ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/04/2020 22:34

Kadri Veseli fton qytetarët që ta nënshkruajnë Paktin kundër Korrupsionit

Kadri Veseli fton qytetarët që ta nënshkruajnë Paktin kundër Korrupsionit
Duket se refuzimi i partitë për ta nënshkruar Paktin Kundër Korrupsionit, nuk e ka sprapsur Kadri Veseli. Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës dhe kandidati për Kryeministër, Kadri Veseli kërkon që qytetarët ta ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 21:59
Duket se refuzimi i partitë për ta nënshkruar Paktin Kundër Korrupsionit, nuk e ka sprapsur Kadri Veseli. Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës dhe kandidati për Kryeministër, Kadri Veseli kërkon që qytetarët ta ...

Veseli: Do t’i pastrojmë listat, askush s`do të abuzojë me emrin e UÇK-së
Kandidati i PDK-së për kryeministër të Kosovës, Kadri Veseli, ka takuar sot pasdite qindra veteranë të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës në Drenicë nga ku ka paralajmëruar nismën e tij të madhe për pastrimin e listave të ...
BalkanWeb | 11-Sep-2019 20:46
Kandidati i PDK-së për kryeministër të Kosovës, Kadri Veseli, ka takuar sot pasdite qindra veteranë të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës në Drenicë nga ku ka paralajmëruar nismën e tij të madhe për pastrimin e listave të ...

Hoxha takon gratë e PDK-së
Ministrja në detyrë e Integrimit Evropian është takuar me gratë e PDK-së në Veternik dhe në Graçanicë, ku diskutuan për fuqizimin e gruas dhe pjesëmarrjen e saj në vendimmarrje. Takime të jashtëzakonshme me gratë e ...
EkonomiaOnline | 12-Sep-2019 10:19
Ministrja në detyrë e Integrimit Evropian është takuar me gratë e PDK-së në Veternik dhe në Graçanicë, ku diskutuan për fuqizimin e gruas dhe pjesëmarrjen e saj në vendimmarrje. Takime të jashtëzakonshme me gratë e ...

Hoti: Listat e veteranëve nuk pastrohen nga ata që i kanë fryer
Ish-deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Avdullah Hoti ka theksuar se listat e veteranëve nuk pastrohen nga ata që i kanë fryer, por nga prokuroria. Reagimi i Hotit vie pas deklaratës së kryetarit të PDK-së, Kadri ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 21:28
Ish-deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Avdullah Hoti ka theksuar se listat e veteranëve nuk pastrohen nga ata që i kanë fryer, por nga prokuroria. Reagimi i Hotit vie pas deklaratës së kryetarit të PDK-së, Kadri ...

Veseli iu bën thirrje qytetarëve që ta nënshkruajnë Paktin Kundër Korrupsionit
Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, përmes një video ka prezantuar Paktin Kundër Korrupsionit, deri sa u ka bërë thirrje qytetarëve që ta nënshkruajnë këtë pakt. Veseli e ka quajtur si fatkeqësi që shumica e subjekteve ...
Indeks Online | 11-Sep-2019 21:50
Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, përmes një video ka prezantuar Paktin Kundër Korrupsionit, deri sa u ka bërë thirrje qytetarëve që ta nënshkruajnë këtë pakt. Veseli e ka quajtur si fatkeqësi që shumica e subjekteve ...

?Kadri Veseli fton qytetarët që ta nënshkruajnë Paktin Kundër Korrupsionit
Duket se refuzimi i partitë për ta nënshkruar Paktin Kundër Korrupsionit, nuk e ka zmbrapsur Kadri Veseli.
Kosova Press | 11-Sep-2019 21:50
Duket se refuzimi i partitë për ta nënshkruar Paktin Kundër Korrupsionit, nuk e ka zmbrapsur Kadri Veseli.

Kadri Veseli fton qytetarët që ta nënshkruajnë Paktin kundër Korrupsionit
Duket se refuzimi i partive të tjera për ta nënshkruar Paktin Kundër Korrupsionit, nuk e ka zmbrapsur Kadri Veselin drejt kësaj kauze. Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës dhe kandidati për Kryeministër, Kadri ...
Medial | 11-Sep-2019 21:48
Duket se refuzimi i partive të tjera për ta nënshkruar Paktin Kundër Korrupsionit, nuk e ka zmbrapsur Kadri Veselin drejt kësaj kauze. Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës dhe kandidati për Kryeministër, Kadri ...

Kadri Veseli fton qytetarët që ta nënshkruajnë Paktin kundër Korrupsionit
Duket se refuzimi i partive të tjera për ta nënshkruar Paktin Kundër Korrupsionit, nuk e ka zmbrapsur Kadri Veselin drejt kësaj kauze. Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës dhe kandidati për Kryeministër, Kadri ...
Klan Kosova | 11-Sep-2019 21:38
Duket se refuzimi i partive të tjera për ta nënshkruar Paktin Kundër Korrupsionit, nuk e ka zmbrapsur Kadri Veselin drejt kësaj kauze. Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës dhe kandidati për Kryeministër, Kadri ...

Kadri Veseli fton qytetarët që ta nënshkruajnë Paktin Kundër Korrupsionit
Pas refuzimit të partive tjera që ta nënshkruajnë Paktin Kundër Korrupsionit, kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës dhe kandidati për kryeministër, Kadri Veseli, kërkon që qytetarët ta nënshkruajnë Paktin Kundër ...
EkonomiaOnline | 11-Sep-2019 21:32
Pas refuzimit të partive tjera që ta nënshkruajnë Paktin Kundër Korrupsionit, kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës dhe kandidati për kryeministër, Kadri Veseli, kërkon që qytetarët ta nënshkruajnë Paktin Kundër ...

Kadri Veseli fton qytetarët që ta nënshkruajnë Paktin kundër Korrupsionit
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës dhe kandidati për Kryeministër, Kadri Veseli kërkon që qytetarët ta nënshkruajnë Paktin kundër Korrupsionit. Ai përmes një video thotë se partitë tjera nuk e kanë nënshkruar ...
Lajminet | 11-Sep-2019 21:25
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës dhe kandidati për Kryeministër, Kadri Veseli kërkon që qytetarët ta nënshkruajnë Paktin kundër Korrupsionit. Ai përmes një video thotë se partitë tjera nuk e kanë nënshkruar ...

?Hoti: Listat e veteranëve nuk pastrohen nga ata që i kanë fryer
Ish-deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Avdullah Hoti ka theksuar se listat e veteranëve nuk pastrohen nga ata që i kanë fryer, por nga prokuroria.
Kosova Press | 11-Sep-2019 21:18
Ish-deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Avdullah Hoti ka theksuar se listat e veteranëve nuk pastrohen nga ata që i kanë fryer, por nga prokuroria.

Hoti i reagon Veselit: Listat e veteranëve nuk pastrohet nga ata që i kanë fryer
Kandidati për deputet, Avdullah Hoti nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), ka reaguar ndaj deklaratave të kryetarit të Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Kadri Veseli, i cili tha se do ta pastrojë listën ...
Zeri | 11-Sep-2019 20:27
Kandidati për deputet, Avdullah Hoti nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), ka reaguar ndaj deklaratave të kryetarit të Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Kadri Veseli, i cili tha se do ta pastrojë listën ...

Avdullah Hoti i reagon Kadri Veselit: Listat e veteranëve nuk pastrohen nga ata që i kanë fryer
Ish-kandidati i Lidhjes Demokratike të Kosovëës për kryeministër, Avdullah Hoti, i ka reaguar Kadri Veselit i cili më herët kishte thënë se do të pastronte listat e veteranëve nga emrat e rremë. “Do të përfundojë atë që ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 20:18
Ish-kandidati i Lidhjes Demokratike të Kosovëës për kryeministër, Avdullah Hoti, i ka reaguar Kadri Veselit i cili më herët kishte thënë se do të pastronte listat e veteranëve nga emrat e rremë. “Do të përfundojë atë që ...

Veseli takon veteranët e UÇK-së në Drenicë
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka qenë sot për vizitë në Drenicë. Veseli përmes facebook ka bërë të ditur se ka takuar veteranë të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, ndërsa përmendi edhe pastrimin ...
Klan Kosova | 11-Sep-2019 19:49
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka qenë sot për vizitë në Drenicë. Veseli përmes facebook ka bërë të ditur se ka takuar veteranë të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, ndërsa përmendi edhe pastrimin ...

‘Do t’i pastrojmë listat e veteranëve që askush mos të abuzojë me emrin e shenjtë UÇK’
Kandidati i PDK-së për kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka takuar sot pasdite qindra veteranë të UÇK-së në Drenicë nga ku ka paralajmëruar nismën e tij të madhe për pastrimin e listave të veteraëve nga ...
Gazeta Observer | 11-Sep-2019 19:33
Kandidati i PDK-së për kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka takuar sot pasdite qindra veteranë të UÇK-së në Drenicë nga ku ka paralajmëruar nismën e tij të madhe për pastrimin e listave të veteraëve nga ...

Kadri Veseli: Do ta përfundoj atë që unë kam nisur, pastrimin e listave të veteranëve
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, me anë të një postimi në Facebook ka thënë se do të pastroj listat e veteranëve nga emrat e rremë. Veseli qëndroi sot vashkë me disa luftëtarë të UÇK’së në ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 19:28
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, me anë të një postimi në Facebook ka thënë se do të pastroj listat e veteranëve nga emrat e rremë. Veseli qëndroi sot vashkë me disa luftëtarë të UÇK’së në ...

Veseli: Do t’i pastrojmë listat e veteranëve që askush mos të abuzojë me emrin e shenjtë të UÇK-së
Veseli shtoi se lavdia e luftës së UÇK-së do të mbetet e pacenueshme, dhe se njëherë e përgjithmonë do ia heqin turpin që padrejtësisht e ka njollosur për shkak të aventurave politike me veteranë të rremë. “Në Drenicën ...
Lajminet | 11-Sep-2019 19:21
Veseli shtoi se lavdia e luftës së UÇK-së do të mbetet e pacenueshme, dhe se njëherë e përgjithmonë do ia heqin turpin që padrejtësisht e ka njollosur për shkak të aventurave politike me veteranë të rremë. “Në Drenicën ...

Veseli: Do t’i pastrojmë listat e veteranëve që askush mos të abuzojë me emrin e shenjtë të UÇK-së
Kreu i Partisë Demokratike të Kosovës Kadri Veseli në një tubim të mbajtur me veteranë të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës në Drenicë është shprehur se nuk do ta lejojnë askënd të abuzojë me luftën......
Zeri | 11-Sep-2019 19:21
Kreu i Partisë Demokratike të Kosovës Kadri Veseli në një tubim të mbajtur me veteranë të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës në Drenicë është shprehur se nuk do ta lejojnë askënd të abuzojë me luftën......

Veseli: Do t’i pastrojmë listat e veteranëve që askush mos të abuzojë me emrin e shenjtë “UÇK”
Kandidati i PDK-së për kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka takuar sot pasdite qindra veteranë të UÇK-së në Drenicë nga ku ka paralajmëruar nismën e tij të madhe për pastrimin e listave të veteranëve ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 19:21
Kandidati i PDK-së për kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka takuar sot pasdite qindra veteranë të UÇK-së në Drenicë nga ku ka paralajmëruar nismën e tij të madhe për pastrimin e listave të veteranëve ...

Veseli: Do t’i pastrojmë listat e veteranëve që askush mos të abuzojë me emrin e shenjtë UÇK
Kandidati i PDK-së për kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka takuar sot pasdite qindra veteranë të UÇK-së në Drenicë nga ku ka paralajmëruar nismën e tij të madhe për pastrimin e listave të veteraëve nga ...
Indeks Online | 11-Sep-2019 19:21
Kandidati i PDK-së për kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka takuar sot pasdite qindra veteranë të UÇK-së në Drenicë nga ku ka paralajmëruar nismën e tij të madhe për pastrimin e listave të veteraëve nga ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved