ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/09/2019 09:37

Jari qetëson dyshimet mbi lëvizjet e Metës

Jari qetëson dyshimet mbi lëvizjet e Metës
Pas qëndrimeve të fundit të Metës që hedh dyshime mbi revolucionin e Lulit dhe organzitaorët e dhunës Jari vendosi të sqaroj demokratët për atë që ndodh. Të dashur demokratë! Jari ju sqaron. Nëse i lexoni me kujdes ...
GazetaTema | 11-Sep-2019 20:36
Pas qëndrimeve të fundit të Metës që hedh dyshime mbi revolucionin e Lulit dhe organzitaorët e dhunës Jari vendosi të sqaroj demokratët për atë që ndodh. Të dashur demokratë! Jari ju sqaron. Nëse i lexoni me kujdes ...

Jari këshillon vetëpërmbajtje për raportin e ODHIR
Pas ekzaltimit të Lulit për raportin e ODHIR, Jari vendosi të sqarojë demokratët, se duhet të jenë të kujdesshëm në këtë pike: “Të dashur demokratë, Jari ju sqaron! E lexova me vëmendje raportin e ODHIR dhe jam dakord ...
GazetaTema | 10-Sep-2019 14:23
Pas ekzaltimit të Lulit për raportin e ODHIR, Jari vendosi të sqarojë demokratët, se duhet të jenë të kujdesshëm në këtë pike: “Të dashur demokratë, Jari ju sqaron! E lexova me vëmendje raportin e ODHIR dhe jam dakord ...

Jari zbulon skenarin e presidentit për të shmangur djegien e Parlamentit
Pas paraqitjes së presidentit Meta para Komisionit Hetimor, Jari vendosi të sqarojë demokratët e zemëruar për akuzat rreth djegies së Parlamentit, të bëra nga Ilir Meta para Komisionit: “Të nderuar demokratë, Jari ju ...
GazetaTema | 10-Sep-2019 14:23
Pas paraqitjes së presidentit Meta para Komisionit Hetimor, Jari vendosi të sqarojë demokratët e zemëruar për akuzat rreth djegies së Parlamentit, të bëra nga Ilir Meta para Komisionit: “Të nderuar demokratë, Jari ju ...

Jari i shqetësuar se Lulit ja ka ndaluar Doktori takimin me Ramën
Pas kërkesës së LSI dhe aleatëve të tjerë për takim me Ramën, në një tryezë për Kodin Zgjedhor, pa pjesmarrjen e Lulit, Jari vendosi të sqarojë demokratët se ky është një diversion kundër Lulit, dhe jo ide e Doktorit: ...
GazetaTema | 10-Sep-2019 14:23
Pas kërkesës së LSI dhe aleatëve të tjerë për takim me Ramën, në një tryezë për Kodin Zgjedhor, pa pjesmarrjen e Lulit, Jari vendosi të sqarojë demokratët se ky është një diversion kundër Lulit, dhe jo ide e Doktorit: ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved