ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/09/2019 06:45

Rihanna super show me të brendshme, në pasarelë femra të çdo mase dhe lloji

Rihanna super show me të brendshme, në pasarelë femra të çdo mase dhe lloji
Këtë vit takimi me shown e Victoria’s Secret nuk do të bëhet dhe ja tek shohim Rihanën, që në javën e modës në New York, prish çdo skemë duke e transformuar sfilatën në një event spektakolar. Engjëjt e rinj tani janë ...
BalkanWeb | 12-Sep-2019 16:48
Këtë vit takimi me shown e Victoria’s Secret nuk do të bëhet dhe ja tek shohim Rihanën, që në javën e modës në New York, prish çdo skemë duke e transformuar sfilatën në një event spektakolar. Engjëjt e rinj tani janë ...

Stilistët që morën vëmendje në javën e modës në New York
Bota e modës ka konkurrencë, por atë mund ta sundosh me pak stil dhe inovacion. Të paktën këtë duket se kanë bërë stilistët e rinj që morën vëmendjen në Javën e Modës në New York. Christopher John Rogers Tomo Koizumi ...
Lapsi | 12-Sep-2019 09:59
Bota e modës ka konkurrencë, por atë mund ta sundosh me pak stil dhe inovacion. Të paktën këtë duket se kanë bërë stilistët e rinj që morën vëmendjen në Javën e Modës në New York. Christopher John Rogers Tomo Koizumi ...

FOTOT: Rihanna tregon linjat perfekte
Rihanna dukej e mahnitshme derisa shfaqi linjën e saj të të brendshmeve në Javën e Modës në Nju Jork, të martën. 31-vjeçarja e kthyer nga këngëtare në dizajnere, kishte veshur një fustan të ngushtë, në të cilin ...
GazetaTema | 11-Sep-2019 16:16
Rihanna dukej e mahnitshme derisa shfaqi linjën e saj të të brendshmeve në Javën e Modës në Nju Jork, të martën. 31-vjeçarja e kthyer nga këngëtare në dizajnere, kishte veshur një fustan të ngushtë, në të cilin ...

Rihanna, paraqitet shumë “cool” në fotot e saj të fundit
Rihanna është paraqitur tepër “cool” derisa ka prezantuar linjën e saj “Savege x Fenty” në javën e modës në New York derisa vet është paraqitur me një minifustan me hije retro Tashmë dijet, ajo ka një vit që ka......
Zeri | 11-Sep-2019 22:35
Rihanna është paraqitur tepër “cool” derisa ka prezantuar linjën e saj “Savege x Fenty” në javën e modës në New York derisa vet është paraqitur me një minifustan me hije retro Tashmë dijet, ajo ka një vit që ka......

Rihanna, sa “cool” në paraqitjen e fundit
Rihanna është paraqitur tepër “cool” derisa ka prezantuar linjën e saj “Savege x Fenty” në javën e modës në New York derisa vet është paraqitur me një minifustan me hije retro Tashmë dijet, ajo ka një vit që ka lansuar ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 22:03
Rihanna është paraqitur tepër “cool” derisa ka prezantuar linjën e saj “Savege x Fenty” në javën e modës në New York derisa vet është paraqitur me një minifustan me hije retro Tashmë dijet, ajo ka një vit që ka lansuar ...

Rihanna shfaq figurën trupore në fustanin e ngushtë në “NYFW”
Ajo ka lansuar linjën e saj të të brendshmeve “Savage X Fenty”, vetëm një vit më parë, shkruan DailyMail, transmeton . Rihanna dukej e mahnitsme derisa shfaqi linjën e saj në Javën e Modës në Nju Jork, të martën. ...
Lajminet | 11-Sep-2019 14:55
Ajo ka lansuar linjën e saj të të brendshmeve “Savage X Fenty”, vetëm një vit më parë, shkruan DailyMail, transmeton . Rihanna dukej e mahnitsme derisa shfaqi linjën e saj në Javën e Modës në Nju Jork, të martën. ...

Shkëlqimi dhe performanca fantastike e Rihannës në Javën e Modës në New York
Ajo ka lansuar linjën e saj të brendshmeve Savage X Fenty një vit më parë. Dhe Rihanna u paraqit tërë shkëlqim teksa mori pjesë në eventin e organizuar për linjën e saj në Javën e Modës në New York, transmeton ...
Indeks Online | 11-Sep-2019 10:45
Ajo ka lansuar linjën e saj të brendshmeve Savage X Fenty një vit më parë. Dhe Rihanna u paraqit tërë shkëlqim teksa mori pjesë në eventin e organizuar për linjën e saj në Javën e Modës në New York, transmeton ...

Gigi dhe Bella Hadid ‘pushtojnë’ shoun e Rihannës
Ato janë ikonat e modës së fundit. Motrat e famshme, Bella dhe Gigi Hadid edhe një herë arritën t’i kthejnë të gjitha shikimet nga ato me paraqitjen mbresëlënëse në javën e modës në New York. Bella dhe Gigi morën pjesë ...
Indeks Online | 11-Sep-2019 10:06
Ato janë ikonat e modës së fundit. Motrat e famshme, Bella dhe Gigi Hadid edhe një herë arritën t’i kthejnë të gjitha shikimet nga ato me paraqitjen mbresëlënëse në javën e modës në New York. Bella dhe Gigi morën pjesë ...

Befason të gjithë, Alessandra Ambrosio së bashku me vajzën 11 vjeçe së në javën e modës në New York
Derisa moshatarët e saj kanë filluar vitin shkollor, e njëjta gjë nuk ka ndodhur me vajzën e një prej modeleve më të famshme në planet, Alessandra Ambrosio. Modelja braziliane, së bashku me vajzën e saj 11 vjeçare, Anja ...
Indeks Online | 11-Sep-2019 08:56
Derisa moshatarët e saj kanë filluar vitin shkollor, e njëjta gjë nuk ka ndodhur me vajzën e një prej modeleve më të famshme në planet, Alessandra Ambrosio. Modelja braziliane, së bashku me vajzën e saj 11 vjeçare, Anja ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved