ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 03/04/2020 02:34

Sergio Ramos zbulon më të mirin, me të cilin ka luajtur: Nuk e harroj edhe Ronaldon, brazilianin…

Sergio Ramos zbulon më të mirin, me të cilin ka luajtur: Nuk e harroj edhe Ronaldon, brazilianin…
Sergio Ramos ka dhënë një intervistë për prestigjiozen italiane, “Gazzetta dello Sport”. Aty iu është përgjigjur disa pyetjeve me “spec”, ku ka veçuar Cristiano Ronaldon si një nga futbollistët më të mirë, me të cilin ...
GazetaTema | 12-Sep-2019 11:03
Sergio Ramos ka dhënë një intervistë për prestigjiozen italiane, “Gazzetta dello Sport”. Aty iu është përgjigjur disa pyetjeve me “spec”, ku ka veçuar Cristiano Ronaldon si një nga futbollistët më të mirë, me të cilin ...

Florentino Perez në “luftë” me Serhio Ramosin
Kapitenit të Real Madridit, Sergio Ramos, i skadon kontrata në vitin 2021. Mbrojtësi do të jetë atëherë 35 vjeç, ndërsa spanjolli kërkon që të rinovojë dhe për një sezon më tepër, por te “Galaktikët” nuk e kanë me ...
Alsat-M | 12-Sep-2019 10:39
Kapitenit të Real Madridit, Sergio Ramos, i skadon kontrata në vitin 2021. Mbrojtësi do të jetë atëherë 35 vjeç, ndërsa spanjolli kërkon që të rinovojë dhe për një sezon më tepër, por te “Galaktikët” nuk e kanë me ...

?Van Dijk: Dua t’i fitoj shtatë ndeshjet e ardhshme
Mbrojtësi i Liverpoolit, Virgil van Dijk ka thënë se dëshiron të vazhdojë me fitore.
Kosova Press | 11-Sep-2019 23:53
Mbrojtësi i Liverpoolit, Virgil van Dijk ka thënë se dëshiron të vazhdojë me fitore.

?Ramos: Cannavaro e fitoi Topin e Artë, pse të mos e fitoj edhe unë
Kapiteni i Realit, Sergio Ramos ka shprehur dëshirën për të fituar Topin e Artë.
Kosova Press | 11-Sep-2019 23:43
Kapiteni i Realit, Sergio Ramos ka shprehur dëshirën për të fituar Topin e Artë.

Van Dijk, mbrojtësi më i mirë në histori të Premierligës – sipas Kompany
Vincent Kompany ka cilësuar Virgil van Di si qendërmbrojtësin më të mirë të historisë së Premier League në prag të ndeshjes së lamtumirës e cila do të luhet të mërkurën në nder të tij. “Mendoj se më i miri i historisë ...
InFokusi | 11-Sep-2019 21:15
Vincent Kompany ka cilësuar Virgil van Di si qendërmbrojtësin më të mirë të historisë së Premier League në prag të ndeshjes së lamtumirës e cila do të luhet të mërkurën në nder të tij. “Mendoj se më i miri i historisë ...

Ramos: Ronaldo? Është një lojtar i madh por jo i vetmi
Kapiteni i Real Madrid, Sergio Ramos ka dhënë një prononcim së fundmi për “Gazzeta dello Sport”. Ramos u shpreh gjatë prononcimit se CR7-ta është një lojtar shumë i madh, po ai ka luajtur edhe me emra të tjerë si ...
Lajmi i Fundit | 11-Sep-2019 21:15
Kapiteni i Real Madrid, Sergio Ramos ka dhënë një prononcim së fundmi për “Gazzeta dello Sport”. Ramos u shpreh gjatë prononcimit se CR7-ta është një lojtar shumë i madh, po ai ka luajtur edhe me emra të tjerë si ...

Van Dijk, mbrojtësi më i mirë në histori të Premierligës – sipas Kompany
Vincent Kompany ka cilësuar Virgil van Di si qendërmbrojtësin më të mirë të historisë së Premier League në prag të ndeshjes së lamtumirës e cila do të luhet të mërkurën në nder të tij. “Mendoj se më i miri i historisë ...
Kosova Sot | 11-Sep-2019 21:04
Vincent Kompany ka cilësuar Virgil van Di si qendërmbrojtësin më të mirë të historisë së Premier League në prag të ndeshjes së lamtumirës e cila do të luhet të mërkurën në nder të tij. “Mendoj se më i miri i historisë ...

Kompany: Van Dijk është mbrojtësi më i mirë në histori të Ligës Premier
Ish- ylli i Manchester Cityt , Vincent Kompany e ka cilësuar Virgil van Dijkun si qendërmbrojtësin më të mirë që është parë në Ligën Permier para të tjerëve si, John Terry dhe Rio Ferdinand. Mbrojtësi holandez iu ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 17:01
Ish- ylli i Manchester Cityt , Vincent Kompany e ka cilësuar Virgil van Dijkun si qendërmbrojtësin më të mirë që është parë në Ligën Permier para të tjerëve si, John Terry dhe Rio Ferdinand. Mbrojtësi holandez iu ...

Van Dijk, mbrojtësi më i mirë në histori të Premierligës – sipas Kompany
Vincent Kompany ka cilësuar Virgil van Di si qendërmbrojtësin më të mirë të historisë së Premier League në prag të ndeshjes së lamtumirës e cila do të luhet të mërkurën në nder të tij. “Mendoj se më i miri i historisë ...
TetovaSot | 11-Sep-2019 20:56
Vincent Kompany ka cilësuar Virgil van Di si qendërmbrojtësin më të mirë të historisë së Premier League në prag të ndeshjes së lamtumirës e cila do të luhet të mërkurën në nder të tij. “Mendoj se më i miri i historisë ...

Van Dijk, mbrojtësi më i mirë në histori të Premierligës – sipas Kompany
Vincent Kompany ka cilësuar Virgil van Di si qendërmbrojtësin më të mirë të historisë së Premier League në prag të ndeshjes së lamtumirës e cila do të luhet të mërkurën në nder të tij. “Mendoj se më i miri i historisë ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 20:46
Vincent Kompany ka cilësuar Virgil van Di si qendërmbrojtësin më të mirë të historisë së Premier League në prag të ndeshjes së lamtumirës e cila do të luhet të mërkurën në nder të tij. “Mendoj se më i miri i historisë ...

Kompany nuk mund të luaj në ndeshjen e lamtumirës
Vincent Kompany ka vendosur të varë këpucët në gozhdë dhe të tërhiqet nga futbolli i luajtur në moshën 33 vjeç. Futbollisti belg ka pasur shumë dëmtime gjatë karrierës dhe kjo e shtyn të thotë “mjaft”, ndaj për këtë ...
Indeks Online | 11-Sep-2019 19:49
Vincent Kompany ka vendosur të varë këpucët në gozhdë dhe të tërhiqet nga futbolli i luajtur në moshën 33 vjeç. Futbollisti belg ka pasur shumë dëmtime gjatë karrierës dhe kjo e shtyn të thotë “mjaft”, ndaj për këtë ...

Kompany: Van Dijk është mbrojtësi më i mirë në histori të Ligës Premier
Ish- ylli i Manchester Cityt , Vincent Kompany e ka cilësuar Virgil van Dijkun si qendërmbrojtësin më të mirë që është parë në Ligën Permier para të tjerëve si, John Terry dhe Rio Ferdinand. Mbrojtësi holandez iu ...
E Dua Sportin | 11-Sep-2019 18:59
Ish- ylli i Manchester Cityt , Vincent Kompany e ka cilësuar Virgil van Dijkun si qendërmbrojtësin më të mirë që është parë në Ligën Permier para të tjerëve si, John Terry dhe Rio Ferdinand. Mbrojtësi holandez iu ...

Ramos: Van Dijk mund ta fitojë Topin e Artë
Sergio Ramos beson se mbrojtësi i Liverpoolit, Virgil van Dijk mund të fitojë Topin e Artë pas një sezoni të shkëlqyeshëm individual dhe ekipor. Van Dijk po përpiqet të bëhet mbrojtësi i parë që fiton Topin e Artë që ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 13:15
Sergio Ramos beson se mbrojtësi i Liverpoolit, Virgil van Dijk mund të fitojë Topin e Artë pas një sezoni të shkëlqyeshëm individual dhe ekipor. Van Dijk po përpiqet të bëhet mbrojtësi i parë që fiton Topin e Artë që ...

Ramos: Do të doja të luaja në Premierligë
Mbrojtësi i ekipit të Real Madrid dhe Spanjës Sergio Ramos ka zbuluar se do të dëshironte të luante në Premier League. Ramos së fundmi dha një intervistë për Gazzetta dello Sport dhe foli për Premier League. Ai tha: “Do ...
Indeks Online | 11-Sep-2019 15:56
Mbrojtësi i ekipit të Real Madrid dhe Spanjës Sergio Ramos ka zbuluar se do të dëshironte të luante në Premier League. Ramos së fundmi dha një intervistë për Gazzetta dello Sport dhe foli për Premier League. Ai tha: “Do ...

“Duhet të reflektojmë”, Perez: Ja pse nuk e morëm Pogbanë dhe Nejmarin
Reali i Madridit nuk e ka nisur aspak mirë aventurën për sezonin e ri futbollistik dhe për këto dyshime, presidentit Florentino Perez i është dashur që të japë llogari përpara ortakëve, të cilët kanë pasur pyetje të ...
InFokusi | 11-Sep-2019 14:46
Reali i Madridit nuk e ka nisur aspak mirë aventurën për sezonin e ri futbollistik dhe për këto dyshime, presidentit Florentino Perez i është dashur që të japë llogari përpara ortakëve, të cilët kanë pasur pyetje të ...

Nuk pranoi largimin, Mariano Diaz synon të tregojë vlerat te Reali
Në verë largimi i Mariano Diaz nga Real Madrid dukej shumë afër, por sulmuesi nuk i bëri kurrë valixhet gati edhe pse rrezikon të qëndrojë shpesh jashtë formacionit titullar të skuadrës së drejtuar nga Zidane. Agjentët ...
InFokusi | 11-Sep-2019 13:26
Në verë largimi i Mariano Diaz nga Real Madrid dukej shumë afër, por sulmuesi nuk i bëri kurrë valixhet gati edhe pse rrezikon të qëndrojë shpesh jashtë formacionit titullar të skuadrës së drejtuar nga Zidane. Agjentët ...

Ramos: Van Dijk, kandidat serioz për të fituar Topin e Artë
Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos ka thënë që mbrojtësi i Liverpoolit, Virgil van Dijk është kandidatë i vërtetë për të fituar Topin e Artë. Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo e kanë fituar këtë çmim për 10 vjet, ...
InFokusi | 11-Sep-2019 12:27
Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos ka thënë që mbrojtësi i Liverpoolit, Virgil van Dijk është kandidatë i vërtetë për të fituar Topin e Artë. Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo e kanë fituar këtë çmim për 10 vjet, ...

12:17 Ramos: Van Dijku mund ta fitojë Topin e Artë Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos, beson se...
Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos, beson se qendërmbrojtësi holandez i Liverpoolit, Virgil van Dijk, mund ta fitojë Topin e Artë këtë vit, para Cristiano Ronaldos e Lionel Messit, duke e përdorur si argument faktin ...
Kosova Sot | 11-Sep-2019 12:24
Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos, beson se qendërmbrojtësi holandez i Liverpoolit, Virgil van Dijk, mund ta fitojë Topin e Artë këtë vit, para Cristiano Ronaldos e Lionel Messit, duke e përdorur si argument faktin ...

Ramos: Van Dijku mund ta fitojë Topin e Artë
Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos, beson se qendërmbrojtësi holandez i Liverpoolit, Virgil van Dijk, mund ta fitojë Topin e Artë këtë vit, para Cristiano Ronaldos e Lionel Messit, duke e përdorur si argument faktin ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 12:01
Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos, beson se qendërmbrojtësi holandez i Liverpoolit, Virgil van Dijk, mund ta fitojë Topin e Artë këtë vit, para Cristiano Ronaldos e Lionel Messit, duke e përdorur si argument faktin ...

Ramos: Van Dijk, kandidat serioz për të fituar Topin e Artë
Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos ka thënë që mbrojtësi i Liverpoolit, Virgil van Dijk është kandidat i vërtetë për të fituar Topin e Artë. Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo e kanë fituar këtë çmim për 10 vjet, ...
Gazeta Observer | 11-Sep-2019 11:54
Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos ka thënë që mbrojtësi i Liverpoolit, Virgil van Dijk është kandidat i vërtetë për të fituar Topin e Artë. Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo e kanë fituar këtë çmim për 10 vjet, ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved