ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 11/11/2019 23:00

Protestojnë punëtorët e KEK-ut

Protestojnë punëtorët e KEK-ut
Sindikata e Re Korporata Energjetike e Kosovës ka paralajmëruar protesta kundër diskriminimit siç thonë ata në koeficiente për paga. Protesta mbahet prej orës 12:00 në Termocentralin Kosova para përpara restorantit të ...
Monitor | 12-Sep-2019 12:11
Sindikata e Re Korporata Energjetike e Kosovës ka paralajmëruar protesta kundër diskriminimit siç thonë ata në koeficiente për paga. Protesta mbahet prej orës 12:00 në Termocentralin Kosova para përpara restorantit të ...

Punëtorët e KEK-ut sot protestojnë
Sindikata e Re Korporata Energjetike e Kosovës ka paralajmëruar protesta kundër diskriminimit siç thonë ata në koeficiente për paga. Protesta mbahet prej orës 12:00 në Termocentralin Kosova para përpara restorantit të ...
InFokusi | 12-Sep-2019 09:33
Sindikata e Re Korporata Energjetike e Kosovës ka paralajmëruar protesta kundër diskriminimit siç thonë ata në koeficiente për paga. Protesta mbahet prej orës 12:00 në Termocentralin Kosova para përpara restorantit të ...

Punëtorët e KEK-ut në Protestë
Sindikata e Re Korporata Energjetike e Kosovës, ka bërë me dije se të enjten do të protestojnë për ngritën e pagave të punëtorëve të KEK-ut, të premtuara nga Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj dhe Kryetari i ...
InFokusi | 08-Feb-2018 09:31
Sindikata e Re Korporata Energjetike e Kosovës, ka bërë me dije se të enjten do të protestojnë për ngritën e pagave të punëtorëve të KEK-ut, të premtuara nga Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj dhe Kryetari i ...

Punëtorët e KEK-ut në protestë
Sindikata e Re Koorporata Energjetike e Kosovës ka njoftuar për mbajtjen e një proteste lidhur me koeficientin për paga. Protesta mbahet prej orës 12:00 në Termocentralin Kosova A. Në një njoftim për media të kësaj ...
Klan Kosova | 12-Sep-2019 08:32
Sindikata e Re Koorporata Energjetike e Kosovës ka njoftuar për mbajtjen e një proteste lidhur me koeficientin për paga. Protesta mbahet prej orës 12:00 në Termocentralin Kosova A. Në një njoftim për media të kësaj ...

Protestojnë punëtorët e KEK-ut
Protesta mbahet prej orës 12:00 në Termocentralin Kosova para përpara restorantit të ri. “Të nderuar punëmarrës të KEK-ut sipas disa informacioneve që i kemi jo zyrtarisht në bazë të ligjit për paga këto do të janë ...
Lajminet | 12-Sep-2019 07:54
Protesta mbahet prej orës 12:00 në Termocentralin Kosova para përpara restorantit të ri. “Të nderuar punëmarrës të KEK-ut sipas disa informacioneve që i kemi jo zyrtarisht në bazë të ligjit për paga këto do të janë ...

Punëtorët e KEK-ut sot protestojnë
Sindikata e Re Korporata Energjetike e Kosovës ka paralajmëruar protesta kundër diskriminimit siç thonë ata në koeficiente për paga. Protesta mbahet prej orës 12:00 në Termocentralin Kosova para përpara restorantit të ...
Arbresh | 12-Sep-2019 07:40
Sindikata e Re Korporata Energjetike e Kosovës ka paralajmëruar protesta kundër diskriminimit siç thonë ata në koeficiente për paga. Protesta mbahet prej orës 12:00 në Termocentralin Kosova para përpara restorantit të ...

Protestojnë punëtorët e KEK-ut
Anëtarët e Sindikatës së Korporatës Energjetike të Kosovës dhe punëmarrësit tjerë të kësaj korporate do të protestojnë sot para Qeverisë. Siç bëhet e ditur në një njoftim qëllimi i protestës është mbrojtja e vendeve të ...
Klan Kosova | 13-Dec-2017 08:22
Anëtarët e Sindikatës së Korporatës Energjetike të Kosovës dhe punëmarrësit tjerë të kësaj korporate do të protestojnë sot para Qeverisë. Siç bëhet e ditur në një njoftim qëllimi i protestës është mbrojtja e vendeve të ...

Punëtorët e KEK-ut sot protestojnë
Sindikata e Re Korporata Energjetike e Kosovës ka paralajmëruar protesta kundër diskriminimit siç thonë ata në koeficiente për paga. Protesta mbahet prej orës 12:00 në Termocentralin Kosova para përpara restorantit të ...
Gazeta Express | 12-Sep-2019 07:38
Sindikata e Re Korporata Energjetike e Kosovës ka paralajmëruar protesta kundër diskriminimit siç thonë ata në koeficiente për paga. Protesta mbahet prej orës 12:00 në Termocentralin Kosova para përpara restorantit të ...

Punëtorët e KEK-ut sot protestojnë
Sindikata e Re Korporata Energjetike e Kosovës ka paralajmëruar protesta kundër diskriminimit siç thonë ata në koeficiente për paga.
Kosova Press | 12-Sep-2019 07:28
Sindikata e Re Korporata Energjetike e Kosovës ka paralajmëruar protesta kundër diskriminimit siç thonë ata në koeficiente për paga.

Haradinaj premton se do t’i rris pagat në sektorin privat
Edhe pse fushata elektorale për zgjedhjet e 6 tetorit, zyrtarisht fillon më 25 shtator, ka më shumë se dy javë që kandidatët për postin e kryeministrit kanë filluar fushatën, duke dhënë premtime të mëdha për ngritjen e ...
InFokusi | 11-Sep-2019 20:04
Edhe pse fushata elektorale për zgjedhjet e 6 tetorit, zyrtarisht fillon më 25 shtator, ka më shumë se dy javë që kandidatët për postin e kryeministrit kanë filluar fushatën, duke dhënë premtime të mëdha për ngritjen e ...

Punëtorët e KEK-ut, të pa kënaqur me ligjin e pagave
Punëtorët e Korporatës Energjike të Kosovës (KEK) do të mbajnë protesta të enjten. Sipas një njoftimi për media, Sindikata e Re KEK, thuhet se punëtorët e kësaj korporate janë të pa kënaqur me pagat që do t’i marrin me ...
InFokusi | 11-Sep-2019 17:08
Punëtorët e Korporatës Energjike të Kosovës (KEK) do të mbajnë protesta të enjten. Sipas një njoftimi për media, Sindikata e Re KEK, thuhet se punëtorët e kësaj korporate janë të pa kënaqur me pagat që do t’i marrin me ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved