ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/02/2020 22:33

Meta për Ramën: O Zot ç’më ka gjetur me këtë njeri…

Meta për Ramën: O Zot ç’më ka gjetur me këtë njeri…
mapo.al “O Zot ç’më ka gjetur me këtë njeri! Unë dua t’i jap “Urdhrin e Skënderbeut”, ky kërkon vetëm “Urdhrin e Tao-Spiropalit”! Kështu shkruan në një status me sens të lartë ironie Presidenti Meta. Dhe kuptohet qartë ...
Mapo | 12-Sep-2019 18:54
mapo.al “O Zot ç’më ka gjetur me këtë njeri! Unë dua t’i jap “Urdhrin e Skënderbeut”, ky kërkon vetëm “Urdhrin e Tao-Spiropalit”! Kështu shkruan në një status me sens të lartë ironie Presidenti Meta. Dhe kuptohet qartë ...

“O Zot ç’më ka gjetur”! Meta publikon foto me Ramën: Unë dua t’i jap “Urdhrin e Skënderbeut”, por…
Presidenti i Republikës, Ilir Meta, ka reaguar pas vendimit të mazhorancës për të rrëzuar në seancën e sotme plenare tetë dekretet e tij, mes të cilëve edhe dy koncesionet e rrugëve Orikum-Dukat dhe Milot-Balldren, të ...
BalkanWeb | 12-Sep-2019 18:50
Presidenti i Republikës, Ilir Meta, ka reaguar pas vendimit të mazhorancës për të rrëzuar në seancën e sotme plenare tetë dekretet e tij, mes të cilëve edhe dy koncesionet e rrugëve Orikum-Dukat dhe Milot-Balldren, të ...

Meta ironizon Ramën: Nuk do “Urdhrin e Skënderbeut”, kërkon “Urdhrin e Tao-Spiropalit”
Presidenti Ilir Meta pas rrëzimeve të dekreteve të tij nga mazhoranca ka ironizuar kryeministrin Edi Rama. Përmes një postimi në Facebook, Meta shkruan se ai priste ti jepte “Urdhrin e Skënderbeut”, por sipas tij ...
VizionPlus | 12-Sep-2019 18:53
Presidenti Ilir Meta pas rrëzimeve të dekreteve të tij nga mazhoranca ka ironizuar kryeministrin Edi Rama. Përmes një postimi në Facebook, Meta shkruan se ai priste ti jepte “Urdhrin e Skënderbeut”, por sipas tij ...

Meta në hall me Ramën: O Zot ç’më ka gjetur me këtë njeri!
Pas vendimit të Kuvendit për të rrëzuar edhe kandidaturën e tretë të propozuar nga presidenti për të kryesuar Kontrollin e Lartë të Shtetit, si dhe rrëzimit të tetë dekreteve presidenciale, presidenti i Ilir Meta ka ...
Gazeta Dita | 12-Sep-2019 18:58
Pas vendimit të Kuvendit për të rrëzuar edhe kandidaturën e tretë të propozuar nga presidenti për të kryesuar Kontrollin e Lartë të Shtetit, si dhe rrëzimit të tetë dekreteve presidenciale, presidenti i Ilir Meta ka ...

Meta tallet me Ramën: O Zot ç’më ka gjetur me këtë njeri!
Presidenti Ilir Meta ka reaguar pas rrëzimit në Kuvend të dekreteve të tij. Ai ka publikuar një foto me Kryeministrin Edi Rama, që i përket një takimi elektoral në Gjirokastër gjatë vitit 2015 teksa shkruan. “O Zot ç’më ...
Lapsi | 12-Sep-2019 18:47
Presidenti Ilir Meta ka reaguar pas rrëzimit në Kuvend të dekreteve të tij. Ai ka publikuar një foto me Kryeministrin Edi Rama, që i përket një takimi elektoral në Gjirokastër gjatë vitit 2015 teksa shkruan. “O Zot ç’më ...

Meta ironizon Ramën: Nuk do “Urdhrin e Skënderbeut”, kërkon “Urdhrin e Tao-Spiropalit”
Presidenti Ilir Meta pas rrëzimeve të dekreteve të tij nga mazhoranca ka ironizuar kryeministrin Edi Rama. Përmes një postimi në Facebook, Meta shkruan se ai priste ti jepte “Urdhrin e Skënderbeut”, por sipas tij ...
Medial | 12-Sep-2019 18:52
Presidenti Ilir Meta pas rrëzimeve të dekreteve të tij nga mazhoranca ka ironizuar kryeministrin Edi Rama. Përmes një postimi në Facebook, Meta shkruan se ai priste ti jepte “Urdhrin e Skënderbeut”, por sipas tij ...

Blushi: Tao Tao ka të drejtë, kandidaturat e presidentit nuk janë me rekorde kriminale
Pas rrëzimit të Kuvendit të kandidaturës për kreun e KLSH, ka reaguar sërish presidenca përmes zëdhënësit Tedi Blushi, duke sulmuar këtë herë kryetarin e grupit parlamentar të PS, Taulant Balla. Blushi në reagimin e tij ...
VizionPlus | 12-Sep-2019 18:12
Pas rrëzimit të Kuvendit të kandidaturës për kreun e KLSH, ka reaguar sërish presidenca përmes zëdhënësit Tedi Blushi, duke sulmuar këtë herë kryetarin e grupit parlamentar të PS, Taulant Balla. Blushi në reagimin e tij ...

I rrëzuan kandidatin për në krye të KLSH-së, Meta sulmon Ballën: Tao-Tao ka të drejtë, presidenti është i paaftë
Ilir Meta ka reaguar për herë të dytë pas rrëzimit të 8 dekreteve nga parlamenti. Për rrëzimin e dekretit të presidentit për propozimin e Petraq Milos si kryetar i KLSH-së, presidenti Ilir Meta ka nxjerrë zëdhënësin ...
GazetaTema | 12-Sep-2019 17:43
Ilir Meta ka reaguar për herë të dytë pas rrëzimit të 8 dekreteve nga parlamenti. Për rrëzimin e dekretit të presidentit për propozimin e Petraq Milos si kryetar i KLSH-së, presidenti Ilir Meta ka nxjerrë zëdhënësin ...

Blushi: Tao Tao ka të drejtë, kandidaturat e presidentit nuk janë me rekorde kriminale
Pas rrëzimit të Kuvendit të kandidaturës për kreun e KLSH, ka reaguar sërish presidenca përmes zëdhënësit Tedi Blushi, duke sulmuar këtë herë kryetarin e grupit parlamentar të PS, Taulant Balla. Blushi në reagimin e tij ...
Medial | 12-Sep-2019 18:23
Pas rrëzimit të Kuvendit të kandidaturës për kreun e KLSH, ka reaguar sërish presidenca përmes zëdhënësit Tedi Blushi, duke sulmuar këtë herë kryetarin e grupit parlamentar të PS, Taulant Balla. Blushi në reagimin e tij ...

Kuvendi hodhi poshtë kandidaturën për KLSH, presidenca: Keni  të drejtë, Meta i paaftë të propozojë emra
Kuvendi rrëzoi sot me shumicë votash, kandidaturën e presidentit Meta, për të vendosur në krye të Kontrollit të Lartë të Shtetit, Petraq Milon. Me anë të një reagimi, zëdhënësi i kreut të shtetit, Tedi Blushi, i është ...
Dritare | 12-Sep-2019 18:15
Kuvendi rrëzoi sot me shumicë votash, kandidaturën e presidentit Meta, për të vendosur në krye të Kontrollit të Lartë të Shtetit, Petraq Milon. Me anë të një reagimi, zëdhënësi i kreut të shtetit, Tedi Blushi, i është ...

Zëdhënësi i Presidentit ironizon Ballën: Kandidaturat për KLSH të papërshtatshme, nuk janë dënuar për trafik droge
Tedi Blushi, zëdhënës i Presidentit, ka ironizuar deklaratën e Taulant Ballës, kreu i Grupit Parlamentar të PS, se asnjë nga kandidaturat e propozuara nga Ilir Meta nuk janë të përshtatshme për të marrë drejtimin e ...
Top Channel | 12-Sep-2019 17:07
Tedi Blushi, zëdhënës i Presidentit, ka ironizuar deklaratën e Taulant Ballës, kreu i Grupit Parlamentar të PS, se asnjë nga kandidaturat e propozuara nga Ilir Meta nuk janë të përshtatshme për të marrë drejtimin e ...

Presidenca ironizon Ballën: Për Tao Taon, kandidatura të përshtatshme janë kriminelët pa shkollë
Presidenca reagoi ashpër pas vendimit të shumicës për të rrëzuar propozimin e kandidaturës së tretë për t’u vendosur në detyrën e kryetarit të Kontrollit të Lartë të Shtetit. Zëdhënësi i presidentit, Tedi Blushi iu ...
Politiko | 12-Sep-2019 17:33
Presidenca reagoi ashpër pas vendimit të shumicës për të rrëzuar propozimin e kandidaturës së tretë për t’u vendosur në detyrën e kryetarit të Kontrollit të Lartë të Shtetit. Zëdhënësi i presidentit, Tedi Blushi iu ...

PS rrëon kandidaturën e Metës për kryetar të KLSH-së, reagon zëdhënësi: Tao Tao ka të drejtë, nuk ishte i dënuar për trafik droge
Zëdhënësi i Presidentit, Tedi Blushi ka sulmuar kryetarin e grupit parlamentar të PS, Taulant Balla. Pas rrëzimit të Kuvendit të kandidaturës për kreun e KLSH, Blushi shkruan: “Tao Tao ka të drejtë që kandidaturat e ...
Lapsi | 12-Sep-2019 17:12
Zëdhënësi i Presidentit, Tedi Blushi ka sulmuar kryetarin e grupit parlamentar të PS, Taulant Balla. Pas rrëzimit të Kuvendit të kandidaturës për kreun e KLSH, Blushi shkruan: “Tao Tao ka të drejtë që kandidaturat e ...

Blushi ironi me Ballën: Nuk gjejmë dot kandidat për KLSH të dënuar për trafik droge
Zëdhënësi i Presidencës, Tedi Blushi, ka reaguar sot ndaj rrëzimit nga PS të kandidaturave për Kryetar të Kontroll të Lartë të Shtetit. Duke ju përgjigjur deklaratave të Sekretarit të PS-së, Taulant Balla, i cili tha se ...
Telegraf | 12-Sep-2019 17:04
Zëdhënësi i Presidencës, Tedi Blushi, ka reaguar sot ndaj rrëzimit nga PS të kandidaturave për Kryetar të Kontroll të Lartë të Shtetit. Duke ju përgjigjur deklaratave të Sekretarit të PS-së, Taulant Balla, i cili tha se ...

PS i rrëzoi 3 emrat për KLSH, Presidenca reagon ashpër: Keni të drejtë, asnjëri s’është dënuar për drogë e prostitucion
Presidenca ka reaguar ashpër pas vendimit të mazhorancës për të rrëzuar kandidaturën e tretë të Presidentit Ilir Meta për në krye të Kontrollit të Lartë të Shtetit, Petraq Milo. Zëdhënësi i Presidentit Meta, Tedi ...
BalkanWeb | 12-Sep-2019 17:02
Presidenca ka reaguar ashpër pas vendimit të mazhorancës për të rrëzuar kandidaturën e tretë të Presidentit Ilir Meta për në krye të Kontrollit të Lartë të Shtetit, Petraq Milo. Zëdhënësi i Presidentit Meta, Tedi ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved