ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/02/2020 21:32

Roli i Feçor Shehut dhe ç’më tha gruaja e Haxhi Hajdarit

Roli i Feçor Shehut dhe ç’më tha gruaja e Haxhi Hajdarit
(vijon nga numri i kaluar) Nga Shyqri Mollaj Shoku Shaqir, sa rrini dhe merreni me keto gjera krej bajate qe s’ju kane hije aspak (nga ana njerzore te pakten), ndersa do t’ua kerkonte ndera dhe do ishte mire per ju ...
GazetaTema | 12-Sep-2019 10:27
(vijon nga numri i kaluar) Nga Shyqri Mollaj Shoku Shaqir, sa rrini dhe merreni me keto gjera krej bajate qe s’ju kane hije aspak (nga ana njerzore te pakten), ndersa do t’ua kerkonte ndera dhe do ishte mire per ju ...

Shaqir Vukaj dhe e vërteta e vrasjes së deputetit Haxhi Hajdari
Nga Shyqri Mollaj Unë që po shkruaj jam nje shqiptaro-amerikan qe jetoj prej dekadash në SHBA, Ohio. Jam shkrimtar dhe kam botuar disa libra. Njeri me 365 faqe nga jeta ne SHBA dhete tjeret me teme nga Shqiperia. Shenoj ...
GazetaTema | 11-Sep-2019 09:47
Nga Shyqri Mollaj Unë që po shkruaj jam nje shqiptaro-amerikan qe jetoj prej dekadash në SHBA, Ohio. Jam shkrimtar dhe kam botuar disa libra. Njeri me 365 faqe nga jeta ne SHBA dhete tjeret me teme nga Shqiperia. Shenoj ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved