ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/09/2019 06:35

“Gjermania, mbi 1 mld euro në Shqipëri”, Balla me ambasadorin e ri: Mbështetje të fuqishme për integrimin

“Gjermania, mbi 1 mld euro në Shqipëri”, Balla me ambasadorin e ri: Mbështetje të fuqishme për integrimin
Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, ka zhvilluar sot një takim me ambasadorin e ri të Gjermanisë në vendin tonë, Peter Zingraf. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Balla, i cili shkruan në ...
BalkanWeb | 12-Sep-2019 17:44
Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, ka zhvilluar sot një takim me ambasadorin e ri të Gjermanisë në vendin tonë, Peter Zingraf. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Balla, i cili shkruan në ...

Investimet gjermane në Shqipëri, më shumë se 1 miliard euro
Kryetari i grupit Parlamentar të PS-së Taulant Balla ka zhvilluar sot një në takimin me ambasadorin e ri të Gjermanisë, Peter Zingraf. “Pata kënaqësinë të takoja ambasadorin e ri të Gjermanisë, Peter Zingraf. Mirënjohje ...
Telegrafi | 12-Sep-2019 18:18
Kryetari i grupit Parlamentar të PS-së Taulant Balla ka zhvilluar sot një në takimin me ambasadorin e ri të Gjermanisë, Peter Zingraf. “Pata kënaqësinë të takoja ambasadorin e ri të Gjermanisë, Peter Zingraf. Mirënjohje ...

Kryetari i Grupit Parlamentar të PS, Taulant Balla, zhvilloi një takim me ambasadorin e ri të Gjermanisë në Shqipëri, Peter Zingraf
Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, zhvilloi një takim me ambasadorin e ri të Gjermanisë në Shqipëri, Peter Zingraf. Përmes një postimi në Twitter, Balla deklaron se kontributet gjermane ...
Medial | 12-Sep-2019 18:21
Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, zhvilloi një takim me ambasadorin e ri të Gjermanisë në Shqipëri, Peter Zingraf. Përmes një postimi në Twitter, Balla deklaron se kontributet gjermane ...

“Gjermania, mbi 1 mld euro në Shqipëri”, Balla me ambasadorin e ri: Mbështetje të fuqishme për integrimin
Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, ka zhvilluar sot një takim me ambasadorin e ri të Gjermanisë në vendin tonë, Peter Zingraf. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Balla, i cili shkruan në ...
Lajmi i Fundit | 12-Sep-2019 18:09
Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, ka zhvilluar sot një takim me ambasadorin e ri të Gjermanisë në vendin tonë, Peter Zingraf. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Balla, i cili shkruan në ...

Kryetari i Grupit Parlamentar të PS, Taulant Balla, zhvilloi një takim me ambasadorin e ri të Gjermanisë në Shqipëri, Peter Zingraf
Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, zhvilloi një takim me ambasadorin e ri të Gjermanisë në Shqipëri, Peter Zingraf. Përmes një postimi në Twitter, Balla deklaron se kontributet gjermane ...
RTSH | 12-Sep-2019 18:07
Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, zhvilloi një takim me ambasadorin e ri të Gjermanisë në Shqipëri, Peter Zingraf. Përmes një postimi në Twitter, Balla deklaron se kontributet gjermane ...

Ndihmë juridike falas, ligji aplikohet për herë të parë në Elbasan, Balla: Apeli im për qytetarët…
ELBASAN Bashkia e Elbasanit dhe Ministria e Drejtësisë firmosën marrëveshjen e bashkëpunimit për ofrimin e ndihmës juridike parësore falas, si pjesë e paketës së reformës në drejtësi. Lajmi është njoftuar përmes një ...
BalkanWeb | 11-Sep-2019 14:08
ELBASAN Bashkia e Elbasanit dhe Ministria e Drejtësisë firmosën marrëveshjen e bashkëpunimit për ofrimin e ndihmës juridike parësore falas, si pjesë e paketës së reformës në drejtësi. Lajmi është njoftuar përmes një ...

Investimet gjermane në Shqipëri, më shumë se 1 miliard euro
Kryetari i grupit Parlamentar të PS-së Taulant Balla ka zhvilluar sot një në takimin me ambasadorin e ri të Gjermanisë, Peter Zingraf. “Pata kënaqësinë të takoja ambasadorin e ri të Gjermanisë, Peter Zingraf. Mirënjohje ...
Indeks Online | 12-Sep-2019 18:01
Kryetari i grupit Parlamentar të PS-së Taulant Balla ka zhvilluar sot një në takimin me ambasadorin e ri të Gjermanisë, Peter Zingraf. “Pata kënaqësinë të takoja ambasadorin e ri të Gjermanisë, Peter Zingraf. Mirënjohje ...

Ambasadori gjerman: Jemi “pro” çeljes së negociatave me Shqipërinë
Ambasadori i ri i Gjermanise neTtirane, Petert Zingraf ka dhene lajmin pozitiv se Berlini zyrtar eshte pro hapjes se negociatave per anetaresimin e Shqiperise ne BE. Mbeshtetjen per Shqiperine diplomati gjerman e ...
VizionPlus | 11-Sep-2019 14:16
Ambasadori i ri i Gjermanise neTtirane, Petert Zingraf ka dhene lajmin pozitiv se Berlini zyrtar eshte pro hapjes se negociatave per anetaresimin e Shqiperise ne BE. Mbeshtetjen per Shqiperine diplomati gjerman e ...

Investimet gjermane në Shqipëri, më shumë se 1 miliard euro
Kryetari i grupit Parlamentar të PS-së Taulant Balla ka zhvilluar sot një në takimin me ambasadorin e ri të Gjermanisë, Peter Zingraf.
Kosova Press | 12-Sep-2019 18:01
Kryetari i grupit Parlamentar të PS-së Taulant Balla ka zhvilluar sot një në takimin me ambasadorin e ri të Gjermanisë, Peter Zingraf.

“Gjermania, mbi 1 mld euro në Shqipëri”, Balla me ambasadorin e ri: Mbështetje të fuqishme për integrimin
Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, ka zhvilluar sot një takim me ambasadorin e ri të Gjermanisë në vendin tonë, Peter Zingraf. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Balla, i cili shkruan në ...
Lexo | 12-Sep-2019 17:57
Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, ka zhvilluar sot një takim me ambasadorin e ri të Gjermanisë në vendin tonë, Peter Zingraf. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Balla, i cili shkruan në ...

Acarohen marrëdhëniet dypalëshe mes Kinës dhe Gjermanisë pas takimit të aktivistit Joshua Wong me Ministrin e Jashtëm gjerman Heiko Maas
Kina ka thirrur ambasadorin e Gjermanisë në Pekin pas një takimi mes aktivistit nga Hong Kongu Joshua Wong dhe Ministrit të Jashtëm të Gjermanisë Heiko Maas, duke e deklaruar se takimi do të dëmtonte marrëdhëniet ...
Lexo | 12-Sep-2019 13:34
Kina ka thirrur ambasadorin e Gjermanisë në Pekin pas një takimi mes aktivistit nga Hong Kongu Joshua Wong dhe Ministrit të Jashtëm të Gjermanisë Heiko Maas, duke e deklaruar se takimi do të dëmtonte marrëdhëniet ...

Ndihma juridike falas, Gjonaj marrëveshje me Bashkinë Elbasan: Bashkëpunim me partnerët ndërkombëtar, 8 qendra deri në fund të vitit 2019
Në kuadër të ngritjes së qendrave që do të ofrojnë ndihmë juridike parësore falas për qytetarët, Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj është ndalur në Elbasan ku ka prezantuar projektin për këtë qark. Ajo firmosi një ...
GazetaTema | 11-Sep-2019 14:07
Në kuadër të ngritjes së qendrave që do të ofrojnë ndihmë juridike parësore falas për qytetarët, Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj është ndalur në Elbasan ku ka prezantuar projektin për këtë qark. Ajo firmosi një ...

Kina proteston pas takimit Maas-Wong
Kina ka thirrur ambasadorin e Gjermanisë në Pekin pas një takimi të kohëve të fundit mes aktivistit nga Hong Kongu Joshua Wong dhe Ministrit të Jashtëm të Gjermanisë, duke e deklaruar se takimi do të dëmtonte ...
Zeri Amerikes | 11-Sep-2019 20:37
Kina ka thirrur ambasadorin e Gjermanisë në Pekin pas një takimi të kohëve të fundit mes aktivistit nga Hong Kongu Joshua Wong dhe Ministrit të Jashtëm të Gjermanisë, duke e deklaruar se takimi do të dëmtonte ...

Ndihmë juridike falas, ligji aplikohet për herë të parë në Elbasan, Balla: Apeli im për qytetarët…
Bashkia e Elbasanit dhe Ministria e Drejtësisë firmosën marrëveshjen e bashkëpunimit për ofrimin e ndihmës juridike parësore falas, si pjesë e paketës së reformës në drejtësi. Lajmi është njoftuar përmes një postimi në ...
Lajmi i Fundit | 11-Sep-2019 14:20
Bashkia e Elbasanit dhe Ministria e Drejtësisë firmosën marrëveshjen e bashkëpunimit për ofrimin e ndihmës juridike parësore falas, si pjesë e paketës së reformës në drejtësi. Lajmi është njoftuar përmes një postimi në ...

Negociatat, Berlini i ftohtë lëshon një “Po” të vakët
Premtime pozitive lidhur me hapjen e negociatave me Shqipërinë mbërrijnë sot nga ambasadori i ri gjerman Peter Zingraf. Zingraf, i cili sapo filloi mandatin e tij, u taku me kreun e Kuvendit Gramoz Ruci, me të cilin ...
Tesheshi | 11-Sep-2019 14:19
Premtime pozitive lidhur me hapjen e negociatave me Shqipërinë mbërrijnë sot nga ambasadori i ri gjerman Peter Zingraf. Zingraf, i cili sapo filloi mandatin e tij, u taku me kreun e Kuvendit Gramoz Ruci, me të cilin ...

Ndihmë juridike falas, ligji aplikohet për herë të parë në Elbasan, Balla: Apeli im për qytetarët…
Bashkia e Elbasanit dhe Ministria e Drejtësisë firmosën marrëveshjen e bashkëpunimit për ofrimin e ndihmës juridike parësore falas, si pjesë e paketës së reformës në drejtësi. Lajmi është njoftuar përmes një postimi në ...
Lexo | 11-Sep-2019 14:15
Bashkia e Elbasanit dhe Ministria e Drejtësisë firmosën marrëveshjen e bashkëpunimit për ofrimin e ndihmës juridike parësore falas, si pjesë e paketës së reformës në drejtësi. Lajmi është njoftuar përmes një postimi në ...

Ndihmë juridike falas, ligji aplikohet për herë të parë në Elbasan, Balla: Apeli im për qytetarët…
ELBASAN Bashkia e Elbasanit dhe Ministria e Drejtësisë firmosën marrëveshjen e bashkëpunimit për ofrimin e ndihmës juridike parësore falas, si pjesë e paketës së reformës në drejtësi. Lajmi është njoftuar përmes një ...
Medial | 11-Sep-2019 14:07
ELBASAN Bashkia e Elbasanit dhe Ministria e Drejtësisë firmosën marrëveshjen e bashkëpunimit për ofrimin e ndihmës juridike parësore falas, si pjesë e paketës së reformës në drejtësi. Lajmi është njoftuar përmes një ...

Ambasadori Gjerman: Jemi të prirur t’i themi ‘Po’ çeljes së negociatave Shqipëri-BE
Ambasadorin e ri të Gjermanisë, z. Peter Zingraf, me rastin e fillimit të mandatit të tij në Shqipëri bëri një takim me kreun e Kuvendit Gramoz Ruçi. Ky i fundit e uroi Ambasadorin Zingraf për detyrën e tij të re dhe ...
Flaka | 11-Sep-2019 12:34
Ambasadorin e ri të Gjermanisë, z. Peter Zingraf, me rastin e fillimit të mandatit të tij në Shqipëri bëri një takim me kreun e Kuvendit Gramoz Ruçi. Ky i fundit e uroi Ambasadorin Zingraf për detyrën e tij të re dhe ...

Ambasadori Gjerman: Jemi të prirur t’i themi ‘Po’ çeljes së negociatave Shqipëri-BE
Ambasadorin e ri të Gjermanisë, z. Peter Zingraf, me rastin e fillimit të mandatit të tij në Shqipëri bëri një takim me kreun e Kuvendit Gramoz Ruçi. Ky i fundit e uroi Ambasadorin Zingraf për detyrën e tij të re dhe ...
TetovaSot | 11-Sep-2019 12:01
Ambasadorin e ri të Gjermanisë, z. Peter Zingraf, me rastin e fillimit të mandatit të tij në Shqipëri bëri një takim me kreun e Kuvendit Gramoz Ruçi. Ky i fundit e uroi Ambasadorin Zingraf për detyrën e tij të re dhe ...

Synimi i Gjermanisë: PO çeljes së negociatave mes BE dhe Shqipërisë!
Kryetari i Kuvendit Gramoz Ruçi, priti Ambasadorin e ri të Gjermanisë, Peter Zingraf, me rastin e fillimit të mandatit të tij në Shqipëri. Kryetari Ruçi e uroi Ambasadorin Zingraf për detyrën e tij të re dhe shprehu ...
RTSH | 11-Sep-2019 11:54
Kryetari i Kuvendit Gramoz Ruçi, priti Ambasadorin e ri të Gjermanisë, Peter Zingraf, me rastin e fillimit të mandatit të tij në Shqipëri. Kryetari Ruçi e uroi Ambasadorin Zingraf për detyrën e tij të re dhe shprehu ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved