ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/04/2020 02:58

Ngatërroi Shqipërinë me Armeninë, spikeri i stadiumit të Francës: Nuk fjeta për 2 ditë

Ngatërroi Shqipërinë me Armeninë, spikeri i stadiumit të Francës: Nuk fjeta për 2 ditë
Ngatërrimi i himnit të Shqipërisë në sfidën në transfertë ndaj Francës, nuk ishte e vetmja gafë nga organizatorët. Teksa kërkonte ndjesë për incidentin, ishte spikeri i stadiumit të “Stade le France”, i cili në vend që ...
Koha.mk | 12-Sep-2019 10:25
Ngatërrimi i himnit të Shqipërisë në sfidën në transfertë ndaj Francës, nuk ishte e vetmja gafë nga organizatorët. Teksa kërkonte ndjesë për incidentin, ishte spikeri i stadiumit të “Stade le France”, i cili në vend që ...

Flet spikeri që bëri gafën me Shqipërinë: Ishte një gabim njerëzor, nuk kam fjetur dy ditë!
Nga sportdashësit shqiptarë u cilësua si një veprim qëllimshëm që mori përmasa të mëdha në të cilën u përfshi edhe politika por spikeri i stadiumit nuk mund ta pranojë diçka të tillë. Ndeshja mes Francës dhe Shqipërisë ...
Klan Kosova | 12-Sep-2019 10:19
Nga sportdashësit shqiptarë u cilësua si një veprim qëllimshëm që mori përmasa të mëdha në të cilën u përfshi edhe politika por spikeri i stadiumit nuk mund ta pranojë diçka të tillë. Ndeshja mes Francës dhe Shqipërisë ...

Kampioni i Formula 1 po i nënshtrohet terapisë sekrete në Paris
Ngatërrimi i himnit të Shqipërisë në sfidën në transfertë ndaj Francës, nuk ishte e vetmja gafë nga organizatorët. Teksa kërkonte ndjesë për incidentin, ishte spikeri i stadiumit të “Stade le France”, i cili në vend që ...
GazetaBlic | 12-Sep-2019 08:04
Ngatërrimi i himnit të Shqipërisë në sfidën në transfertë ndaj Francës, nuk ishte e vetmja gafë nga organizatorët. Teksa kërkonte ndjesë për incidentin, ishte spikeri i stadiumit të “Stade le France”, i cili në vend që ...

Ngatërroi Shqipërinë me Armeninë, spikeri i stadiumit të Francës: Nuk fjeta për 2 ditë
Ngatërrimi i himnit të Shqipërisë në sfidën në transfertë ndaj Francës, nuk ishte e vetmja gafë nga organizatorët. Teksa kërkonte ndjesë për incidentin, ishte spikeri i stadiumit të “Stade le France”, i cili në vend që ...
Gazeta Observer | 11-Sep-2019 23:55
Ngatërrimi i himnit të Shqipërisë në sfidën në transfertë ndaj Francës, nuk ishte e vetmja gafë nga organizatorët. Teksa kërkonte ndjesë për incidentin, ishte spikeri i stadiumit të “Stade le France”, i cili në vend që ...

Ngatërroi Shqipërinë me Armeninë, spikeri i stadiumit të Francës: Nuk fjeta për 2 ditë Ngatërrimi i himnit të Shqipërisë në sfidën në transfertë ndaj Francës, nuk ishte e vetmja gafë nga organizatorët. Teksa kërkonte ndjesë për incidentin, ishte sp
Ngatërrimi i himnit të Shqipërisë në sfidën në transfertë ndaj Francës, nuk ishte e vetmja gafë nga organizatorët. Teksa kërkonte ndjesë për incidentin, ishte spikeri i stadiumit të “Stade le France”, i cili në vend që ...
Kosova Sot | 11-Sep-2019 23:49
Ngatërrimi i himnit të Shqipërisë në sfidën në transfertë ndaj Francës, nuk ishte e vetmja gafë nga organizatorët. Teksa kërkonte ndjesë për incidentin, ishte spikeri i stadiumit të “Stade le France”, i cili në vend që ...

Ngatërroi himin e Shqipërisë me të Armenisë, komentatori: Nuk më zuri gjumi dy ditë
Incidenti me himnin e Shqipërisë, në ndeshjen ndaj Francës, ishte vetëm episodi i parë i asaj nate. Më vonë, spikeri i stadiumit tha se kërkon ndjesë për ngatërrimin e himnit të Armenisë, ndërkohë që duhet të thoshte të ...
GazetaTema | 11-Sep-2019 19:49
Incidenti me himnin e Shqipërisë, në ndeshjen ndaj Francës, ishte vetëm episodi i parë i asaj nate. Më vonë, spikeri i stadiumit tha se kërkon ndjesë për ngatërrimin e himnit të Armenisë, ndërkohë që duhet të thoshte të ...

Ngatërroi Shqipërinë me Armeninë, spikeri i stadiumit të Francës: Nuk fjeta për 2 ditë
Ngatërrimi i himnit të Shqipërisë në sfidën në transfertë ndaj Francës, nuk ishte e vetmja gafë nga organizatorët. Teksa kërkonte ndjesë për incidentin, ishte spikeri i stadiumit të “Stade le France”, i cili në vend që ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 23:37
Ngatërrimi i himnit të Shqipërisë në sfidën në transfertë ndaj Francës, nuk ishte e vetmja gafë nga organizatorët. Teksa kërkonte ndjesë për incidentin, ishte spikeri i stadiumit të “Stade le France”, i cili në vend që ...

Ngatërroi Shqipërinë me Armeninë, spikeri i stadiumit të Francës rrëfen tmerrin: Nuk fjeta për 2 ditë
Ngatërrimi i himnit të Shqipërisë në sfidën në transfertë ndaj Francës, nuk ishte e vetmja gafë nga organizatorët. Teksa kërkonte ndjesë për incidentin, ishte spikeri i stadiumit të “Stade le France”, i cili në ...
Zeri | 11-Sep-2019 22:25
Ngatërrimi i himnit të Shqipërisë në sfidën në transfertë ndaj Francës, nuk ishte e vetmja gafë nga organizatorët. Teksa kërkonte ndjesë për incidentin, ishte spikeri i stadiumit të “Stade le France”, i cili në ...

Ngatërroi himnin e Shqipërisë, flet spikeri: S’kam fjetur dy ditë
Ajo që ndodhi ditën e shtunë në “Stade De France” bëri xhiron e botës dhe e vuri në një pozitë shumë të sikletshme Francës, e cila kërkoi ndjesë zyrtarisht te pala shqiptare për ngatërrimin e himnit përpara sfidës ...
BalkanWeb | 11-Sep-2019 18:33
Ajo që ndodhi ditën e shtunë në “Stade De France” bëri xhiron e botës dhe e vuri në një pozitë shumë të sikletshme Francës, e cila kërkoi ndjesë zyrtarisht te pala shqiptare për ngatërrimin e himnit përpara sfidës ...

Ngatërroi Shqipërinë me Armeninë në Francë, komentatori: Nuk kam fjetur dy ditë
U konsiderua si skandal, ngatërrimi i himnit të Shqipërisë në Francë. Por, pasi u mendua se ai skandal, u rregullua, komentatori bëri skandalin tjetër, duke i kërkuar falje Armenisë në vend të Shqipërisë. Frank ...
Dritare | 11-Sep-2019 22:11
U konsiderua si skandal, ngatërrimi i himnit të Shqipërisë në Francë. Por, pasi u mendua se ai skandal, u rregullua, komentatori bëri skandalin tjetër, duke i kërkuar falje Armenisë në vend të Shqipërisë. Frank ...

Gafat gjatë lojës Francë-Shqipëri, spikeri: Nuk fjeta për dy ditë
Ngatërrimi i himnit të Shqipërisë në sfidën në transfertë ndaj Francës, nuk ishte e vetmja gafë nga organizatorët. Teksa kërkonte ndjesë për incidentin, ishte spikeri i stadiumit të “Stade le France”, i cili në vend që ...
Lajmi i Fundit | 11-Sep-2019 21:52
Ngatërrimi i himnit të Shqipërisë në sfidën në transfertë ndaj Francës, nuk ishte e vetmja gafë nga organizatorët. Teksa kërkonte ndjesë për incidentin, ishte spikeri i stadiumit të “Stade le France”, i cili në vend që ...

2 Ngatërroi Shqipërinë me Armeninë, spikeri i stadiumit të Francës rrëfen tmerrin: Nuk fjeta për 2 ditë… Ngatërrimi i himnit të Shqipërisë në sfidën në transfertë ndaj Francës, nuk ishte e vetmja gafë nga organizatorët. Teksa kërkonte ndjesë
Ngatërrimi i himnit të Shqipërisë në sfidën në transfertë ndaj Francës, nuk ishte e vetmja gafë nga organizatorët. Teksa kërkonte ndjesë për incidentin, ishte spikeri i stadiumit të “Stade le France”, i cili në vend që ...
Kosova Sot | 11-Sep-2019 21:29
Ngatërrimi i himnit të Shqipërisë në sfidën në transfertë ndaj Francës, nuk ishte e vetmja gafë nga organizatorët. Teksa kërkonte ndjesë për incidentin, ishte spikeri i stadiumit të “Stade le France”, i cili në vend që ...

Ngatërroi Shqipërinë më Armeninë, komentatori: Nuk më zuri gjumi dy ditë
Incidenti me himnin e Shqipërisë, në ndeshjen ndaj Francës, ishte vetëm episodi i parë i asaj nate. Më vonë, spikeri i stadiumit tha se kërkon ndjesë për ngatërrimin e himnit të Armenisë, ndërkohë që duhet të thoshte të ...
Lexo | 11-Sep-2019 20:05
Incidenti me himnin e Shqipërisë, në ndeshjen ndaj Francës, ishte vetëm episodi i parë i asaj nate. Më vonë, spikeri i stadiumit tha se kërkon ndjesë për ngatërrimin e himnit të Armenisë, ndërkohë që duhet të thoshte të ...

Ngatërroi Shqipërinë më Armeninë, komentatori: Nuk më zuri gjumi dy ditë
Incidenti me himnin e Shqipërisë, në ndeshjen ndaj Francës, ishte vetëm episodi i parë i asaj nate. Më vonë, spikeri i stadiumit tha se kërkon ndjesë për ngatërrimin e himnit të Armenisë, ndërkohë që duhet të thoshte të ...
Gazeta Dita | 11-Sep-2019 19:57
Incidenti me himnin e Shqipërisë, në ndeshjen ndaj Francës, ishte vetëm episodi i parë i asaj nate. Më vonë, spikeri i stadiumit tha se kërkon ndjesë për ngatërrimin e himnit të Armenisë, ndërkohë që duhet të thoshte të ...

Gafa me himnin, UEFA hap hetim ndaj Francës, dënimi që rrezikon
mapo.al Gafa me himnin shqiptar, pritet t’i kushtojë shtrenjtë Federatës Franceze të Futbollit. “L’Equipe” bën me dije se ngjarja nuk është pritur mirë nga UEFA, që ka hapur një procedim disiplinor për “gjelat”. Media ...
Mapo | 10-Sep-2019 20:40
mapo.al Gafa me himnin shqiptar, pritet t’i kushtojë shtrenjtë Federatës Franceze të Futbollit. “L’Equipe” bën me dije se ngjarja nuk është pritur mirë nga UEFA, që ka hapur një procedim disiplinor për “gjelat”. Media ...

Spikeri i gafës në “Stade de France” tregon makthin pas ndeshjes Francë – Shqipëri
Max është spikeri zyrtar i kombëtares së Francës që prej vitit 2012. Ditën e shtunë ai u bë protagonist përpara nisjes së takimit midis “gjelave: dhe Shqipërië, pasi bëri një gafë e cila u raportua në të gjitha mediet e ...
Politiko | 11-Sep-2019 19:33
Max është spikeri zyrtar i kombëtares së Francës që prej vitit 2012. Ditën e shtunë ai u bë protagonist përpara nisjes së takimit midis “gjelave: dhe Shqipërië, pasi bëri një gafë e cila u raportua në të gjitha mediet e ...

Francezët gabuan himnin shqiptar, UEFA hap procedim!
Të shtunën e shkuar në “Stade de France”, ndeshja mes Francës dhe Shqipërisë do të niste 7 minuta me vonesë dhe kjo erdhi pasi u ekzekutua himni i Andorrës në vend të atij shqiptar, gjë që solli indinjatën me të drejtë ...
GazetaTema | 10-Sep-2019 20:22
Të shtunën e shkuar në “Stade de France”, ndeshja mes Francës dhe Shqipërisë do të niste 7 minuta me vonesë dhe kjo erdhi pasi u ekzekutua himni i Andorrës në vend të atij shqiptar, gjë që solli indinjatën me të drejtë ...

Ngatërrimi i himnit shqiptar me të Andorrës, UEFA nis procedimin
Federata Franceze e Futbollit rrezikon që të dënohet me gjobë deri në 10 mijë euro, për gabimin e bërë në ndeshjen Francë-Shqipëri, e vlefshme për kualifikuese të Euro 2020. Sipas prestigjozes francezë, “L’Equipe” ...
Gazeta Observer | 10-Sep-2019 21:33
Federata Franceze e Futbollit rrezikon që të dënohet me gjobë deri në 10 mijë euro, për gabimin e bërë në ndeshjen Francë-Shqipëri, e vlefshme për kualifikuese të Euro 2020. Sipas prestigjozes francezë, “L’Equipe” ...

Ngatërrimi i himnit shqiptar me të Andorrës, UEFA nis procedimin
Federata Franceze e Futbollit rrezikon që të dënohet me gjobë deri në 10 mijë euro, për gabimin e bërë në ndeshjen Francë-Shqipëri , e vlefshme për kualifikuese të Euro 2020. Sipas prestigjozes francezë, “L’Equipe” ...
Indeks Online | 10-Sep-2019 21:19
Federata Franceze e Futbollit rrezikon që të dënohet me gjobë deri në 10 mijë euro, për gabimin e bërë në ndeshjen Francë-Shqipëri , e vlefshme për kualifikuese të Euro 2020. Sipas prestigjozes francezë, “L’Equipe” ...

Himni, Federata e Francës me shkresë kërkoi falje nga Shqipëria
Federata Franceze e ka parë të arsyeshme që të dërgojë një shkresë zyrtare në FSHF, duke kërkuar ndjesë edhe një herë për atë që ka ndodhur, si me himnin, ashtu edhe me spikerin e stadiumit që ngatërroi Shqipërinë me ...
Alsat-M | 10-Sep-2019 15:11
Federata Franceze e ka parë të arsyeshme që të dërgojë një shkresë zyrtare në FSHF, duke kërkuar ndjesë edhe një herë për atë që ka ndodhur, si me himnin, ashtu edhe me spikerin e stadiumit që ngatërroi Shqipërinë me ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved