ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/04/2020 22:34

Kolegji AAB tejkaloi numrin e regjistrimit të studentëve, Ministria e Arsimit hesht (Dokument)

Kolegji AAB tejkaloi numrin e regjistrimit të studentëve, Ministria e Arsimit hesht (Dokument)
Kolegji privat AAB, e ka tejkaluar numrin e regjistrimit të studentëve për vitin akademik 2018/19. 75 studentë të cilët janë pjesë e numrit të tejkaluar për regjistrim, do të hasin në vështirësi për vërtetimin e ...
InFokusi | 12-Sep-2019 13:19
Kolegji privat AAB, e ka tejkaluar numrin e regjistrimit të studentëve për vitin akademik 2018/19. 75 studentë të cilët janë pjesë e numrit të tejkaluar për regjistrim, do të hasin në vështirësi për vërtetimin e ...

Nesër konkursi për regjistrimin e 3.543 studentëve të rinj në UP
Universiteti i Prishtinës të premten (nesër) pritet ta shpallë konkursin për regjistrimin e studentëve të rinj në tri nivelet e studimit: bachelor, master dhe doktoratë. Kështu tha prorektori për Mësim dhe Çështje të ...
Gazeta Monitor | 12-Sep-2019 12:38
Universiteti i Prishtinës të premten (nesër) pritet ta shpallë konkursin për regjistrimin e studentëve të rinj në tri nivelet e studimit: bachelor, master dhe doktoratë. Kështu tha prorektori për Mësim dhe Çështje të ...

Nesër konkursi për regjistrimin e 3 543 studentëve të rinj në Universitet
Universiteti i Prishtinës të premten (nesër) pritet ta shpallë konkursin për regjistrimin e studentëve të rinj në tri nivelet e studimit: bachelor, master dhe doktoratë. Kështu tha prorektori për Mësim dhe Çështje të ...
EkonomiaOnline | 12-Sep-2019 12:32
Universiteti i Prishtinës të premten (nesër) pritet ta shpallë konkursin për regjistrimin e studentëve të rinj në tri nivelet e studimit: bachelor, master dhe doktoratë. Kështu tha prorektori për Mësim dhe Çështje të ...

Universiteti i Prishtinës hap konkursin për regjistrimin e 3.500 studentëve të rinj
Universiteti i Prishtinës të premten pritet ta shpall konkursin për regjistrimin e studentëve të rinj në tri nivelet e studimit: bachelor, master dhe doktoratë. Të premten pritet të shpallet konkursi për regjistrimin e ...
Monitor | 12-Sep-2019 12:11
Universiteti i Prishtinës të premten pritet ta shpall konkursin për regjistrimin e studentëve të rinj në tri nivelet e studimit: bachelor, master dhe doktoratë. Të premten pritet të shpallet konkursi për regjistrimin e ...

Hapet nesër konkursi për regjistrimin e 3.543 studentëve të rinj, në UP
Universiteti i Prishtinës të premten (nesër) pritet ta shpallë konkursin për regjistrimin e studentëve të rinj në tri nivelet e studimit: bachelor, master dhe doktoratë. Kështu tha prorektori për Mësim dhe Çështje të ...
Indeks Online | 12-Sep-2019 12:28
Universiteti i Prishtinës të premten (nesër) pritet ta shpallë konkursin për regjistrimin e studentëve të rinj në tri nivelet e studimit: bachelor, master dhe doktoratë. Kështu tha prorektori për Mësim dhe Çështje të ...

Nesër hapet konkursi për regjistrimin e studentëve të rinj në UP
Universiteti i Prishtinës nesër pritet ta shpallë konkursin për regjistrimin e studentëve të rinj në tri nivelet e studimit: bachelor, master dhe doktoratë. Kështu tha prorektori për Mësim dhe Çështje të Studentëve, ...
Arbresh | 12-Sep-2019 12:16
Universiteti i Prishtinës nesër pritet ta shpallë konkursin për regjistrimin e studentëve të rinj në tri nivelet e studimit: bachelor, master dhe doktoratë. Kështu tha prorektori për Mësim dhe Çështje të Studentëve, ...

Nesër hapet konkursi për regjistrimin e studentëve të rinj në UP
Universiteti i Prishtinës nesër pritet ta shpallë konkursin për regjistrimin e studentëve të rinj në tri nivelet e studimit: bachelor, master dhe doktoratë. Kështu tha prorektori për Mësim dhe Çështje të Studentëve, ...
Gazeta Express | 12-Sep-2019 12:06
Universiteti i Prishtinës nesër pritet ta shpallë konkursin për regjistrimin e studentëve të rinj në tri nivelet e studimit: bachelor, master dhe doktoratë. Kështu tha prorektori për Mësim dhe Çështje të Studentëve, ...

Nesër konkursi për regjistrimin e 3.543 studentëve të rinj në UP
Kështu tha prorektori për Mësim dhe Çështje të Studentëve, Hysen Bytyqi. Ai tha se edhe vendimi i Ministrisë së Arsimit për rritjen numrit të studentëve në Mjekësi ka filluar të zbatohet që nga e hëna, pasi që është ...
Lajminet | 12-Sep-2019 12:01
Kështu tha prorektori për Mësim dhe Çështje të Studentëve, Hysen Bytyqi. Ai tha se edhe vendimi i Ministrisë së Arsimit për rritjen numrit të studentëve në Mjekësi ka filluar të zbatohet që nga e hëna, pasi që është ...

Vijon afati i dytë i regjistrimit në Universitetin “Shën Qirili dhe Metodi”
Në Universitetin “Shën Qirili dhe Metodi” në Shkup sot fillon afati i dytë i regjistrimit. Nesër dhe të hënë janë regjistrimet në universitetin “Shën Klimenti i Ohrit” në Manastir ndërsa më 16 dhe 17 Shtator në ...
Alsat-M | 12-Sep-2019 09:59
Në Universitetin “Shën Qirili dhe Metodi” në Shkup sot fillon afati i dytë i regjistrimit. Nesër dhe të hënë janë regjistrimet në universitetin “Shën Klimenti i Ohrit” në Manastir ndërsa më 16 dhe 17 Shtator në ...

Ankesat e tri universiteteve të paakredituara nuk ka kush t’i shqyrtojë
Ankesat e tri universiteteve të paakredituara nuk ka kush t’i shqyrtojë Gazeta Express 11 Shtator 2019 15:46 Tri universitetet publike në Kosovë, të cilat nuk janë akredituar për vitin akademik 2019/2020, ende nuk kanë ...
Gazeta Monitor | 11-Sep-2019 16:50
Ankesat e tri universiteteve të paakredituara nuk ka kush t’i shqyrtojë Gazeta Express 11 Shtator 2019 15:46 Tri universitetet publike në Kosovë, të cilat nuk janë akredituar për vitin akademik 2019/2020, ende nuk kanë ...

Ankesat e tri universiteteve të pa akredituara nuk ka kush t’i shqyrtojë
Tri universitetet publike në Kosovë të cilat nuk janë akredituar për vitin akademik 2019/2020, ende nuk kanë marrë ndonjë përgjigje nga Agjencia për Akreditim e Kosovës, lidhur me ankesën e parashtruar për mosakreditim. ...
Arbresh | 11-Sep-2019 15:56
Tri universitetet publike në Kosovë të cilat nuk janë akredituar për vitin akademik 2019/2020, ende nuk kanë marrë ndonjë përgjigje nga Agjencia për Akreditim e Kosovës, lidhur me ankesën e parashtruar për mosakreditim. ...

Ankesat e tri universiteteve të paakredituara nuk ka kush t’i shqyrtojë
Tri universitetet publike në Kosovë, të cilat nuk janë akredituar për vitin akademik 2019/2020, ende nuk kanë marrë ndonjë përgjigje nga Agjencia për Akreditim e Kosovës, lidhur me ankesën e parashtruar për ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 15:48
Tri universitetet publike në Kosovë, të cilat nuk janë akredituar për vitin akademik 2019/2020, ende nuk kanë marrë ndonjë përgjigje nga Agjencia për Akreditim e Kosovës, lidhur me ankesën e parashtruar për ...

Ankesat e tri universiteteve të pa akredituara nuk ka kush t’i shqyrtojë
Tri universitetet publike në Kosovë të cilat nuk janë akredituar për vitin akademik 2019/2020, ende nuk kanë marrë ndonjë përgjigje nga Agjencia për Akreditim e Kosovës, lidhur me ankesën e parashtruar për mosakreditim. ...
Radio Evropa e Lire | 11-Sep-2019 15:29
Tri universitetet publike në Kosovë të cilat nuk janë akredituar për vitin akademik 2019/2020, ende nuk kanë marrë ndonjë përgjigje nga Agjencia për Akreditim e Kosovës, lidhur me ankesën e parashtruar për mosakreditim. ...

Në UT filloi afati i dytë i regjistrimit të studentëve të rinj
Në Universitetin e Tetovës, prej sot deri më 13 shtator 2019 do të zhvillohet afati i dytë i regjistrimit të studentëve të rinj për vitin akademik 2019/2020. Procesi i regjistrimit, siç njofton Zyra për Informim e ...
Gazeta Express | 10-Sep-2019 17:46
Në Universitetin e Tetovës, prej sot deri më 13 shtator 2019 do të zhvillohet afati i dytë i regjistrimit të studentëve të rinj për vitin akademik 2019/2020. Procesi i regjistrimit, siç njofton Zyra për Informim e ...

Në UT filloi afati i dytë i regjistrimit të studentëve të rinj
Tetovë, 10 shtator 2019 (MEDIAL) – Në Universitetin e Tetovës, prej sot deri më 13 shtator 2019 do të zhvillohet afati i dytë i regjistrimit të studentëve të rinj për vitin akademik 2019/2020. Procesi i regjistrimit, ...
Medial | 10-Sep-2019 16:20
Tetovë, 10 shtator 2019 (MEDIAL) – Në Universitetin e Tetovës, prej sot deri më 13 shtator 2019 do të zhvillohet afati i dytë i regjistrimit të studentëve të rinj për vitin akademik 2019/2020. Procesi i regjistrimit, ...

Në UT filloi afati i dytë i regjistrimit të studentëve të rinj
Në Universitetin e Tetovës, prej 10 deri më 13 shtator 2019 do të zhvillohet afati i dytë i regjistrimit të studentëve të rinj për vitin akademik 2019/2020. Procesi i regjistrimit realizohet në të gjitha njësitë ...
TetovaSot | 10-Sep-2019 15:47
Në Universitetin e Tetovës, prej 10 deri më 13 shtator 2019 do të zhvillohet afati i dytë i regjistrimit të studentëve të rinj për vitin akademik 2019/2020. Procesi i regjistrimit realizohet në të gjitha njësitë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved