ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/09/2019 06:55

Higuain: Kurrë s’e kam menduar largimin nga Juvja, ja e vërteta e numrit 21

Higuain: Kurrë s’e kam menduar largimin nga Juvja, ja e vërteta e numrit 21
Gonzalo Higuain, pas ndeshjeve të kombëtareve, është gati për të dhënë kontributin e tij te skuadra e Juventusit. Sulmuesi argjentinas së fundmi ka dhënë një intervistë për “Sky Sport 24”, duke e nisur nga sfida e ...
Telegraf | 12-Sep-2019 18:50
Gonzalo Higuain, pas ndeshjeve të kombëtareve, është gati për të dhënë kontributin e tij te skuadra e Juventusit. Sulmuesi argjentinas së fundmi ka dhënë një intervistë për “Sky Sport 24”, duke e nisur nga sfida e ...

Higuain tregon se si mbeti te Juve dhe arsyen pse zgjodhi numrin 21 në fanellë
Gonzalo Higuain thotë se i kishte ide të qarta për të qëndruar në Juventus dhe se vajza e tij ishte arsyeja pas vendimit që ai ta vesh fanellën më numër 21. Higuain pritej të transferohej nga Juve gjatë verës pasi u ...
Telegrafi | 12-Sep-2019 17:54
Gonzalo Higuain thotë se i kishte ide të qarta për të qëndruar në Juventus dhe se vajza e tij ishte arsyeja pas vendimit që ai ta vesh fanellën më numër 21. Higuain pritej të transferohej nga Juve gjatë verës pasi u ...

Higuain: E doja vetëm Juventusin
Higuain thotë se me të përfunduar sezoni, e kishte të qartë se ku dëshiron të luajë edicionin 2019/20. Pas një viti huazimi, gjashtë muaj te Milani dhe gjashtë të tjerë te Juventusi, Gonzalo Higuain u rikthye te ...
TetovaSot | 12-Sep-2019 17:56
Higuain thotë se me të përfunduar sezoni, e kishte të qartë se ku dëshiron të luajë edicionin 2019/20. Pas një viti huazimi, gjashtë muaj te Milani dhe gjashtë të tjerë te Juventusi, Gonzalo Higuain u rikthye te ...

Higuain: E doja vetëm Juventusin
Higuain thotë se me të përfunduar sezoni, e kishte të qartë se ku dëshiron të luajë edicionin 2019/20. Pas një viti huazimi, gjashtë muaj te Milani dhe gjashtë të tjerë te Juventusi, Gonzalo Higuain u rikthye te ...
Gazeta Express | 12-Sep-2019 17:50
Higuain thotë se me të përfunduar sezoni, e kishte të qartë se ku dëshiron të luajë edicionin 2019/20. Pas një viti huazimi, gjashtë muaj te Milani dhe gjashtë të tjerë te Juventusi, Gonzalo Higuain u rikthye te ...

Kjo është arsyeja pse Higuain zgjodhi fanellën me numrin 21
Pas kthimit në Juventus nga Chelsea, Higuain befasoi të gjithë me numrin e fanellës që mori. Shumë raporte shkruanin se arsyeja që nuk e mori numrin 9 është se atë do ta marrë Icardi pasi të transferohet nga Interi, por ...
Indeks Online | 12-Sep-2019 17:37
Pas kthimit në Juventus nga Chelsea, Higuain befasoi të gjithë me numrin e fanellës që mori. Shumë raporte shkruanin se arsyeja që nuk e mori numrin 9 është se atë do ta marrë Icardi pasi të transferohet nga Interi, por ...

U rikthye dhe fitoi tifozët, Higuain: Ja pse zgjodha numrin 21
Gonzalo Higuain u largua nga Juventusi verën e shkuar pasi ish-trajneri Alegri zgjodhi kroatin Manxukiç përpara argjentinasit. Gjysmë sezoni i mbushur me nervozizëm te Milani dhe një tjetër gjysmë te çelsi përpara se të ...
BalkanWeb | 12-Sep-2019 17:17
Gonzalo Higuain u largua nga Juventusi verën e shkuar pasi ish-trajneri Alegri zgjodhi kroatin Manxukiç përpara argjentinasit. Gjysmë sezoni i mbushur me nervozizëm te Milani dhe një tjetër gjysmë te çelsi përpara se të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved