sep-2019 16:16
Shefja e Operacionit Ndërkombëtar të Monitorimit, Genoveva Ruiz Calavera thotë se ka ardhur koha që për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut të hapen negociatat. Nga Podgorica, për RTV Ora Calavera tha se KE do shkojë me ...

Morën peng taksistin por u lanë në ‘arrest shtëpie’, shefja e ONM merr në dorë masën e sigurisë të dhënë nga gjykata
Detaje të reja kanë dalë në skenë për pengmarrjen e taksistit Andi Vyshka në një lokal të Elbasanit, nga Thanas Bejko 33 vjeç dhe Ertis Skilja 42 vjeç, (pronar i lokalit dhe shoku i tij). Masa e Sigurisë ‘arrest ...
Lajmi i Fundit | 11-Sep-2019 12:01
Detaje të reja kanë dalë në skenë për pengmarrjen e taksistit Andi Vyshka në një lokal të Elbasanit, nga Thanas Bejko 33 vjeç dhe Ertis Skilja 42 vjeç, (pronar i lokalit dhe shoku i tij). Masa e Sigurisë ‘arrest ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved