ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/09/2019 06:56

Presidenti zbardhi të vërtetën e dhunës

Presidenti zbardhi të vërtetën e dhunës
Nga Mero Baze E gjithë beteja e dhunës e para 30 Qershorit I ndante palët vetëm në një pikë, tek ata që pretendonin se ishim para një revolte popullore, që i duhej hapur rrugë(dhe kjo ishte dyshja Meta Berisha), dhe tek ...
Dritare | 11-Sep-2019 22:19
Nga Mero Baze E gjithë beteja e dhunës e para 30 Qershorit I ndante palët vetëm në një pikë, tek ata që pretendonin se ishim para një revolte popullore, që i duhej hapur rrugë(dhe kjo ishte dyshja Meta Berisha), dhe tek ...

Presidenti zbardhi të vërtetën e dhunës
Nga Mero Baze E gjithë beteja e dhunës e para 30 Qershorit i ndante palët vetëm në një pikë, tek ata që pretendonin se ishim para një revolte popullore, që i duhej hapur rrugë (dhe kjo ishte dyshja Meta- Berisha), dhe ...
Lexo | 11-Sep-2019 20:57
Nga Mero Baze E gjithë beteja e dhunës e para 30 Qershorit i ndante palët vetëm në një pikë, tek ata që pretendonin se ishim para një revolte popullore, që i duhej hapur rrugë (dhe kjo ishte dyshja Meta- Berisha), dhe ...

Presidenti zbardhi të vërtetën e dhunës
Nga Mero Baze E gjithë beteja e dhunës e para 30 Qershorit I ndante palët vetëm në një pikë, tek ata që pretendonin se ishim para një revolte popullore, që i duhej hapur rrugë(dhe kjo ishte dyshja Meta Berisha), dhe tek ...
GazetaTema | 11-Sep-2019 20:18
Nga Mero Baze E gjithë beteja e dhunës e para 30 Qershorit I ndante palët vetëm në një pikë, tek ata që pretendonin se ishim para një revolte popullore, që i duhej hapur rrugë(dhe kjo ishte dyshja Meta Berisha), dhe tek ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved