ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/02/2020 02:01

Milaim Zeka tregon pse nuk hyri në koalicion me asnjë parti

Milaim Zeka tregon pse nuk hyri në koalicion me asnjë parti
Kryetari i Partisë Euroatlantike të Kosovës, Milaim Zeka ka folur rreth rrugëtimit të tij për t’ju futur të vetëm garës zgjedhore të 6 tetorit. Zeka i quajti ‘’çoroditëse’’ dhe ‘’pamorale’’, koalicionet e arritura deri ...
Arbresh | 12-Sep-2019 00:38
Kryetari i Partisë Euroatlantike të Kosovës, Milaim Zeka ka folur rreth rrugëtimit të tij për t’ju futur të vetëm garës zgjedhore të 6 tetorit. Zeka i quajti ‘’çoroditëse’’ dhe ‘’pamorale’’, koalicionet e arritura deri ...

Milaim Zeka tregon pse nuk hyri në koalicion me asnjë parti
Kryetari i Partisë Euroatlantike të Kosovës, Milaim Zeka ka folur rreth rrugëtimit të tij për t’ju futur të vetëm garës zgjedhore të 6 tetorit. Zeka i quajti ‘’çoroditëse’’ dhe ‘’pamorale’’, koalicionet e arritura deri ...
Gazeta Express | 12-Sep-2019 00:14
Kryetari i Partisë Euroatlantike të Kosovës, Milaim Zeka ka folur rreth rrugëtimit të tij për t’ju futur të vetëm garës zgjedhore të 6 tetorit. Zeka i quajti ‘’çoroditëse’’ dhe ‘’pamorale’’, koalicionet e arritura deri ...

Pse nuk hyri në koalicion me asnjë parti, flet Milaim Zeka (VIDEO)
Kryetari i Partisë Euroatlantike të Kosovës, Milaim Zeka ka folur rreth rrugëtimit të tij për t’ju futur të vetëm garës zgjedhore të 6 tetorit. Zeka i quajti ‘’çoroditëse’’ dhe ‘’pamorale’’, koalicionet e arritura deri ...
Medial | 11-Sep-2019 23:47
Kryetari i Partisë Euroatlantike të Kosovës, Milaim Zeka ka folur rreth rrugëtimit të tij për t’ju futur të vetëm garës zgjedhore të 6 tetorit. Zeka i quajti ‘’çoroditëse’’ dhe ‘’pamorale’’, koalicionet e arritura deri ...

Pse nuk hyri në koalicion me asnjë parti? – flet Milaim Zeka (VIDEO)
Kryetari i Partisë Euroatlantike të Kosovës, Milaim Zeka ka folur rreth rrugëtimit të tij për t’ju futur të vetëm garës zgjedhore të 6 tetorit. Zeka i quajti ‘’çoroditëse’’ dhe ‘’pamorale’’, koalicionet e arritura deri ...
Klan Kosova | 11-Sep-2019 23:47
Kryetari i Partisë Euroatlantike të Kosovës, Milaim Zeka ka folur rreth rrugëtimit të tij për t’ju futur të vetëm garës zgjedhore të 6 tetorit. Zeka i quajti ‘’çoroditëse’’ dhe ‘’pamorale’’, koalicionet e arritura deri ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved