ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/04/2020 03:08

Risitë e prezantuara te iPhone 11, telefonat Android i përdorin prej kohësh

Risitë e prezantuara te iPhone 11, telefonat Android i përdorin prej kohësh
Përdoruesit e Android për vite me radhë janë tallur me thënien: Apple po “shpik” gjëra duke i futur në iPhone, ato që telefonat Android i kanë përdorur dy vite më parë, shkruan Mashable. E sa i përket kësaj thënie, ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 20:54
Përdoruesit e Android për vite me radhë janë tallur me thënien: Apple po “shpik” gjëra duke i futur në iPhone, ato që telefonat Android i kanë përdorur dy vite më parë, shkruan Mashable. E sa i përket kësaj thënie, ...

Çmimet dhe veçoritë e iPhone-ve të rinj
Apple organizoi takimin e përvitshëm në Kaliforni të SHBA-ve ku paraqiti modelet e reja të iPhone, iPad dhe Apple Watch.
Top Channel | 11-Sep-2019 08:48
Apple organizoi takimin e përvitshëm në Kaliforni të SHBA-ve ku paraqiti modelet e reja të iPhone, iPad dhe Apple Watch.

Apple prezanton iPhone 11, ja sa do kushtojnë smartphonet e rinj
Gjiganti amerikan i teknologjisë, “Apple” prezantoi smartfonin e tij të ri, “iPhone 11”, i pajisur me një kamera të dyfishtë (larzh dhe ultra larzh) dhe me një procesor të ri, gjatë takimit të tij të madh vjetor në ...
BalkanWeb | 11-Sep-2019 07:30
Gjiganti amerikan i teknologjisë, “Apple” prezantoi smartfonin e tij të ri, “iPhone 11”, i pajisur me një kamera të dyfishtë (larzh dhe ultra larzh) dhe me një procesor të ri, gjatë takimit të tij të madh vjetor në ...

Risitë e prezantuara te iPhone 11, telefonat Android i përdorin prej kohësh
Përdoruesit e Android për vite me radhë janë tallur me thënien: Apple po “shpik” gjëra duke i futur në iPhone, ato që telefonat Android i kanë përdorur dy vite më parë, shkruan Mashable. E sa i përket kësaj thënie, ...
Albportali | 11-Sep-2019 21:50
Përdoruesit e Android për vite me radhë janë tallur me thënien: Apple po “shpik” gjëra duke i futur në iPhone, ato që telefonat Android i kanë përdorur dy vite më parë, shkruan Mashable. E sa i përket kësaj thënie, ...

Apple na njofton me iPhone 11, ja veçoritë dhe çmimi
Gjigandi teknologjik Apple ka zbuluar modelin iPhone 11, duke vënë në fokus kamerat ultra të gjera dhe performancën line-up me një çmim që fillon prej 699 dollarë. Versioni më i ri vjen në kohën kur Apple po kërkon të ...
Shenja | 11-Sep-2019 21:15
Gjigandi teknologjik Apple ka zbuluar modelin iPhone 11, duke vënë në fokus kamerat ultra të gjera dhe performancën line-up me një çmim që fillon prej 699 dollarë. Versioni më i ri vjen në kohën kur Apple po kërkon të ...

Zbulohet çmimi i iPhone 11, del në shitje këtë muaj
Gjiganti teknologjik amerikan, Apple, ka prezantuar të martën në Kaliforni modelin e tij më të ri të telefonit të mençur mobil. iPhone 11 është quajtur pajisja më e re mobile e Apple, që vjen si pasardhëse e iPhone XR. ...
Gazeta Observer | 11-Sep-2019 19:41
Gjiganti teknologjik amerikan, Apple, ka prezantuar të martën në Kaliforni modelin e tij më të ri të telefonit të mençur mobil. iPhone 11 është quajtur pajisja më e re mobile e Apple, që vjen si pasardhëse e iPhone XR. ...

iPhone 11 në gjashtë ngjyra
Apple më në fund ka zbuluar modelet më të reja në formacionin e saj iPhone. Firma zbuloi iPhone 11 në Teatrin Steve Jobs në Cupertino të martën, duke treguar një aparat fotografik me një ekran 6.1 inç që do të vijë në ...
Gazeta Observer | 11-Sep-2019 19:41
Apple më në fund ka zbuluar modelet më të reja në formacionin e saj iPhone. Firma zbuloi iPhone 11 në Teatrin Steve Jobs në Cupertino të martën, duke treguar një aparat fotografik me një ekran 6.1 inç që do të vijë në ...

Apple paraqet produktet e reja, përfshirë telefonin iPhone 11
Përballë konkurrencës në rritje nga kompanitë që ofrojnë telefona inteligjentë me çmime më të ulëta, Apple paraqiti versionet e reja të iPhone-it të martën në ngjarjen e përvitshme të kompanisë për prezantimin e ...
Zeri Amerikes | 11-Sep-2019 18:45
Përballë konkurrencës në rritje nga kompanitë që ofrojnë telefona inteligjentë me çmime më të ulëta, Apple paraqiti versionet e reja të iPhone-it të martën në ngjarjen e përvitshme të kompanisë për prezantimin e ...

Ja sa do të kushtojë iPhone 11 në Zvicër dhe në shtetet e tjera të Evropës
iPhone 11 është quajtur pajisja më e re mobile e Apple, që vjen si pasardhëse e iPhone XR. (Përveç iPhone 11, Apple ka prezantuar edhe dy versione më të avancuara, të cilat i ka quajtur iPhone 11 Pro dhe iPhone 11 Pro ...
AlbInfo | 11-Sep-2019 17:27
iPhone 11 është quajtur pajisja më e re mobile e Apple, që vjen si pasardhëse e iPhone XR. (Përveç iPhone 11, Apple ka prezantuar edhe dy versione më të avancuara, të cilat i ka quajtur iPhone 11 Pro dhe iPhone 11 Pro ...

Do shkriheni së qeshuri me memet përsa i përket iPhone 11
IPhone 11 i ri ka mbërritur. Telefonat e mençur të Apple këtë vit janë tre, iPhone 11, 11 Max dhe 11 Max Pro. Por në internet po qarkullojnë meme që kanë të bëjnë me kamerat të vendosur në telefon. Nga Arnold ...
TetovaSot | 11-Sep-2019 17:08
IPhone 11 i ri ka mbërritur. Telefonat e mençur të Apple këtë vit janë tre, iPhone 11, 11 Max dhe 11 Max Pro. Por në internet po qarkullojnë meme që kanë të bëjnë me kamerat të vendosur në telefon. Nga Arnold ...

Zbulohet çmimi i iPhone 11, del në shitje këtë muaj
Gjiganti teknologjik amerikan, Apple, ka prezantuar të martën në Kaliforni modelin e tij më të ri të telefonit të mençur mobil. iPhone 11 është quajtur pajisja më e re mobile e Apple, që vjen si pasardhëse e iPhone XR. ...
Indeks Online | 11-Sep-2019 14:56
Gjiganti teknologjik amerikan, Apple, ka prezantuar të martën në Kaliforni modelin e tij më të ri të telefonit të mençur mobil. iPhone 11 është quajtur pajisja më e re mobile e Apple, që vjen si pasardhëse e iPhone XR. ...

Apple TV+ dhe iPhone 11- Kompania i jep prioritet shërbimeve. Do të konkurrojë me Netflix dhe Disney
Apple deklaroi se shërbimi i televizionit në rrjet do të nisë më 1 Nëntor dhe do të kushtojë 5 dollarë në muaj, ndërkohë që prezantoi edhe modelet e fundit të iPhone. Gjiganti i teknologjisë po arrin një pikë ku do ...
ScanTv | 11-Sep-2019 14:28
Apple deklaroi se shërbimi i televizionit në rrjet do të nisë më 1 Nëntor dhe do të kushtojë 5 dollarë në muaj, ndërkohë që prezantoi edhe modelet e fundit të iPhone. Gjiganti i teknologjisë po arrin një pikë ku do ...

Çmimet dhe veçoritë e iPhone-ve të rinj
Apple organizoi takimin e përvitshëm në Kaliforni të SHBA-ve ku paraqiti modelet e reja të iPhone, iPad dhe Apple Watch. iPhone janë ato që i sjellin më shumë të radhura kompanisë, por shitjet kanë rënë në 9 muajt e ...
InFokusi | 11-Sep-2019 13:36
Apple organizoi takimin e përvitshëm në Kaliforni të SHBA-ve ku paraqiti modelet e reja të iPhone, iPad dhe Apple Watch. iPhone janë ato që i sjellin më shumë të radhura kompanisë, por shitjet kanë rënë në 9 muajt e ...

“iPhone 11” i jashtëzakonshëm, krejt çka duhet të dini për modelin e ri
Përderisa, ‘iPhone 11’ duket vizualisht si ‘iPhone XR’, është pjesa e pasme e paisjes e cila ndryshon këtë vit. ‘Apple’ ka shtuar një sistem të dyfishtë të kamerës në këtë telefon i cili u prezantua dje në eventin ...
Lajminet | 11-Sep-2019 12:51
Përderisa, ‘iPhone 11’ duket vizualisht si ‘iPhone XR’, është pjesa e pasme e paisjes e cila ndryshon këtë vit. ‘Apple’ ka shtuar një sistem të dyfishtë të kamerës në këtë telefon i cili u prezantua dje në eventin ...

Apple na njofton me iPhone 11, ja veçoritë dhe çmimi
Gjigandi teknologjik Apple ka zbuluar modelin iPhone 11, duke vënë në fokus kamerat ultra të gjera dhe performancën line-up me një çmim që fillon prej 699 dollarë. Versioni më i ri vjen në kohën kur Apple po kërkon të ...
Tesheshi | 11-Sep-2019 12:24
Gjigandi teknologjik Apple ka zbuluar modelin iPhone 11, duke vënë në fokus kamerat ultra të gjera dhe performancën line-up me një çmim që fillon prej 699 dollarë. Versioni më i ri vjen në kohën kur Apple po kërkon të ...

Çmimet dhe veçoritë e iPhone-ve të rinj
Apple organizoi takimin e përvitshëm në Kaliforni të SHBA-ve ku paraqiti modelet e reja të iPhone, iPad dhe Apple Watch. iPhone janë ato që i sjellin më shumë të radhura kompanisë, por shitjet kanë rënë në 9 muajt e ...
Portalb | 11-Sep-2019 10:44
Apple organizoi takimin e përvitshëm në Kaliforni të SHBA-ve ku paraqiti modelet e reja të iPhone, iPad dhe Apple Watch. iPhone janë ato që i sjellin më shumë të radhura kompanisë, por shitjet kanë rënë në 9 muajt e ...

iPhone 11, iPhone 11 Pro dhe iPhone Pro Max, gjithçka që duhet të dini për tre telefonat e rinj nga Apple
Gjiganti amerikan Apple ka prezantuar sot në Kaliforni modelet e reja të telefonit të shumëpërfolur iPhone, bëhet fjalë për modelet iPhone 11, iPhone 11 Pro dhe iPhone 11 Pro Max. iPhone 11 është pasardhës i modelit të ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 00:07
Gjiganti amerikan Apple ka prezantuar sot në Kaliforni modelet e reja të telefonit të shumëpërfolur iPhone, bëhet fjalë për modelet iPhone 11, iPhone 11 Pro dhe iPhone 11 Pro Max. iPhone 11 është pasardhës i modelit të ...

Apple prezanton iPhone 11, kamera të dyfishtë dhe procesor të ri
Gjiganti amerikan i teknologjisë, “Apple” prezantoi smartfonin e tij të ri, “iPhone 11”, i pajisur me një kamera të dyfishtë (larzh dhe ultra larzh) dhe me një procesor të ri, gjatë takimit të tij të madh vjetor në ...
TetovaSot | 11-Sep-2019 10:33
Gjiganti amerikan i teknologjisë, “Apple” prezantoi smartfonin e tij të ri, “iPhone 11”, i pajisur me një kamera të dyfishtë (larzh dhe ultra larzh) dhe me një procesor të ri, gjatë takimit të tij të madh vjetor në ...

Apple prezanton iPhone 11, kamera të dyfishtë dhe procesor të ri
Gjiganti amerikan i teknologjisë, “Apple” prezantoi smartfonin e tij të ri, “iPhone 11”, i pajisur me një kamera të dyfishtë (larzh dhe ultra larzh) dhe me një procesor të ri, gjatë takimit të tij të madh vjetor në ...
Alsat-M | 11-Sep-2019 10:26
Gjiganti amerikan i teknologjisë, “Apple” prezantoi smartfonin e tij të ri, “iPhone 11”, i pajisur me një kamera të dyfishtë (larzh dhe ultra larzh) dhe me një procesor të ri, gjatë takimit të tij të madh vjetor në ...

Apple hedh në treg telefonat e rinj – Ja sa do të kushtojnë Iphone 11 dhe 11 Pro
Për të dytin vit radhazi, iPhone-i më i ri i Apple vazhdon të ketë një kosto të ulët. IPhone 11 i zëvendëson telefonin me emërtimin konfuz të iPhone XR ndërsa iPhone 11 Pro, është pasardhësi i produktit tjetër pikërisht ...
ScanTv | 11-Sep-2019 10:08
Për të dytin vit radhazi, iPhone-i më i ri i Apple vazhdon të ketë një kosto të ulët. IPhone 11 i zëvendëson telefonin me emërtimin konfuz të iPhone XR ndërsa iPhone 11 Pro, është pasardhësi i produktit tjetër pikërisht ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved