ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/04/2020 17:28

Mourinho: Ronaldo është fenomen, duhet studim për të

Mourinho: Ronaldo është fenomen, duhet studim për të
Jose Mourinho ka folur fjalë të mëdha për sulmuesin e Juventusit dhe bashkëvendësin e tij, Cristiano Ronaldo. Ronaldo së fundmi u bë golashënuesi më i madh në historinë e kualifikimeve në kampionate evropiane me katër ...
Telegrafi | 12-Sep-2019 10:17
Jose Mourinho ka folur fjalë të mëdha për sulmuesin e Juventusit dhe bashkëvendësin e tij, Cristiano Ronaldo. Ronaldo së fundmi u bë golashënuesi më i madh në historinë e kualifikimeve në kampionate evropiane me katër ...

I lutet i gjunjëzuar…, Ronaldo bën këtë gjest ndaj tifozit të ‘çmendur’! (Video)
Cristiano Ronaldo është një futbollist i madh si brenda fushave të blerta ashtu edhe jashtë saj. Në duelin kundër Lituanisë, Cristiano realizoi 4 gola por gjatë momentit të zëvendësimit pati një episod fantastik me një ...
Telegraf | 11-Sep-2019 14:33
Cristiano Ronaldo është një futbollist i madh si brenda fushave të blerta ashtu edhe jashtë saj. Në duelin kundër Lituanisë, Cristiano realizoi 4 gola por gjatë momentit të zëvendësimit pati një episod fantastik me një ...

Askush si Cristiano Ronaldo në Europë, tjetër rekord për sulmuesin
Cristiano Ronaldo nuk ka ndërmend të ndalet. I vetëm merr në krahë Portugalinë dhe vendos një tjetër rekord në karrierën e tij të pabesueshme. Sulmuesi shënoi katër gola në fitoren 5-1 të skuadrës luzitane në ...
BalkanWeb | 11-Sep-2019 12:50
Cristiano Ronaldo nuk ka ndërmend të ndalet. I vetëm merr në krahë Portugalinë dhe vendos një tjetër rekord në karrierën e tij të pabesueshme. Sulmuesi shënoi katër gola në fitoren 5-1 të skuadrës luzitane në ...

Mourinho: Ronaldo është fenomen, duhet studim për të
Jose Mourinho ka folur fjalë të mëdha për sulmuesin e Juventusit dhe bashkëvendësin e tij, Cristiano Ronaldo. Ronaldo së fundmi u bë golashënuesi më i madh në historinë e kualifikimeve në kampionate evropiane me katër ...
EkonomiaOnline | 12-Sep-2019 10:39
Jose Mourinho ka folur fjalë të mëdha për sulmuesin e Juventusit dhe bashkëvendësin e tij, Cristiano Ronaldo. Ronaldo së fundmi u bë golashënuesi më i madh në historinë e kualifikimeve në kampionate evropiane me katër ...

“Unë nuk luaj futboll duke menduar për çmime individuale”, “makineri golash”, Ronaldo i ka shënuar 150 skuadrave
“Pokeri” kundër Lituanisë në fitoren 5-1 që Portugalia regjistroi mbrëmjen e djeshme e ngjiti Cristiano Ronaldon në kuotën e 93 golave të shënuar me kombëtaren. Një statistikë mjaft interesante, që e afron me 16 ...
Standard | 12-Sep-2019 09:12
“Pokeri” kundër Lituanisë në fitoren 5-1 që Portugalia regjistroi mbrëmjen e djeshme e ngjiti Cristiano Ronaldon në kuotën e 93 golave të shënuar me kombëtaren. Një statistikë mjaft interesante, që e afron me 16 ...

Cristiano Ronaldo në rrugë për t’u bërë golashënuesi më i mirë i futbollit ndërkombëtar
Kur Cristiano Ronaldo është në formën e tij më të mirë, thjesht nuk ka kush e ndal atë para golit – diçka që edhe Lituania e zbuloi të martën në mbrëmje kur sulmuesi shënoi katër gola në fitoren 5-1 për Portugalinë. ...
Gazeta Observer | 11-Sep-2019 18:17
Kur Cristiano Ronaldo është në formën e tij më të mirë, thjesht nuk ka kush e ndal atë para golit – diçka që edhe Lituania e zbuloi të martën në mbrëmje kur sulmuesi shënoi katër gola në fitoren 5-1 për Portugalinë. ...

Cristiano Ronaldo në rrugë për t’u bërë golashënuesi më i mirë i futbollit ndërkombëtar
Ndeshja e së martës e pa atë të shtojë një tjetër rekord në listën e tij. Me 25 gola të shënuar, ai tani është bërë golashënuesi më i mirë i të gjitha kohërave në kualifikueset e Kampionatit Evropian, transmeton . “Kjo ...
Lajminet | 11-Sep-2019 17:01
Ndeshja e së martës e pa atë të shtojë një tjetër rekord në listën e tij. Me 25 gola të shënuar, ai tani është bërë golashënuesi më i mirë i të gjitha kohërave në kualifikueset e Kampionatit Evropian, transmeton . “Kjo ...

Është krahasuar vetëm me Messin, CR7 gati të thyejë “Mbretin” e Persisë
Për vite të tëra ka sfiduar me shifra Lionel Messin, por kështu ka rrezikuar të humbë nga shikimi një tjetër rival. Cristiano Ronaldo ka si objektiv një tjetër rekord, atë që e mban një kundërshtar me ekzotik dhe më pak ...
SuperSport | 11-Sep-2019 16:08
Për vite të tëra ka sfiduar me shifra Lionel Messin, por kështu ka rrezikuar të humbë nga shikimi një tjetër rival. Cristiano Ronaldo ka si objektiv një tjetër rekord, atë që e mban një kundërshtar me ekzotik dhe më pak ...

Askush si Cristiano Ronaldo në Europë, tjetër rekord për sulmuesin
Cristiano Ronaldo nuk ka ndërmend të ndalet. I vetëm merr në krahë Portugalinë dhe vendos një tjetër rekord në karrierën e tij të pabesueshme. Sulmuesi shënoi katër gola në fitoren 5-1 të skuadrës luzitane në ...
E Dua Sportin | 11-Sep-2019 15:02
Cristiano Ronaldo nuk ka ndërmend të ndalet. I vetëm merr në krahë Portugalinë dhe vendos një tjetër rekord në karrierën e tij të pabesueshme. Sulmuesi shënoi katër gola në fitoren 5-1 të skuadrës luzitane në ...

‘Ronaldo është futbollisti më i mirë në botë’, deklarata e bujshme nga …
Portugalia mposhti Lituaninë me rezultat të thellë 5-1 në një mbrëmje ku shkëlqeu Cristiano Ronaldo. Sulmuesi i Juventusit shënoi 4 gola ndaj Lituanisë në kuadër të eliminatoreve për Kampionatin Europian. Pas ndeshjes, ...
Lexo | 11-Sep-2019 14:23
Portugalia mposhti Lituaninë me rezultat të thellë 5-1 në një mbrëmje ku shkëlqeu Cristiano Ronaldo. Sulmuesi i Juventusit shënoi 4 gola ndaj Lituanisë në kuadër të eliminatoreve për Kampionatin Europian. Pas ndeshjes, ...

VIDEO/ I lutet i gjunjëzuar…, Ronaldo bën këtë gjest ndaj tifozit të ‘çmendur’!
Cristiano Ronaldo është një futbollist i madh si brenda fushave të blerta ashtu edhe jashtë saj. Në duelin kundër Lituanisë, Cristiano realizoi 4 gola por gjatë momentit të zëvendësimit pati një episod fantastik me një ...
Lexo | 11-Sep-2019 12:55
Cristiano Ronaldo është një futbollist i madh si brenda fushave të blerta ashtu edhe jashtë saj. Në duelin kundër Lituanisë, Cristiano realizoi 4 gola por gjatë momentit të zëvendësimit pati një episod fantastik me një ...

Cristiano, historia e Evropës. Portugezi është futbollisti që ka shënuar më shumë në nivel kombëtaresh
Cristiano Ronaldo vazhdon të jetë pjesë e historisë si në nivel klubesh ashtu edhe me përfaqësuesen portugeze. Në recitalin e fundit ndaj Lituanisë me pokerin e realizuar ka arritur në shifrat e 93 golave me Portugalinë ...
RTSH | 11-Sep-2019 11:36
Cristiano Ronaldo vazhdon të jetë pjesë e historisë si në nivel klubesh ashtu edhe me përfaqësuesen portugeze. Në recitalin e fundit ndaj Lituanisë me pokerin e realizuar ka arritur në shifrat e 93 golave me Portugalinë ...

Santos: Ronaldo, më i miri në botë
Portugalia mposhti Lituaninë me rezultat të thellë 5:1 në një mbrëmje ku shkëlqeu Cristiano Ronaldo. Sulmuesi i Juventusit shënoi 4 gola nga 5 gjithsej ndaj Lituanisë në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian. ...
Indeks Online | 11-Sep-2019 10:35
Portugalia mposhti Lituaninë me rezultat të thellë 5:1 në një mbrëmje ku shkëlqeu Cristiano Ronaldo. Sulmuesi i Juventusit shënoi 4 gola nga 5 gjithsej ndaj Lituanisë në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian. ...

Trajneri i Portugalisë: Është e qartë se Ronaldo është më i miri në botë Trajneri i ekipit kombëtar të Portugalisë, Fernando Santos, beson se paraqitja e mbrëmshme e Cristiano Ronaldos, që i shënoi katër gola, është dëshmi e qartë se ai është futbo
Trajneri i ekipit kombëtar të Portugalisë, Fernando Santos, beson se paraqitja e mbrëmshme e Cristiano Ronaldos, që i shënoi katër gola, është dëshmi e qartë se ai është futbollisti më i mirë në botë. Cristiano Ronaldo ...
Kosova Sot | 11-Sep-2019 10:33
Trajneri i ekipit kombëtar të Portugalisë, Fernando Santos, beson se paraqitja e mbrëmshme e Cristiano Ronaldos, që i shënoi katër gola, është dëshmi e qartë se ai është futbollisti më i mirë në botë. Cristiano Ronaldo ...

Trajneri i Portugalisë: Është e qartë se Ronaldo është më i miri në botë
Trajneri i ekipit kombëtar të Portugalisë, Fernando Santos, beson se paraqitja e mbrëmshme e Cristiano Ronaldos, që i shënoi katër gola, është dëshmi e qartë se ai është futbollisti më i mirë në botë. Cristiano Ronaldo ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 10:22
Trajneri i ekipit kombëtar të Portugalisë, Fernando Santos, beson se paraqitja e mbrëmshme e Cristiano Ronaldos, që i shënoi katër gola, është dëshmi e qartë se ai është futbollisti më i mirë në botë. Cristiano Ronaldo ...

Tifozët anglez lavdërojnë Kosovën, ia kujtojnë Anglisë nëntorin
Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo është bërë golashënuesi më i mirë në histori të kualifikimeve për evropian. Dje në ndeshjen ndaj Lituanisë, portugezi shënoi katër gola në fitoren e thellë me rezultat 5-1. Për ...
GazetaBlic | 11-Sep-2019 10:19
Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo është bërë golashënuesi më i mirë në histori të kualifikimeve për evropian. Dje në ndeshjen ndaj Lituanisë, portugezi shënoi katër gola në fitoren e thellë me rezultat 5-1. Për ...

Ronaldo thyen tjetër rekord
Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo është bërë golashënuesi më i mirë në histori të kualifikimeve. Dje në ndeshjen ndaj Lituanisë, portugezi shënoi katër gola në fitoren e thellë me rezultat 5-1. Për kombëtaren e ...
Alsat-M | 11-Sep-2019 10:05
Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo është bërë golashënuesi më i mirë në histori të kualifikimeve. Dje në ndeshjen ndaj Lituanisë, portugezi shënoi katër gola në fitoren e thellë me rezultat 5-1. Për kombëtaren e ...

Ronaldo thyen tjetër rekord
Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo është bërë golashënuesi më i mirë në histori të kualifikimeve. Dje në ndeshjen ndaj Lituanisë, portugezi shënoi katër gola në fitoren e thellë me rezultat 5-1. Për kombëtaren e ...
InFokusi | 11-Sep-2019 09:34
Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo është bërë golashënuesi më i mirë në histori të kualifikimeve. Dje në ndeshjen ndaj Lituanisë, portugezi shënoi katër gola në fitoren e thellë me rezultat 5-1. Për kombëtaren e ...

Ronaldo thyen edhe një rekord
Cristiano Ronaldo është sportisti më i paguar në vitin 2016 sipas Forbes. Ylli portugez ka regjistuar fitime prej 88 milionë dollarësh në 12 muajt e fundit, duke e lënë pas vetes rivalin më të madh Lionel Messin, ...
Lajminet | 08-Jun-2016 21:09
Cristiano Ronaldo është sportisti më i paguar në vitin 2016 sipas Forbes. Ylli portugez ka regjistuar fitime prej 88 milionë dollarësh në 12 muajt e fundit, duke e lënë pas vetes rivalin më të madh Lionel Messin, ...

Ronaldo: Nuk jetoj për çmime individuale
Cristiano Ronaldo pretendoi se çmimet individuale nuk kanë rëndësi shumë të madhe për të kur u pyet për Topin e Artë të këtij viti, pas paraqitjes mbresëlënëse mbrëmë me Portugalinë në kualifikimet për EURO 2020, duke i ...
Kosova Sot | 11-Sep-2019 09:29
Cristiano Ronaldo pretendoi se çmimet individuale nuk kanë rëndësi shumë të madhe për të kur u pyet për Topin e Artë të këtij viti, pas paraqitjes mbresëlënëse mbrëmë me Portugalinë në kualifikimet për EURO 2020, duke i ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved