ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/09/2019 17:06

Pandeli Majko: S’mund të bëjmë marrëveshje me mollë, pjeshkë e ngjala

Pandeli Majko: S’mund të bëjmë marrëveshje me mollë, pjeshkë e ngjala
Gjatë fjalës së tij në seancën e sotme plenare, ministri për Diasporën, Pandeli Majko është shprehur se: “Me mollë, pjeshkë, ngjala, hamburger nuk mund të bëjmë marrëveshje.” Ndërsa ka folur për marrëveshjen me ...
Dritare | 12-Sep-2019 12:42
Gjatë fjalës së tij në seancën e sotme plenare, ministri për Diasporën, Pandeli Majko është shprehur se: “Me mollë, pjeshkë, ngjala, hamburger nuk mund të bëjmë marrëveshje.” Ndërsa ka folur për marrëveshjen me ...

Marrëveshja Rama-Basha? Majko flet për ‘zëvendësuesit’: Nuk bëhet politika me pjeshkë
Ministri për Diasporën Pandeli Majko, gjatë fjalimit të sotëm në Kuvend për të folur lidhur me marrëveshjen e bërë me Kanadanë për pensionet e emigrantëve shqiptarë, i ka bere thirrje opozitës qe t’i lëne mënjanë ...
Lajmi i Fundit | 12-Sep-2019 12:30
Ministri për Diasporën Pandeli Majko, gjatë fjalimit të sotëm në Kuvend për të folur lidhur me marrëveshjen e bërë me Kanadanë për pensionet e emigrantëve shqiptarë, i ka bere thirrje opozitës qe t’i lëne mënjanë ...

“Nuk ka marrëveshje me mollë, pjeshkë, ngjala” Majko: Politika është matematikë, hiqni dorë nga batutat
TIRANE “Me mollë, pjeshkë, ngjala, hamburger nuk mund të bëjmë marrëveshje” kështu u shpreh sot në seancë plenare, ministri për diasporën Pandeli Majko, ndërsa kërkoi nga opozita në sallë të lerë mënjanë batutat. “Unë e ...
BalkanWeb | 12-Sep-2019 11:48
TIRANE “Me mollë, pjeshkë, ngjala, hamburger nuk mund të bëjmë marrëveshje” kështu u shpreh sot në seancë plenare, ministri për diasporën Pandeli Majko, ndërsa kërkoi nga opozita në sallë të lerë mënjanë batutat. “Unë e ...

Pandeli Majko: Politika është matematikë, nuk bëhet me mollë dhe ngjala
Ministri për diasporën, Pandeli Majko, ka komentuar në Kuvend marrëveshjen e bërë me Kanadanë për pensionet e emigrantëve shqiptarë, teksa i ka bërë thirrje opozitës qe t’i lënë mënjanë batutat dhe të votojnë Reformën. ...
Gazeta Express | 12-Sep-2019 12:08
Ministri për diasporën, Pandeli Majko, ka komentuar në Kuvend marrëveshjen e bërë me Kanadanë për pensionet e emigrantëve shqiptarë, teksa i ka bërë thirrje opozitës qe t’i lënë mënjanë batutat dhe të votojnë Reformën. ...

Majko në Kuvend: Politika është matematikë, hiqni dorë nga batutat
Ministri për diasporën, Pandeli Majko ka komentuar sot në Kuvend marrëveshjen e bërë me Kanadanë për pensionet e emigrantëve shqiptarë, teksa i ka bërë thirrje opozitës qe t’i lënë mënjanë batutat dhe të votojnë ...
Gazeta Dita | 12-Sep-2019 12:06
Ministri për diasporën, Pandeli Majko ka komentuar sot në Kuvend marrëveshjen e bërë me Kanadanë për pensionet e emigrantëve shqiptarë, teksa i ka bërë thirrje opozitës qe t’i lënë mënjanë batutat dhe të votojnë ...

“Nuk ka marrëveshje me mollë, pjeshkë, ngjala” Majko: Politika është matematikë, hiqni dorë nga batutat
TIRANE “Me mollë, pjeshkë, ngjala, hamburger nuk mund të bëjmë marrëveshje” kështu u shpreh sot në seancë plenare, ministri për diasporën Pandeli Majko, ndërsa kërkoi nga opozita në sallë të lerë mënjanë batutat. “Unë e ...
Medial | 12-Sep-2019 11:48
TIRANE “Me mollë, pjeshkë, ngjala, hamburger nuk mund të bëjmë marrëveshje” kështu u shpreh sot në seancë plenare, ministri për diasporën Pandeli Majko, ndërsa kërkoi nga opozita në sallë të lerë mënjanë batutat. “Unë e ...

Majko flet për marrëveshje jashtë Parlamentit:  Politika është matematikë, zëvendësuesit kanë bërë historinë
Duke folur për marrëveshjen me Kanadanë për pensionet e emigrantëve shqiptarë, ministri i Shtetit për Diasporën, Pandeli Majko është ndalur edhe te marrëveshjet PS-PD. Majko apeloi opozitën që të shmangë batutat dhe të ...
Politiko | 12-Sep-2019 11:36
Duke folur për marrëveshjen me Kanadanë për pensionet e emigrantëve shqiptarë, ministri i Shtetit për Diasporën, Pandeli Majko është ndalur edhe te marrëveshjet PS-PD. Majko apeloi opozitën që të shmangë batutat dhe të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved