ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/04/2020 04:31

Lionel Mesi tremb tifozët: Dua të rri te Barcelona, por…

Lionel Mesi tremb tifozët: Dua të rri te Barcelona, por…
Leo Mesi ka folur në mënyrë ekskluzive për katalanasen “Sport” ku tema kryesore ka qenë klauzola e kontratës së tij, e cila skadon në vitin 2021 dhe që i lejon të largohet një vit më herët sesa parashikimi. Argjentinasi ...
Lexo | 12-Sep-2019 18:38
Leo Mesi ka folur në mënyrë ekskluzive për katalanasen “Sport” ku tema kryesore ka qenë klauzola e kontratës së tij, e cila skadon në vitin 2021 dhe që i lejon të largohet një vit më herët sesa parashikimi. Argjentinasi ...

Lionel Mesi tremb tifozët: Dua të rri te Barcelona, por…
Leo Mesi ka folur në mënyrë ekskluzive për katalanasen “Sport” ku tema kryesore ka qenë klauzola e kontratës së tij, e cila skadon në vitin 2021 dhe që i lejon të largohet një vit më herët sesa parashikimi. Argjentinasi ...
BalkanWeb | 12-Sep-2019 18:29
Leo Mesi ka folur në mënyrë ekskluzive për katalanasen “Sport” ku tema kryesore ka qenë klauzola e kontratës së tij, e cila skadon në vitin 2021 dhe që i lejon të largohet një vit më herët sesa parashikimi. Argjentinasi ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved