ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/09/2019 06:56

Rrahje masive në Saraj të Shkupit, një i ri lufton me jetën

Rrahje masive në Saraj të Shkupit, një i ri lufton me jetën
Një aksident i përgjakshëm ka ndodhur sot në Saraj të Shkupit, me çrrastë janë përleshur mes vete dy grupe të rinjsh që supozohet se janë nga fshati Bojanë dhe fshati Bukoviç. Me këtë rrastë kanë ngelur të plagosur me ...
BalkanWeb | 12-Sep-2019 15:40
Një aksident i përgjakshëm ka ndodhur sot në Saraj të Shkupit, me çrrastë janë përleshur mes vete dy grupe të rinjsh që supozohet se janë nga fshati Bojanë dhe fshati Bukoviç. Me këtë rrastë kanë ngelur të plagosur me ...

Rrahje masive në Saraj të Shkupit, një i mitur lufton për jetë
Tre persona janë dërguar me urgjencë në spitalin e Shkupit, me çka mësohet se njëri nga të lënduarit është në rrezik për jetën, pasi gjatë ditës së sotme në një autobus ka ardhur deri në një rrahje masive mes disa ...
Alsat-M | 12-Sep-2019 14:51
Tre persona janë dërguar me urgjencë në spitalin e Shkupit, me çka mësohet se njëri nga të lënduarit është në rrezik për jetën, pasi gjatë ditës së sotme në një autobus ka ardhur deri në një rrahje masive mes disa ...

SHBA, Sul.m me thikë në Florida, 5 të plagosur
Lexime: 6 Pesë persona mbetën të plagosur në një sulm më armë të ftohtë të verifikuar të mërkurën në Florida të Shteteve të Bashkuara. Sipas raportimeve të mediave amerikane, të lënduarit janë dërguar në spitalin e ...
Medial | 11-Sep-2019 21:03
Lexime: 6 Pesë persona mbetën të plagosur në një sulm më armë të ftohtë të verifikuar të mërkurën në Florida të Shteteve të Bashkuara. Sipas raportimeve të mediave amerikane, të lënduarit janë dërguar në spitalin e ...

SHBA, sulm me thikë në Florida, 5 të plagosur
Pesë persona mbetën të plagosur në një sulm më armë të ftohtë të verifikuar të mërkurën në Florida të Shteteve të Bashkuara. Sipas raportimeve të mediave amerikane, të lënduarit janë dërguar në spitalin e qytetit ...
ABCNews | 11-Sep-2019 20:46
Pesë persona mbetën të plagosur në një sulm më armë të ftohtë të verifikuar të mërkurën në Florida të Shteteve të Bashkuara. Sipas raportimeve të mediave amerikane, të lënduarit janë dërguar në spitalin e qytetit ...

Spitali përfshihet nga flakët, 1 i vdekur dhe 72 të plagosur
Spitali i Duseldorfit u përfshi nga flakët duke shkaktuar vdekjen e një personi dhe plagosjen e 72 të tjerëve. Viktima është një pacient 77 vjeçar. Sipas raportimit të mediave gjermane 11 nga të plagosurti janë në ...
Flaka | 11-Sep-2019 09:13
Spitali i Duseldorfit u përfshi nga flakët duke shkaktuar vdekjen e një personi dhe plagosjen e 72 të tjerëve. Viktima është një pacient 77 vjeçar. Sipas raportimit të mediave gjermane 11 nga të plagosurti janë në ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved