ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/09/2019 22:16

Ndalohen dy blogerë australianë

Ndalohen dy blogerë australianë
Dy shtetas australianë që janë ndaluar në Iran gati dy muaj më pare, janë identifikuar me emrat Mark Firkin dhe Jolie King, e cila po ashtu ka edhe shtetësi britanike. Të dy janë ndaluar nga Garda Revolucionare Islamike ...
VizionPlus | 12-Sep-2019 09:52
Dy shtetas australianë që janë ndaluar në Iran gati dy muaj më pare, janë identifikuar me emrat Mark Firkin dhe Jolie King, e cila po ashtu ka edhe shtetësi britanike. Të dy janë ndaluar nga Garda Revolucionare Islamike ...

Dy blogerë australianë u ndaluan në Iran
Dy shtetas australianë që janë ndaluar në Iran gati dy muaj më pare, janë identifikuar me emrat Mark Firkin dhe Jolie King, e cila po ashtu ka edhe shtetësi britanike. Të dy janë ndaluar nga Garda Revolucionare Islamike ...
Portalb | 12-Sep-2019 09:49
Dy shtetas australianë që janë ndaluar në Iran gati dy muaj më pare, janë identifikuar me emrat Mark Firkin dhe Jolie King, e cila po ashtu ka edhe shtetësi britanike. Të dy janë ndaluar nga Garda Revolucionare Islamike ...

Dy blogerë australianë ndalohen në Iran
Dy shtetas australianë që janë ndaluar në Iran gati dy muaj më pare, janë identifikuar me emrat Mark Firkin dhe Jolie King, e cila po ashtu ka edhe shtetësi britanike. Të dy janë ndaluar nga Garda Revolucionare Islamike ...
Radio Evropa e Lire | 12-Sep-2019 09:10
Dy shtetas australianë që janë ndaluar në Iran gati dy muaj më pare, janë identifikuar me emrat Mark Firkin dhe Jolie King, e cila po ashtu ka edhe shtetësi britanike. Të dy janë ndaluar nga Garda Revolucionare Islamike ...

Dy blogerë australianë ndalohen në Iran
Dy shtetas australianë që janë ndaluar në Iran gati dy muaj më pare, janë identifikuar me emrat Mark Firkin dhe Jolie King, e cila po ashtu ka edhe shtetësi britanike. Të dy janë ndaluar nga Garda Revolucionare Islamike ...
EkonomiaOnline | 12-Sep-2019 09:04
Dy shtetas australianë që janë ndaluar në Iran gati dy muaj më pare, janë identifikuar me emrat Mark Firkin dhe Jolie King, e cila po ashtu ka edhe shtetësi britanike. Të dy janë ndaluar nga Garda Revolucionare Islamike ...

Irani arreston dy britanike e një australian, rriten tensionet me Perëndimin
Tre qytetarë australianë, dy prej të cilëve kanë edhe pasaporta britanike, janë arrestuar në Iran. Njëra nga gratë, profesoreshë me shtetësi australiane dhe britanike e një universiteti në Australi, është arrestuar muaj ...
Arbresh | 11-Sep-2019 08:32
Tre qytetarë australianë, dy prej të cilëve kanë edhe pasaporta britanike, janë arrestuar në Iran. Njëra nga gratë, profesoreshë me shtetësi australiane dhe britanike e një universiteti në Australi, është arrestuar muaj ...

Irani arreston dy britanike e një australian, rriten tensionet me Perëndimin
Tre qytetarë australianë, dy prej të cilëve kanë edhe pasaporta britanike, janë arrestuar në Iran. Njëra nga gratë, profesoreshë me shtetësi australiane dhe britanike e një universiteti në Australi, është arrestuar muaj ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 08:24
Tre qytetarë australianë, dy prej të cilëve kanë edhe pasaporta britanike, janë arrestuar në Iran. Njëra nga gratë, profesoreshë me shtetësi australiane dhe britanike e një universiteti në Australi, është arrestuar muaj ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved