ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/02/2020 01:41

Nis seanca plenare, pritet të votohet rrëzimi i dekreteve të presidentit

Nis seanca plenare, pritet të votohet rrëzimi i dekreteve të presidentit
Ka nisur seanca e sotme parlamentare, ku pritet që të rrëzohen tetë dekretet, që variojnë nga ligji për konçesionet e deri tek kandidatura e propozuar për postin e kryetarit të Kontrollit të Lartë të Shtetit, të kthyera ...
Lapsi | 12-Sep-2019 10:10
Ka nisur seanca e sotme parlamentare, ku pritet që të rrëzohen tetë dekretet, që variojnë nga ligji për konçesionet e deri tek kandidatura e propozuar për postin e kryetarit të Kontrollit të Lartë të Shtetit, të kthyera ...

Parlamenti mblidhet në seancë plenare
Parlamenti shqiptar mblidhet të enjten në seancë plenare. Në vemendje janë disa dekrete për kthim ligjesh të presidentit Meta. Bëhet fjalë për projektligjet “Për rezervat materiale të shtetit”; “Për privatizimin dhe ...
Medial | 12-Sep-2019 10:06
Parlamenti shqiptar mblidhet të enjten në seancë plenare. Në vemendje janë disa dekrete për kthim ligjesh të presidentit Meta. Bëhet fjalë për projektligjet “Për rezervat materiale të shtetit”; “Për privatizimin dhe ...

Parlamenti mblidhet në seancë plenare
Parlamenti shqiptar mblidhet të enjten në seancë plenare. Në vemendje janë disa dekrete për kthim ligjesh të presidentit Meta. Bëhet fjalë për projektligjet “Për rezervat materiale të shtetit”; “Për privatizimin dhe ...
RTSH | 12-Sep-2019 10:01
Parlamenti shqiptar mblidhet të enjten në seancë plenare. Në vemendje janë disa dekrete për kthim ligjesh të presidentit Meta. Bëhet fjalë për projektligjet “Për rezervat materiale të shtetit”; “Për privatizimin dhe ...

Mazhoranca rrëzon sot të gjitha dekretet e Metës
Kuvendi do të mblidhet këtë të enjte në orën 10:00 në seancë plenare. Në rendin e ditës së punimeve të Kuvendit do të jenë dhe dekretet e presidentit Ilir Meta, të cilat pritet të rrëzohen nga mazhoranca. Parlamenti ...
VizionPlus | 12-Sep-2019 09:49
Kuvendi do të mblidhet këtë të enjte në orën 10:00 në seancë plenare. Në rendin e ditës së punimeve të Kuvendit do të jenë dhe dekretet e presidentit Ilir Meta, të cilat pritet të rrëzohen nga mazhoranca. Parlamenti ...

Mazhoranca rrëzon sot të gjitha dekretet e Metës
Kuvendi do të mblidhet këtë të enjte në orën 10:00 në seancë plenare. Në rendin e ditës së punimeve të Kuvendit do të jenë dhe dekretet e presidentit Ilir Meta, të cilat pritet të rrëzohen nga mazhoranca. Parlamenti ...
Medial | 12-Sep-2019 09:52
Kuvendi do të mblidhet këtë të enjte në orën 10:00 në seancë plenare. Në rendin e ditës së punimeve të Kuvendit do të jenë dhe dekretet e presidentit Ilir Meta, të cilat pritet të rrëzohen nga mazhoranca. Parlamenti ...

Sot pritet të votohet rrëzimi i dekreteve të presidentit Meta
Sot në orën 10:00 do të mblidhet Parlamenti, ku pritet që të rrëzojë tetë dekrete të Presidentit nga koncesionet te emri i propozuar për kryetar të KLSH-së. Në rendin e ditës përpos dekreteve janë edhe pika të tjera si ...
Shenja | 12-Sep-2019 09:50
Sot në orën 10:00 do të mblidhet Parlamenti, ku pritet që të rrëzojë tetë dekrete të Presidentit nga koncesionet te emri i propozuar për kryetar të KLSH-së. Në rendin e ditës përpos dekreteve janë edhe pika të tjera si ...

Sot parlament, pritet të votohet rrëzimi i dekreteve të presidentit
Sot në orën 10:00 do të mblidhet Parlamenti, ku pritet që të rrëzojë tetë dekrete të Presidentit nga koncesionet te emri i propozuar për kryetar të KLSH-së.
Top Channel | 12-Sep-2019 09:23
Sot në orën 10:00 do të mblidhet Parlamenti, ku pritet që të rrëzojë tetë dekrete të Presidentit nga koncesionet te emri i propozuar për kryetar të KLSH-së.

Kuvendi pritet t’i rrëzoj dekretet e Presidentit Meta
Sot në orën 10:00 do të mblidhet Parlamenti, ku pritet që të rrëzojë tetë dekrete të Presidentit nga koncesionet te emri i propozuar për kryetar të KLSH-së. Në rendin e ditës përpos dekreteve janë edhe pika të tjera si ...
Telegrafi | 12-Sep-2019 09:33
Sot në orën 10:00 do të mblidhet Parlamenti, ku pritet që të rrëzojë tetë dekrete të Presidentit nga koncesionet te emri i propozuar për kryetar të KLSH-së. Në rendin e ditës përpos dekreteve janë edhe pika të tjera si ...

Socialistët pritet të çojnë përpara axhendën kontroverse të koncesioneve
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Kuvendi i Shqipërisë pritet të mblidhet në seancë plenare të enjten në orën 10 për të rrëzuar disa dekrete të presidentit ...
Reporter | 12-Sep-2019 08:40
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Kuvendi i Shqipërisë pritet të mblidhet në seancë plenare të enjten në orën 10 për të rrëzuar disa dekrete të presidentit ...

Sot Kuvend, PS pritet të rrëzojë tetë dekretet e Metës
Kuvendi mblidhet sot në orën 10:00, në seancën e dytë për këtë sesion parlamentar. Shumica socialiste në Kuvendin e Shqipërisë pritet që t’i rrëzojë Presidentit Ilir Meta në seancën e sotme plenare tetë dekrete, shtatë ...
Gazeta Dita | 12-Sep-2019 08:34
Kuvendi mblidhet sot në orën 10:00, në seancën e dytë për këtë sesion parlamentar. Shumica socialiste në Kuvendin e Shqipërisë pritet që t’i rrëzojë Presidentit Ilir Meta në seancën e sotme plenare tetë dekrete, shtatë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved