ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/02/2020 21:42

Linda Halimi e konfirmon pjesëmarrjen në “Kënga Magjike 2019”

Linda Halimi e konfirmon pjesëmarrjen në “Kënga Magjike 2019”
Linda Halimi për herë të fundit ishte prezantuar në festivalin “Kënga Magjike” në vitin 2010, në një bashkëpunim me Nora Istrefin dhe Big D. Treshja atëkohë ishin përjashtuar nga festivali si shkas i vonesës prej 30 ...
Zeri | 12-Sep-2019 11:03
Linda Halimi për herë të fundit ishte prezantuar në festivalin “Kënga Magjike” në vitin 2010, në një bashkëpunim me Nora Istrefin dhe Big D. Treshja atëkohë ishin përjashtuar nga festivali si shkas i vonesës prej 30 ...

Linda Halimi konfirmon pjesëmarrjen në “Kënga Magjike 2019”
Ishte dënuar të mos marrë pjesë deri në gjashtë vite që nga 2010-ta kur ajo, Nora Istrefi dhe Big D, u vonuar për 30 minuta në provat e festivalit “Kënga Magjike”, shkruan . E pas atij përjashtimi, tani Linda Halimi ...
Lajminet | 12-Sep-2019 11:03
Ishte dënuar të mos marrë pjesë deri në gjashtë vite që nga 2010-ta kur ajo, Nora Istrefi dhe Big D, u vonuar për 30 minuta në provat e festivalit “Kënga Magjike”, shkruan . E pas atij përjashtimi, tani Linda Halimi ...

Zbulohet konkurrentja e parë zyrtare në festivalin “Kënga Magjike”
Lindita Halimi ka konfirmuar plotësisht pjesëmarrjen e saj në festivalin e “Këngës Magjike”. Këngëtarja shqiptare është kthyer posaçërisht nga Shtetet e Bashkuara për të marrë pjesë në festival. Lajmin e ka konfirmuar ...
Lexo | 12-Sep-2019 10:22
Lindita Halimi ka konfirmuar plotësisht pjesëmarrjen e saj në festivalin e “Këngës Magjike”. Këngëtarja shqiptare është kthyer posaçërisht nga Shtetet e Bashkuara për të marrë pjesë në festival. Lajmin e ka konfirmuar ...

Konfirmohet: Linda Halimi kthehet në Shqipëri për festivalin Kënga Magjike
Ka disa javë që Linda Halimi ka ngacmuar ndjekësit e saj në Instagram për një rikthim në trojet shqiptare pas shumë vitesh. Dhe tani, është konfirmuar. Këngëtarja vjen në Shqipëri për të marrë pjesë në festivalin Kënga ...
Prive | 12-Sep-2019 09:04
Ka disa javë që Linda Halimi ka ngacmuar ndjekësit e saj në Instagram për një rikthim në trojet shqiptare pas shumë vitesh. Dhe tani, është konfirmuar. Këngëtarja vjen në Shqipëri për të marrë pjesë në festivalin Kënga ...

Arta Elezaj – Nga artiste e “varfër”, me veshje super të shtrenjta
Linda Halimi ka vendosur t’i rikthehet muzikës, e pikërisht këtë do ta bëjë në Shqipëri, shkruan GazetaBlic. Këngëtarja shqiptare e cila ka vite që jeton në Amerikë ka vendosur të rikthehet në Kënga Magjike të këtij ...
GazetaBlic | 11-Sep-2019 20:36
Linda Halimi ka vendosur t’i rikthehet muzikës, e pikërisht këtë do ta bëjë në Shqipëri, shkruan GazetaBlic. Këngëtarja shqiptare e cila ka vite që jeton në Amerikë ka vendosur të rikthehet në Kënga Magjike të këtij ...

A është ky mashkulli me të cilin po pret fëmijë Genta Ismajli?
Lajme të shumta janë përhapur kohëve të fundit rreth Genta Ismailit rreth një shtatzënie të mundshme të këngëtares, shkruan Indeksonline. E sikur për të ‘konfirmuar’ një lidhje të mundshme e për të shtuar edhe më shumë ...
Indeks Online | 11-Sep-2019 20:31
Lajme të shumta janë përhapur kohëve të fundit rreth Genta Ismailit rreth një shtatzënie të mundshme të këngëtares, shkruan Indeksonline. E sikur për të ‘konfirmuar’ një lidhje të mundshme e për të shtuar edhe më shumë ...

Linda Halimi ka një lajm për fansat e saj
Lindita Halimi, këngëtarja me zërin e veçantë e cila jeton dhe punon në Amerikë së fundmi ka ardhur me një lajm të mirë për fansat e saj, shkruan Gazeta Observer. Ajo ka njoftuar se tashmë është e konfirmuar se do të ...
Gazeta Observer | 11-Sep-2019 19:13
Lindita Halimi, këngëtarja me zërin e veçantë e cila jeton dhe punon në Amerikë së fundmi ka ardhur me një lajm të mirë për fansat e saj, shkruan Gazeta Observer. Ajo ka njoftuar se tashmë është e konfirmuar se do të ...

Para 9 vitesh ajo u përjashtua, Linda Halimi konfirmon pjesëmarrjen në Kënga Magjike
Këngëtarja e njohur shqiptare, Linda Halimi, prej kohësh është zhvendosur për të jetuar në Amerikë. Ajo është e martuar me reperin Big D me të cilin ka edhe një vajzë të quajtur Kaimana. Kujtojmë se para 9 vitesh, ...
Prive | 11-Sep-2019 18:59
Këngëtarja e njohur shqiptare, Linda Halimi, prej kohësh është zhvendosur për të jetuar në Amerikë. Ajo është e martuar me reperin Big D me të cilin ka edhe një vajzë të quajtur Kaimana. Kujtojmë se para 9 vitesh, ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved