ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/04/2020 22:34

Ky është shoferi makinës së blinduar me targa ruse që u aksidentua mbrëmë, dëshmia: Sa e kisha sjellë nga…

Ky është shoferi makinës së blinduar me targa ruse që u aksidentua mbrëmë, dëshmia: Sa e kisha sjellë nga…
TIRANË Detaje të reja nga ngjarja e së mërkurës mbrëma ku një makinë “G Class” e blinduar me targa ruse u përmbys pranë ish-rreth rrotullimit të Shqiponjës në Laprakë. Gazetarja Dorjana Bezat raportoi për “BalkanWeb” se ...
BalkanWeb | 12-Sep-2019 10:50
TIRANË Detaje të reja nga ngjarja e së mërkurës mbrëma ku një makinë “G Class” e blinduar me targa ruse u përmbys pranë ish-rreth rrotullimit të Shqiponjës në Laprakë. Gazetarja Dorjana Bezat raportoi për “BalkanWeb” se ...

Shoferi i G-classit të blinduar me targa ruse që u aksidentua mbrëmë tregon çfarë ndodhi
Detaje të reja dalin nga ngjarja e së mërkurës mbrëma ku një makinë “G Class” e blinduar me targa ruse u përmbys pranë ish-rreth rrotullimit të Shqiponjës në Laprakë. Rreth 1 orë pas aksidentit në një spital privat ...
Lapsi | 12-Sep-2019 11:22
Detaje të reja dalin nga ngjarja e së mërkurës mbrëma ku një makinë “G Class” e blinduar me targa ruse u përmbys pranë ish-rreth rrotullimit të Shqiponjës në Laprakë. Rreth 1 orë pas aksidentit në një spital privat ...

Makina me targa ruse, i aksidentuari: Më goditën nga pas
Një makinë e blinduar me targa ruse u aksidentua mbrëmjen e së mërkurës tek ish-sheshi “Shqiponja” në kryeqytet. Si pasojë e daljes nga rruga u dëmtua Eldin Dergjini. Policia ka njoftuar se ai është jashtë rrezikut për ...
ABCNews | 12-Sep-2019 11:15
Një makinë e blinduar me targa ruse u aksidentua mbrëmjen e së mërkurës tek ish-sheshi “Shqiponja” në kryeqytet. Si pasojë e daljes nga rruga u dëmtua Eldin Dergjini. Policia ka njoftuar se ai është jashtë rrezikut për ...

Makina me targa të huaja u përmbys në Laprakë, policia: Drejtuesi po merr mjekim në spital
TIRANË Policia e Tiranës ka dhënë informacione për mjetin e blinduar me targa ruse që u përmbys pranë ish-rreth rrotullimit të Shqiponjës në zonën e Laprakës në kryeqytet. Policia ka identifikuar drejtuesin e mjetit, ...
BalkanWeb | 12-Sep-2019 08:03
TIRANË Policia e Tiranës ka dhënë informacione për mjetin e blinduar me targa ruse që u përmbys pranë ish-rreth rrotullimit të Shqiponjës në zonën e Laprakës në kryeqytet. Policia ka identifikuar drejtuesin e mjetit, ...

Makina me targa ruse goditet në Tiranë
Një makinë e blinduar me targa ruse u aksidentua mbrëmjen e së mërkurës tek ish-sheshi “Shqiponja”, në Tiranë. Si pasojë e daljes nga rruga u dëmtua Eldin Dergjini. Policia ka njoftuar se ai është jashtë rrezikut ...
Zeri | 12-Sep-2019 12:49
Një makinë e blinduar me targa ruse u aksidentua mbrëmjen e së mërkurës tek ish-sheshi “Shqiponja”, në Tiranë. Si pasojë e daljes nga rruga u dëmtua Eldin Dergjini. Policia ka njoftuar se ai është jashtë rrezikut ...

Aksident tek sheshi ‘Shqiponja’, një i plagosur
Një automjet me targa të huaja ka dalë nga rruga në afërsi të sheshit “Shqiponja” ku për pasojë ka mbetur i plagosur një person.
Top Channel | 12-Sep-2019 00:28
Një automjet me targa të huaja ka dalë nga rruga në afërsi të sheshit “Shqiponja” ku për pasojë ka mbetur i plagosur një person.

Makina me targa ruse që u përmbys tek “Shqiponja”, policia jep detaje
Një automjet me targa ruse në rrethana ende të paqarta ka dal nga rruga mbrëmjen e të mëkrurës në afërsi të sheshit “Shqiponja”. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 22:00, ndërsa makina, sipas policsë, drejtohej nga ...
VizionPlus | 12-Sep-2019 08:23
Një automjet me targa ruse në rrethana ende të paqarta ka dal nga rruga mbrëmjen e të mëkrurës në afërsi të sheshit “Shqiponja”. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 22:00, ndërsa makina, sipas policsë, drejtohej nga ...

Aksidenti me makinën e blinduar me targa ruse, zbulohet dëshmia e 34- vjeçarit
Zbulohen detaje të reja nga ngjarja e mbrëmjes së djeshme në Tiranë, aty ku një makinë “G Class” e blinduar me targa ruse u përmbys pranë ish-rreth rrotullimit të Shqiponjës. Policia njoftoi se një person kishte shkuar ...
Gazeta Express | 12-Sep-2019 11:22
Zbulohen detaje të reja nga ngjarja e mbrëmjes së djeshme në Tiranë, aty ku një makinë “G Class” e blinduar me targa ruse u përmbys pranë ish-rreth rrotullimit të Shqiponjës. Policia njoftoi se një person kishte shkuar ...

EMRI/ Shoferi i makinës së blinduar me targa ruse është një i ri nga Shkodra
Detaje të reja dalin në dritë në lidhje me aksidentin që ndodhi mbrëmë rreth orës 22:00 tek sheshi “Shqiponja”. Një automjet luksoz i tipit Benz G-Class i blinduar, me vlerë rreth 200 mijë euro, është përmbysur dhe ...
Lajmi i Fundit | 12-Sep-2019 10:12
Detaje të reja dalin në dritë në lidhje me aksidentin që ndodhi mbrëmë rreth orës 22:00 tek sheshi “Shqiponja”. Një automjet luksoz i tipit Benz G-Class i blinduar, me vlerë rreth 200 mijë euro, është përmbysur dhe ...

“Zhduket shoferi”! Makina e blinduar me targa ruse përmbyset në Laprakë…
Një makinë blind me targa ruse është aksidentuar mbrëmjen e sotme tek ish-sheshi “Shqiponja” në Tiranë. Gazetarja e “BalkanWeb”, Dorjana Bezat raporton se në momentin kur është afruar policia drejtuesi i mjetit nuk ...
Standard | 12-Sep-2019 09:12
Një makinë blind me targa ruse është aksidentuar mbrëmjen e sotme tek ish-sheshi “Shqiponja” në Tiranë. Gazetarja e “BalkanWeb”, Dorjana Bezat raporton se në momentin kur është afruar policia drejtuesi i mjetit nuk ...

Makina me targa ruse që u përmbys tek “Shqiponja”, policia jep detaje
Një automjet me targa ruse në rrethana ende të paqarta ka dal nga rruga mbrëmjen e të mëkrurës në afërsi të sheshit “Shqiponja”. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 22:00, ndërsa makina, sipas policsë, drejtohej nga ...
Medial | 12-Sep-2019 08:32
Një automjet me targa ruse në rrethana ende të paqarta ka dal nga rruga mbrëmjen e të mëkrurës në afërsi të sheshit “Shqiponja”. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 22:00, ndërsa makina, sipas policsë, drejtohej nga ...

Aksidenti i makinës së blinduar me targa ruse në Tiranë, policia po heton pronarin
Një automjet me targa të ruse ka dalë nga rruga në afërsi të sheshit “Shqiponja” ku për pasojë ka mbetur i plagosur një person. I plagosur është drejtuesi i mjetit, shtetasi me iniciale E.D 34 vjeç, banues në Shkodër. ...
Gazeta Express | 12-Sep-2019 08:28
Një automjet me targa të ruse ka dalë nga rruga në afërsi të sheshit “Shqiponja” ku për pasojë ka mbetur i plagosur një person. I plagosur është drejtuesi i mjetit, shtetasi me iniciale E.D 34 vjeç, banues në Shkodër. ...

Aksidenti te Shqiponja, fotoja të bën të dyshosh për atentat
Aksidenti te sheshi “Shqiponja” mund të ketë ardhur pasi drejtuesit të mjetit i është bërë atentat. Hetuesit kanë mbledhur provat në terren, ndërsa janë vënë re shenja të dyshimta në xham që mund të kenë ardhur nga ...
Politiko | 11-Sep-2019 23:55
Aksidenti te sheshi “Shqiponja” mund të ketë ardhur pasi drejtuesit të mjetit i është bërë atentat. Hetuesit kanë mbledhur provat në terren, ndërsa janë vënë re shenja të dyshimta në xham që mund të kenë ardhur nga ...

LAJM I FUNDIT/ Policia jep detaje për aksidentin e makinës me targa ruse
Policia e Tiranës jep detaje për aksidentin e makinës me targa ruse dhe arsyes së braktisjes së saj nga drejtuesi. “Rreth orës 22:00, në afërsi të sheshit “Shqiponja” një automjet me targa të huaja me drejtues shtetasin ...
Lapsi | 11-Sep-2019 23:31
Policia e Tiranës jep detaje për aksidentin e makinës me targa ruse dhe arsyes së braktisjes së saj nga drejtuesi. “Rreth orës 22:00, në afërsi të sheshit “Shqiponja” një automjet me targa të huaja me drejtues shtetasin ...

Makina me targa ruse përmbyset në Tiranë, zhduket shoferi
Një makinë e blinduar me targa ruse është përfshirë në një aksident në Tiranë. Sipas raportimeve, makina është gjetur e përmbysur në sheshin “Shqiponja” rreth orës 22:00, ndërsa janë ende të paqarta rrethanat e ...
Alsat-M | 11-Sep-2019 23:37
Një makinë e blinduar me targa ruse është përfshirë në një aksident në Tiranë. Sipas raportimeve, makina është gjetur e përmbysur në sheshin “Shqiponja” rreth orës 22:00, ndërsa janë ende të paqarta rrethanat e ...

Aksidentohet makina e blinduar me targa ruse te sheshi Shqiponja (video)
Një makinë e blinduar me targa ruse është aksidentuar mbrëmjen e sotme tek ish-sheshi “Shqiponja” në kryeqytet. Gazetari i ABC News Andi Qosja raporton se pas aksidentit drejtuesi i automjetit është larguar nga ...
ABCNews | 11-Sep-2019 22:59
Një makinë e blinduar me targa ruse është aksidentuar mbrëmjen e sotme tek ish-sheshi “Shqiponja” në kryeqytet. Gazetari i ABC News Andi Qosja raporton se pas aksidentit drejtuesi i automjetit është larguar nga ...

Përmbyset automjeti i blinduar dhe me targa ruse, misteri i aksidentit në Tiranë. Policia “blindon” zonën
Një makinë blind me targa ruse është aksidentuar mbrëmjen e sotme tek ish-sheshi “Shqiponja” në Tiranë. Raportohet se momentin kur është afruar policia drejtuesi i mjetit nuk është gjendur aty, i cili dyshohet se ka ...
Telegraf | 11-Sep-2019 22:37
Një makinë blind me targa ruse është aksidentuar mbrëmjen e sotme tek ish-sheshi “Shqiponja” në Tiranë. Raportohet se momentin kur është afruar policia drejtuesi i mjetit nuk është gjendur aty, i cili dyshohet se ka ...

Misteri, automjeti i blinduar me targa ruse përmbyset në Tiranë, “zhduket” shoferi
Një automjet i blinduar me targa ruse është aksidentuar mbrëmjen e sotme tek ish-sheshi “Shqiponja” në Tiranë. Sipas të dhënave paraprake, në momentin kur policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes drejtuesi i mjetit nuk ...
Lajmi i Fundit | 11-Sep-2019 22:51
Një automjet i blinduar me targa ruse është aksidentuar mbrëmjen e sotme tek ish-sheshi “Shqiponja” në Tiranë. Sipas të dhënave paraprake, në momentin kur policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes drejtuesi i mjetit nuk ...

Braktisi makinën luksoze, gazetarja: Policia dyshon se shoferi është person në kërkim
Gazetarja e News 24, Dorjana Bezat në një lidhje direkte me studion e lajmeve deklaroi se policia është vënë në kërkim të shoferit që drejtonte automjetin luksoz tip “Benz G-Class” me targa ruse dhe që është larguar ...
Politiko | 11-Sep-2019 22:39
Gazetarja e News 24, Dorjana Bezat në një lidhje direkte me studion e lajmeve deklaroi se policia është vënë në kërkim të shoferit që drejtonte automjetin luksoz tip “Benz G-Class” me targa ruse dhe që është larguar ...

FOTO/ Aksidentohet makina e blinduar me targa ruse, zhduket shoferi
Një makinë luksoze e blinduar është përfshirë në një aksident te rrethrrotullimi i “Shqiponjës” në hyrje të Tiranës. Në aksident është përfshirë një makinë tip Mercedes “G Class” e blinduar edhe me targa të Rusisë. ...
Lapsi | 11-Sep-2019 22:37
Një makinë luksoze e blinduar është përfshirë në një aksident te rrethrrotullimi i “Shqiponjës” në hyrje të Tiranës. Në aksident është përfshirë një makinë tip Mercedes “G Class” e blinduar edhe me targa të Rusisë. ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved