ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/09/2019 21:35

Oksford kryeson listën e universiteteve më të mira në botë

Oksford kryeson listën e universiteteve më të mira në botë
Universiteti i Oksfordit është renditur i pari në listën ndërkombëtare të universiteteve më të mira për të katërtin vit me radhë. Vlerësimet vjetore të realizuara nga revista, Times Higher Education kanë renditur ...
VizionPlus | 12-Sep-2019 09:23
Universiteti i Oksfordit është renditur i pari në listën ndërkombëtare të universiteteve më të mira për të katërtin vit me radhë. Vlerësimet vjetore të realizuara nga revista, Times Higher Education kanë renditur ...

Oksford kryeson listën e universiteteve më të mira në botë
Universiteti i Oksfordit është renditur i pari në listën ndërkombëtare të universiteteve më të mira për të katërtin vit me radhë. Vlerësimet vjetore të realizuara nga revista, Times Higher Education kanë renditur ...
Gazeta Express | 12-Sep-2019 10:53
Universiteti i Oksfordit është renditur i pari në listën ndërkombëtare të universiteteve më të mira për të katërtin vit me radhë. Vlerësimet vjetore të realizuara nga revista, Times Higher Education kanë renditur ...

Universiteti i Oksfordit shpallet si më i miri në botë për të katërtën herë radhazi
Lista vjetore vlerëson më shumë se 1.300 universitete në 92 vende në pesë fusha: mësimdhënie, hulumtim, citime, të ardhura nga industria dhe perspektiva ndërkombëtare, transmeton . Vendin e dytë e zuri Instituti i ...
Lajminet | 12-Sep-2019 09:40
Lista vjetore vlerëson më shumë se 1.300 universitete në 92 vende në pesë fusha: mësimdhënie, hulumtim, citime, të ardhura nga industria dhe perspektiva ndërkombëtare, transmeton . Vendin e dytë e zuri Instituti i ...

Oksford kryeson listën e universiteteve më të mira në botë
Universiteti i Oksfordit është renditur i pari në listën ndërkombëtare të universiteteve më të mira për të katërtin vit me radhë. Vlerësimet vjetore të realizuara nga revista, Times Higher Education kanë renditur ...
Radio Evropa e Lire | 12-Sep-2019 08:42
Universiteti i Oksfordit është renditur i pari në listën ndërkombëtare të universiteteve më të mira për të katërtin vit me radhë. Vlerësimet vjetore të realizuara nga revista, Times Higher Education kanë renditur ...

Oksford kryeson listën e universiteteve më të mira në botë
Universiteti i Oksfordit është renditur i pari në listën ndërkombëtare të universiteteve më të mira për të katërtin vit me radhë. Vlerësimet vjetore të realizuara nga revista, Times Higher Education kanë renditur ...
EkonomiaOnline | 12-Sep-2019 08:32
Universiteti i Oksfordit është renditur i pari në listën ndërkombëtare të universiteteve më të mira për të katërtin vit me radhë. Vlerësimet vjetore të realizuara nga revista, Times Higher Education kanë renditur ...

ETH, universiteti më i mirë në botë jashtë SHBA-së dhe Britanisë së Madhe
Universiteti Teknik i Cyrihut, i njohur me shkurtesën ETH (Shkolla e Lartë Federale Teknike) prej shumë vitesh radhitet në vazhdimësi në mesin e universiteteve më cilësore në botë. Në ranglistën më të re të bërë nga ...
AlbInfo | 11-Sep-2019 21:50
Universiteti Teknik i Cyrihut, i njohur me shkurtesën ETH (Shkolla e Lartë Federale Teknike) prej shumë vitesh radhitet në vazhdimësi në mesin e universiteteve më cilësore në botë. Në ranglistën më të re të bërë nga ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved