ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/11/2019 09:57

“Po hidhte kokainën në tualet”, shqiptari kapet me drogë në Itali

“Po hidhte kokainën në tualet”, shqiptari kapet me drogë në Itali
VERONA Policia italiane në Verona ka arrestuar një 38-vjeçar shqiptar, banor i qytetit, M.E duke e akuzuar për trafik droge. Ai u kap me kokainë në qytetin italian. Burri nga Shqipëria u pikas nga karabinierët teksa ...
BalkanWeb | 12-Sep-2019 18:56
VERONA Policia italiane në Verona ka arrestuar një 38-vjeçar shqiptar, banor i qytetit, M.E duke e akuzuar për trafik droge. Ai u kap me kokainë në qytetin italian. Burri nga Shqipëria u pikas nga karabinierët teksa ...

Ishte dënuar për drogë në Athinë, shqiptari kapet në Korinth
GREQI Një 41-vjeçar shqiptar u arrestua në Korinth, pasi ishte dënuar nga një gjykatë në Athinë për trafik droge. Shqiptari u prangos nga policia helene në qytetin e Korinthit, ndërsa pritet që t’iu dërgohet ...
BalkanWeb | 12-Sep-2019 17:10
GREQI Një 41-vjeçar shqiptar u arrestua në Korinth, pasi ishte dënuar nga një gjykatë në Athinë për trafik droge. Shqiptari u prangos nga policia helene në qytetin e Korinthit, ndërsa pritet që t’iu dërgohet ...

Greqi/ Arrestohet shqiptari, ishte dënuar për trafik droge
Një shqiptar i dënuar nga një gjykatë në Athinë për trafik droge, u arrestua ditën e sotme në Korinth., 41-vjeçar shqiptar u prangos nga policia në qytetin e Korinthit, ndërsa pritet që t’iu dërgohet autoriteteve në ...
Telegraf | 12-Sep-2019 17:43
Një shqiptar i dënuar nga një gjykatë në Athinë për trafik droge, u arrestua ditën e sotme në Korinth., 41-vjeçar shqiptar u prangos nga policia në qytetin e Korinthit, ndërsa pritet që t’iu dërgohet autoriteteve në ...

Kokainë dhe euro me vete, pranga shqiptarit në Itali
Një 24 vjeçar shqiptar ka rënë në prangat e policisë italiane pasi është kapur me 21.4 gram kokainë. Shqiptari identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur është arrestuar në një rrugë në rrethin Paradiso. Sipas mediave ...
VizionPlus | 12-Sep-2019 16:43
Një 24 vjeçar shqiptar ka rënë në prangat e policisë italiane pasi është kapur me 21.4 gram kokainë. Shqiptari identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur është arrestuar në një rrugë në rrethin Paradiso. Sipas mediave ...

Itali, i riu shqiptar kapet me kokainë
Pasditen e 10 shtatorit një shqiptar është vënë në pranga, pasi dyshohet se ishte nënë posedimin e 21.4 gram kokainë. Mediet italiane shkruajnë se 24-vjeçar, emri i të cilit nuk është bërë i ditur u kontrollua në një ...
Lapsi | 12-Sep-2019 17:24
Pasditen e 10 shtatorit një shqiptar është vënë në pranga, pasi dyshohet se ishte nënë posedimin e 21.4 gram kokainë. Mediet italiane shkruajnë se 24-vjeçar, emri i të cilit nuk është bërë i ditur u kontrollua në një ...

Arrestohet shqiptari, ishte dënuar për trafik droge
Një shqiptar i dënuar nga një gjykatë në Athinë për trafik droge, u arrestua ditën e sotme në Korinth., 41-vjeçar shqiptar u prangos nga policia në qytetin e Korinthit, ndërsa pritet që t’iu dërgohet autoriteteve në ...
Lajmi i Fundit | 12-Sep-2019 17:54
Një shqiptar i dënuar nga një gjykatë në Athinë për trafik droge, u arrestua ditën e sotme në Korinth., 41-vjeçar shqiptar u prangos nga policia në qytetin e Korinthit, ndërsa pritet që t’iu dërgohet autoriteteve në ...

Kapen 20 kg drogë në Korfuz, pranga shqiptarit, në kërkim 2 të tjerë
Policia greke ka kapur mbi 20 kg marijuanë në Korfuz. Sipas policisë greke droga u kap në veri të ishullit në një zonë pyjore pranë bregdetit dhe ishte e ndarë në dy çanta, e futur në 18 pako me peshë totale 20 kg e 860 ...
Lapsi | 12-Sep-2019 09:02
Policia greke ka kapur mbi 20 kg marijuanë në Korfuz. Sipas policisë greke droga u kap në veri të ishullit në një zonë pyjore pranë bregdetit dhe ishte e ndarë në dy çanta, e futur në 18 pako me peshë totale 20 kg e 860 ...

Kapen 20 kg drogë në Korfuz, pranga shqiptari, në kërkim 2 të tjerë
KORFUZ Policia greke ka kapur mbi 20 kg marijuanë në Korfuz. Sipas policisë greke droga u kap në veri të ishullit në një zonë pyjore pranë bregdetit dhe ishte e ndarë në dy çanta, e futur në 18 pako me peshë totale 20 ...
BalkanWeb | 11-Sep-2019 22:29
KORFUZ Policia greke ka kapur mbi 20 kg marijuanë në Korfuz. Sipas policisë greke droga u kap në veri të ishullit në një zonë pyjore pranë bregdetit dhe ishte e ndarë në dy çanta, e futur në 18 pako me peshë totale 20 ...

Korfuz/ Kapet shqiptari me 20 kg drogë, në kërkim 2 të tjerë
Policia greke arrestoi një person, ndërsa dy të tjerë u shpallën në kërkim, pasi u kapën me 20 kg marijuanë. Lënda narkotike ishte ndarë në dy çanta me drogë. Në pranga vu një shqiptar 20-vjeçar në veri të ishullit të ...
Politiko | 11-Sep-2019 23:19
Policia greke arrestoi një person, ndërsa dy të tjerë u shpallën në kërkim, pasi u kapën me 20 kg marijuanë. Lënda narkotike ishte ndarë në dy çanta me drogë. Në pranga vu një shqiptar 20-vjeçar në veri të ishullit të ...

Kapet me 20 kg drogë në Korfuz, pranga 20-vjeçarit, shpallen në kërkim dy të tjerë
Një person është arrestuar nga policia pasi u kap me 20 kg marijuanë të ndarë në dy çanta me drogë në veri të ishullit të Korfuzit. Në pranga vu shqiptari 20-vjeçar ndërkohë që në kërkim u shpallën dy të tjerët të ...
Lajmi i Fundit | 11-Sep-2019 22:51
Një person është arrestuar nga policia pasi u kap me 20 kg marijuanë të ndarë në dy çanta me drogë në veri të ishullit të Korfuzit. Në pranga vu shqiptari 20-vjeçar ndërkohë që në kërkim u shpallën dy të tjerët të ...

Kapen 20 kg dro.gë në Korfuz, pranga shqiptari, në kërkim 2 të tjerë
KORFUZ Policia greke ka kapur mbi 20 kg marijuanë në Korfuz. Sipas policisë greke droga u kap në veri të ishullit në një zonë pyjore pranë bregdetit dhe ishte e ndarë në dy çanta, e futur në 18 pako me peshë totale 20 ...
Medial | 11-Sep-2019 22:47
KORFUZ Policia greke ka kapur mbi 20 kg marijuanë në Korfuz. Sipas policisë greke droga u kap në veri të ishullit në një zonë pyjore pranë bregdetit dhe ishte e ndarë në dy çanta, e futur në 18 pako me peshë totale 20 ...

Arrestohet shqiptari ne Korfuz me 20 kg kanabis, në kërkim 2 të tjerë
Korfuz, kapen mbi 20 kg marijuane, arrestohet 1 shqiptar, ne kerkim 2 te tjere. Droga u kap ne veri te ishullit, ne nje zone pyjore prane bregdetit. Droga e ndare ne dy canta, e futur ne 18 pako me peshe totale 20 kg ...
Saranda Web | 11-Sep-2019 22:23
Korfuz, kapen mbi 20 kg marijuane, arrestohet 1 shqiptar, ne kerkim 2 te tjere. Droga u kap ne veri te ishullit, ne nje zone pyjore prane bregdetit. Droga e ndare ne dy canta, e futur ne 18 pako me peshe totale 20 kg ...

Policia kap me drogë shqiptarin në Itali
Policia italiane në Piacenza ka vënë në pranga një të ri shqiptar, pasi u kap me rreth 1 kg marijuanë gati për ta shitur. Sipas mediave italiane, ditët e fundit policia kishte dëgjuar për një djalë që kishte filluar një ...
Lajmi i Fundit | 10-Sep-2019 22:22
Policia italiane në Piacenza ka vënë në pranga një të ri shqiptar, pasi u kap me rreth 1 kg marijuanë gati për ta shitur. Sipas mediave italiane, ditët e fundit policia kishte dëgjuar për një djalë që kishte filluar një ...

Itali, kapet me drogë i riu shqiptar
Policia italiane në Piacenza ka vënë në pranga një të ri shqiptar, pasi u kap me rreth 1 kg marijuanë gati për ta shitur. Sipas mediave italiane, ditët e fundit policia kishte dëgjuar për një djalë që kishte filluar një ...
Lapsi | 10-Sep-2019 20:02
Policia italiane në Piacenza ka vënë në pranga një të ri shqiptar, pasi u kap me rreth 1 kg marijuanë gati për ta shitur. Sipas mediave italiane, ditët e fundit policia kishte dëgjuar për një djalë që kishte filluar një ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved