ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/02/2020 10:26

“Real Story” nga Sokol Balla starton në News24 nga 16 shtatori . Risitë e këtij sezoni

“Real Story” nga Sokol Balla starton në News24 nga 16 shtatori . Risitë e këtij sezoni
TIRANE 16 shtatori do të shënojë startin e sezonit të ri televiziv për emisionin “Real Story”. Nga kjo e hënë, gazetari i njohur Sokol Balla do të shoqërojë debatin politik, por jo vetëm, të mbrëmjes në News24 . Tashmë ...
BalkanWeb | 12-Sep-2019 17:21
TIRANE 16 shtatori do të shënojë startin e sezonit të ri televiziv për emisionin “Real Story”. Nga kjo e hënë, gazetari i njohur Sokol Balla do të shoqërojë debatin politik, por jo vetëm, të mbrëmjes në News24 . Tashmë ...

Zbulohet emisioni në të cilin do të shohim Luanën këtë sezon të ri televiziv
Sezoni i ri televiziv ka sjellë ndryshime të mëdha në ekran dhe së fundmi, Luana Vjollca i bëri të gjithë lëmsh me një foto në Instagram. Teksa njoftonte për fillimin e emisionit të saj, moderatorja shfaqej në studion e ...
Lapsi | 11-Sep-2019 10:05
Sezoni i ri televiziv ka sjellë ndryshime të mëdha në ekran dhe së fundmi, Luana Vjollca i bëri të gjithë lëmsh me një foto në Instagram. Teksa njoftonte për fillimin e emisionit të saj, moderatorja shfaqej në studion e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved