ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/11/2019 09:56

Llogaritë: Ndaj Turqisë si finale, ja shanset e Shqipërisë në grupin H për kualifikimin në Europian

Llogaritë: Ndaj Turqisë si finale, ja shanset e Shqipërisë në grupin H për kualifikimin në Europian
Pasi ka përfunduar raundi i parë i ballafaqimeve dhe me Islandën janë mbyllur të dyja përballjet, është momenti për të marrë një laps dhe një letër. Sigurisht, kualifikimi është një mrekulli, e cila duhet përgatitur në ...
GazetaTema | 12-Sep-2019 10:17
Pasi ka përfunduar raundi i parë i ballafaqimeve dhe me Islandën janë mbyllur të dyja përballjet, është momenti për të marrë një laps dhe një letër. Sigurisht, kualifikimi është një mrekulli, e cila duhet përgatitur në ...

Turqia pa yllin e saj Cengiz Under në sfidën ndaj Shqipërisë
Turqia do të jetë pa yllin e saj Cengiz Under në ndeshjen e 11 tetorit ndaj Shqipërisë. Është ky lajmi që vjen nga përfaqësuesja turke, teksa kombëtares shqiptare në sfidën e 11 tetorit i duhet vetëm fitorja Sulmuesi ...
GazetaTema | 11-Sep-2019 15:26
Turqia do të jetë pa yllin e saj Cengiz Under në ndeshjen e 11 tetorit ndaj Shqipërisë. Është ky lajmi që vjen nga përfaqësuesja turke, teksa kombëtares shqiptare në sfidën e 11 tetorit i duhet vetëm fitorja Sulmuesi ...

VIDEO/ “Shqiponjat” në korr: Fitore për grupin, përgjigje ndaj kritikëve
Franca tronditi jo pak ambienti kuqezi ku të shumë ishin ata të cilët akuzuan futbollistët për mungesë impenjimi. Ndaj Islandës fitorja kishte më shumë vlerë se sa 3 pikët, ishte një sfidë e cila më shumë do ti ...
BalkanWeb | 11-Sep-2019 13:08
Franca tronditi jo pak ambienti kuqezi ku të shumë ishin ata të cilët akuzuan futbollistët për mungesë impenjimi. Ndaj Islandës fitorja kishte më shumë vlerë se sa 3 pikët, ishte një sfidë e cila më shumë do ti ...

VIDEO/ Duka analizon Grupin H: Do ta luajmë deri në fund
Fitorja ndaj Islandës konfirmoi dhe një herë se kur të gjithë bëhen bashkë, lojtarë, trajner, tifozë, Shqipëria mund të arrijë gjëra pozitive. Armand Duka shijon këtë sukses që mban në lojë kuqezinjtë për një biletë në ...
BalkanWeb | 11-Sep-2019 12:40
Fitorja ndaj Islandës konfirmoi dhe një herë se kur të gjithë bëhen bashkë, lojtarë, trajner, tifozë, Shqipëria mund të arrijë gjëra pozitive. Armand Duka shijon këtë sukses që mban në lojë kuqezinjtë për një biletë në ...

Euro 2020/ Shqipëria fitoi? Deschamps komenton suksesin e kuqezinjve
Fitorja e Shqipërisë kundër Islandës nuk gëzoi vetëm tifozët shqiptarë. Edhe në Francë kjo u prit me pozitivitet të madh. Trajneri i “Gjelave” Didier Deschamps komentoi përballjen midis kuqezinjve dhe vikingëve. “Muajin ...
Politiko | 11-Sep-2019 21:25
Fitorja e Shqipërisë kundër Islandës nuk gëzoi vetëm tifozët shqiptarë. Edhe në Francë kjo u prit me pozitivitet të madh. Trajneri i “Gjelave” Didier Deschamps komentoi përballjen midis kuqezinjve dhe vikingëve. “Muajin ...

VIDEO/ “Shqiponjat” në korr: Fitore për grupin, përgjigje ndaj kritikëve
Franca tronditi jo pak ambienti kuqezi ku të shumë ishin ata të cilët akuzuan futbollistët për mungesë impenjimi. Ndaj Islandës fitorja kishte më shumë vlerë se sa 3 pikët, ishte një sfidë e cila më shumë do ti ...
E Dua Sportin | 11-Sep-2019 15:02
Franca tronditi jo pak ambienti kuqezi ku të shumë ishin ata të cilët akuzuan futbollistët për mungesë impenjimi. Ndaj Islandës fitorja kishte më shumë vlerë se sa 3 pikët, ishte një sfidë e cila më shumë do ti ...

VIDEO/ Shqipëria ndez grupin H, pret dhurata nga Franca
Shqipëria ndez Grupin H duke u futur në garë për një biletë në “Euro2020”. Fitorja ndaj Islandës përzien dhe një herë kartat me kuqezinjtë të cilët shpresojnë në një tjetër mrekulli, mbi të gjitha shpresojnë që “gjelat” ...
BalkanWeb | 11-Sep-2019 11:21
Shqipëria ndez Grupin H duke u futur në garë për një biletë në “Euro2020”. Fitorja ndaj Islandës përzien dhe një herë kartat me kuqezinjtë të cilët shpresojnë në një tjetër mrekulli, mbi të gjitha shpresojnë që “gjelat” ...

VIDEO/ Duka analizon Grupin H: Do ta luajmë deri në fund
Fitorja ndaj Islandës konfirmoi dhe një herë se kur të gjithë bëhen bashkë, lojtarë, trajner, tifozë, Shqipëria mund të arrijë gjëra pozitive. Armand Duka shijon këtë sukses që mban në lojë kuqezinjtë për një biletë në ...
E Dua Sportin | 11-Sep-2019 13:01
Fitorja ndaj Islandës konfirmoi dhe një herë se kur të gjithë bëhen bashkë, lojtarë, trajner, tifozë, Shqipëria mund të arrijë gjëra pozitive. Armand Duka shijon këtë sukses që mban në lojë kuqezinjtë për një biletë në ...

VIDEO/ Shqipëria ndez grupin H, pret dhurata nga Franca
Shqipëria ndez Grupin H duke u futur në garë për një biletë në “Euro2020”. Fitorja ndaj Islandës përzien dhe një herë kartat me kuqezinjtë të cilët shpresojnë në një tjetër mrekulli, mbi të gjitha shpresojnë që “gjelat” ...
E Dua Sportin | 11-Sep-2019 13:01
Shqipëria ndez Grupin H duke u futur në garë për një biletë në “Euro2020”. Fitorja ndaj Islandës përzien dhe një herë kartat me kuqezinjtë të cilët shpresojnë në një tjetër mrekulli, mbi të gjitha shpresojnë që “gjelat” ...

Turqisë do t’i mungojë ylli i skuadrës ndaj Shqipërisë
Pas fitores 4:2 ndaj Islandës që rriti shpresat e shuara të Shqipërisë për kualifikim në Kampionatin Evropian, kuqezinjtë tash kanë pranuar edhe një lajm të mirë para ndeshjes ndaj Turqisë. Ndeshja ndaj Turqisë do të ...
Indeks Online | 11-Sep-2019 11:27
Pas fitores 4:2 ndaj Islandës që rriti shpresat e shuara të Shqipërisë për kualifikim në Kampionatin Evropian, kuqezinjtë tash kanë pranuar edhe një lajm të mirë para ndeshjes ndaj Turqisë. Ndeshja ndaj Turqisë do të ...

Fitorja e Shqipërisë komplikon Grupin H
Fitore morali dhe shprese. Të ëndërrosh nuk kushton dhe Shqipëria e shfrytëzoi mundësinë për të mbajtur gjallë zjarrin evropian dhe për t’u dhënë vlerë ndeshjeve të fundit eliminatore të Grupit H. 3 pikët ndaj Islandës ...
RTSH | 11-Sep-2019 11:21
Fitore morali dhe shprese. Të ëndërrosh nuk kushton dhe Shqipëria e shfrytëzoi mundësinë për të mbajtur gjallë zjarrin evropian dhe për t’u dhënë vlerë ndeshjeve të fundit eliminatore të Grupit H. 3 pikët ndaj Islandës ...

Shkëlqeu ndaj Islandës, por Shqipëria do ta ketë problem kualifikimin
Shqipëria mposhti njërin prej kandidatëve për tu kualifikuar në Kampionatin Evropian, Islandën me rezultat 4:2. Shqipëria me këtë fitore shkon në kuotën e 9 pikëve pas 6 ndeshjeve, por mbetet ende larg nga dy të parat, ...
Indeks Online | 11-Sep-2019 10:17
Shqipëria mposhti njërin prej kandidatëve për tu kualifikuar në Kampionatin Evropian, Islandën me rezultat 4:2. Shqipëria me këtë fitore shkon në kuotën e 9 pikëve pas 6 ndeshjeve, por mbetet ende larg nga dy të parat, ...

Fitojnë Franca dhe Turqia, Ronaldo shënon 4 gola
Në mbrëmjen e sotme u luajtën edhe sfidat e tjera kualifikuese për “Euro 2020”, teksa Franca e cila është edhe në grupin e Shqipërisë, luajti ndaj Andorrës dhe fitoi me 3-0. ‘Gjelat’ janë favoritë absolute për të ...
Alsat-M | 10-Sep-2019 23:05
Në mbrëmjen e sotme u luajtën edhe sfidat e tjera kualifikuese për “Euro 2020”, teksa Franca e cila është edhe në grupin e Shqipërisë, luajti ndaj Andorrës dhe fitoi me 3-0. ‘Gjelat’ janë favoritë absolute për të ...

Formacionet Shqipëri-Islandë
Kombëtarja shqiptare do të luajë sonte ndaj Islandës në grupin H ndeshjen vendimtare për vazhdimin e ëndrrës për kualifikimin në Euro 2020.
Kosova Press | 10-Sep-2019 20:02
Kombëtarja shqiptare do të luajë sonte ndaj Islandës në grupin H ndeshjen vendimtare për vazhdimin e ëndrrës për kualifikimin në Euro 2020.

Sot Shqipëri-Islandë/ Interes i vakët në Elbasan Arena
Janë drejt fundit përgatitjet për ndeshjen Shqipëri-Islandë, që do të luhet mbrëmjen e sotme në Elbasan Arena. Në një lidhje direkte me gazetaren e Top Channel, Bruna Kercyku shprehet se ka një interes të vakët të ...
Flaka | 10-Sep-2019 18:02
Janë drejt fundit përgatitjet për ndeshjen Shqipëri-Islandë, që do të luhet mbrëmjen e sotme në Elbasan Arena. Në një lidhje direkte me gazetaren e Top Channel, Bruna Kercyku shprehet se ka një interes të vakët të ...

GRUPI H/ Matematika mban në lojë Shqipërinë, Franca e Turqia zbresin për 3 pikë
Shqipëria gjendet në një situatë kritike jo vetëm në aspektin psikologjik por dhe në shifra. Tabloja e grupit H përpara sfidës kundër Islandës nuk është aspak e favorshme teksa ekipi kuqezi sheh 3 ekipet e kreut, ...
E Dua Sportin | 10-Sep-2019 16:02
Shqipëria gjendet në një situatë kritike jo vetëm në aspektin psikologjik por dhe në shifra. Tabloja e grupit H përpara sfidës kundër Islandës nuk është aspak e favorshme teksa ekipi kuqezi sheh 3 ekipet e kreut, ...

GRUPI H/ Matematika mban në lojë Shqipërinë, Franca e Turqia zbresin për 3 pikë
Shqipëria gjendet në një situatë kritike jo vetëm në aspektin psikologjik por dhe në shifra. Tabloja e grupit H përpara sfidës kundër Islandës nuk është aspak e favorshme teksa ekipi kuqezi sheh 3 ekipet e kreut, ...
BalkanWeb | 10-Sep-2019 14:35
Shqipëria gjendet në një situatë kritike jo vetëm në aspektin psikologjik por dhe në shifra. Tabloja e grupit H përpara sfidës kundër Islandës nuk është aspak e favorshme teksa ekipi kuqezi sheh 3 ekipet e kreut, ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved