ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/02/2020 01:31

Gold Ag shkon në AAK

Gold Ag shkon në AAK
Ish-deputeti i AAK’së, Daut Haradinaj, ka publikuar një fotografi në Facebook, me këngëtarin e njohur Gold Ag. Me mbishkrimin: “Na priftë e mbara i nderuar Arian (Gold Ag)” , Haradinaj ka publikuar foton bashkë me ...
Arbresh | 12-Sep-2019 12:13
Ish-deputeti i AAK’së, Daut Haradinaj, ka publikuar një fotografi në Facebook, me këngëtarin e njohur Gold Ag. Me mbishkrimin: “Na priftë e mbara i nderuar Arian (Gold Ag)” , Haradinaj ka publikuar foton bashkë me ...

Gold Ag edhe zyrtarisht në AAK
Ish-deputeti i AAK’së, Daut Haradinaj, ka publikuar një fotografi në Facebook, me këngëtarin e njohur Gold Ag. Me mbishkrimin: “Na priftë e mbara i nderuar Arian (Gold Ag)” , Haradinaj ka publikuar foton bashkë me ...
Gazeta Monitor | 12-Sep-2019 11:36
Ish-deputeti i AAK’së, Daut Haradinaj, ka publikuar një fotografi në Facebook, me këngëtarin e njohur Gold Ag. Me mbishkrimin: “Na priftë e mbara i nderuar Arian (Gold Ag)” , Haradinaj ka publikuar foton bashkë me ...

Gold Ag i bashkohet AAK-së
Ish-deputeti i AAK-së, Daut Haradinaj, ka publikuar një fotografi në ‘Facebook’, me këngëtarin e njohur Gold Ag. Me mbishkrimin: “Na priftë e mbara i nderuar Arian (Gold Ag)” . Kujtojmë se Gold Ag ka kohë që njihet si ...
Gazeta Observer | 12-Sep-2019 11:36
Ish-deputeti i AAK-së, Daut Haradinaj, ka publikuar një fotografi në ‘Facebook’, me këngëtarin e njohur Gold Ag. Me mbishkrimin: “Na priftë e mbara i nderuar Arian (Gold Ag)” . Kujtojmë se Gold Ag ka kohë që njihet si ...

Gold Ag në politikë, i bashkohet kësaj partie!
Ish-deputeti i AAK’së, Daut Haradinaj, ka publikuar një fotografi në Facebook, me këngëtarin e njohur Gold Ag. Me mbishkrimin: “Na priftë e mbara i nderuar Arian (Gold Ag)” , Haradinaj ka publikuar foton bashkë me ...
Zeri | 12-Sep-2019 11:25
Ish-deputeti i AAK’së, Daut Haradinaj, ka publikuar një fotografi në Facebook, me këngëtarin e njohur Gold Ag. Me mbishkrimin: “Na priftë e mbara i nderuar Arian (Gold Ag)” , Haradinaj ka publikuar foton bashkë me ...

Gold Ag shkon në AAK
Ish-deputeti i AAK’së, Daut Haradinaj, ka publikuar një fotografi në Facebook, me këngëtarin e njohur Gold Ag. Me mbishkrimin: “Na priftë e mbara i nderuar Arian (Gold Ag)” , Haradinaj ka publikuar foton bashkë me ...
Gazeta Express | 12-Sep-2019 11:03
Ish-deputeti i AAK’së, Daut Haradinaj, ka publikuar një fotografi në Facebook, me këngëtarin e njohur Gold Ag. Me mbishkrimin: “Na priftë e mbara i nderuar Arian (Gold Ag)” , Haradinaj ka publikuar foton bashkë me ...

Ja në cilën parti aderon  këngëtari i njohur Gold Ag
Këngëtari i njohur Gold Ag është bërë pjesë e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës. Këtë e ka bërë të ditur vetë deputeti i AAK-së Daut Haradinaj, për mes një postimi në rrjetin social facebook, shkruan gazeta inFokus. “Na ...
InFokusi | 12-Sep-2019 10:59
Këngëtari i njohur Gold Ag është bërë pjesë e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës. Këtë e ka bërë të ditur vetë deputeti i AAK-së Daut Haradinaj, për mes një postimi në rrjetin social facebook, shkruan gazeta inFokus. “Na ...

Brahimaj takon banorët e Hereqit dhe Novosellës
Kandidati për deputet i AAK-së, Lahi Brahimaj, është takuar me banorët e fshatrave Hereq dhe Novosellë të Komunës së Gjakovës.
Kosova Press | 12-Sep-2019 10:29
Kandidati për deputet i AAK-së, Lahi Brahimaj, është takuar me banorët e fshatrave Hereq dhe Novosellë të Komunës së Gjakovës.

Brahimaj takon banorët e Hereqit dhe të Novosellës
Kandidati për deputet i AAK-së, Lahi Brahimaj, është takuar me banorët e fshatrave Hereq dhe Novosellë të Gjakovës. Brahimaj tha se banorët e këtyre fshatrave kanë vendosur që t’i besojnë programit të AAK-së dhe Ramush ...
Indeks Online | 12-Sep-2019 10:29
Kandidati për deputet i AAK-së, Lahi Brahimaj, është takuar me banorët e fshatrave Hereq dhe Novosellë të Gjakovës. Brahimaj tha se banorët e këtyre fshatrave kanë vendosur që t’i besojnë programit të AAK-së dhe Ramush ...

Gold Ag për Kosovën 100 për qind shtet, bashkon forcat me Daut Haradinajn
Shpesh artistet si në vendin tonë, ashtu edhe në gjithë botën bëhen pjesë e botës së politikës. Kjo është më se e zakontë, derisa ata bëjnë përcaktimin për një subjekt politik, apo edhe një politikan, duke përkrahur atë ...
Indeks Online | 12-Sep-2019 10:19
Shpesh artistet si në vendin tonë, ashtu edhe në gjithë botën bëhen pjesë e botës së politikës. Kjo është më se e zakontë, derisa ata bëjnë përcaktimin për një subjekt politik, apo edhe një politikan, duke përkrahur atë ...

Partisë së Ramush Haradinajt po i bashkohen qytetarë të shumtë të Kosovës për konceptin 100% shtet
Koncepti 100 për qind shtet i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, të cilët po i prin Ramush Haradinaj, deri tash kryeministër, për garën zgjedhore të 6 tetorit po merr përkrahje madhështore anë e mbanë Kosovës. Ky besim ...
Indeks Online | 11-Sep-2019 21:59
Koncepti 100 për qind shtet i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, të cilët po i prin Ramush Haradinaj, deri tash kryeministër, për garën zgjedhore të 6 tetorit po merr përkrahje madhështore anë e mbanë Kosovës. Ky besim ...

PDK-ja e Ferizajt: Në AAK aderuan pronaret e bastoreve dhe kazinove
Dega e PDK-së në Ferizaj e ka demantuar deklarimin e kryetarit të AAK-së, Ramush Haradinaj se në Greme të Ferizajt, mbi 250 anëtarë të PDK-së iu bashkuan këtij subjekti politik. Reagimi i degës së PDK-së: Dega e ...
Zeri | 11-Sep-2019 17:48
Dega e PDK-së në Ferizaj e ka demantuar deklarimin e kryetarit të AAK-së, Ramush Haradinaj se në Greme të Ferizajt, mbi 250 anëtarë të PDK-së iu bashkuan këtij subjekti politik. Reagimi i degës së PDK-së: Dega e ...

Lahi Brahimaj nderon dëshmorët e kombit Xhevat Sejfijaj, Sadri Vishaj dhe Shpejtim Bobi
Pas takimit të mbrëmshëm me banorët e fshatrave Nivokaz, Bërjahë dhe Stubëll, kandidati për deputet nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Lahi Brahimaj, ka nderuar sot dëshmorët e kombit Xhevat Sejfijaj, Sadri ...
Kosova Press | 11-Sep-2019 17:06
Pas takimit të mbrëmshëm me banorët e fshatrave Nivokaz, Bërjahë dhe Stubëll, kandidati për deputet nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Lahi Brahimaj, ka nderuar sot dëshmorët e kombit Xhevat Sejfijaj, Sadri ...

Haradinaj: Njerëz të mirë dhe rini e shëndoshë sot ju bashkuan konceptit 100%
Kandidati për deputet nga koalicioni AAK-PSD, Daut Haradinaj, ka vizituar sot Fushë Kosovën me ç’rast ka takuar shumë njerëz që i janë bashkuar koncept dhe motos së këtij koalicioni : 100%. Me këtë rast ai ka prezantuar ...
Arbresh | 11-Sep-2019 15:56
Kandidati për deputet nga koalicioni AAK-PSD, Daut Haradinaj, ka vizituar sot Fushë Kosovën me ç’rast ka takuar shumë njerëz që i janë bashkuar koncept dhe motos së këtij koalicioni : 100%. Me këtë rast ai ka prezantuar ...

Haradinaj: Njerëz të mirë dhe rini e shëndoshë sot ju bashkuan konceptit 100%
Kandidati për deputet nga koalicioni AAK-PSD, Daut Haradinaj, ka vizituar sot Fushë Kosovën me ç’rast ka takuar shumë njerëz që i janë bashkuar koncept dhe motos së këtij koalicioni : 100%. Me këtë rast ai ka prezantuar ...
Klan Kosova | 11-Sep-2019 15:56
Kandidati për deputet nga koalicioni AAK-PSD, Daut Haradinaj, ka vizituar sot Fushë Kosovën me ç’rast ka takuar shumë njerëz që i janë bashkuar koncept dhe motos së këtij koalicioni : 100%. Me këtë rast ai ka prezantuar ...

Haradinaj: Qytetarët e Fushë Kosovës po i bashkohen konceptit 100%
Ish-deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Daut Haradinaj, ka zhvilluar një vizitë në Fushë Kosovë, ku është takuar me shumë të rinj, disa prej të cilëve kanë aderuar në këtë parti. Ai tha se AAK-ja po merr ...
EkonomiaOnline | 11-Sep-2019 15:14
Ish-deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Daut Haradinaj, ka zhvilluar një vizitë në Fushë Kosovë, ku është takuar me shumë të rinj, disa prej të cilëve kanë aderuar në këtë parti. Ai tha se AAK-ja po merr ...

Lahi Brahimaj thotë se vizioni 100 % shtet po bashkon qytetarët në përkrahje të Haradinajt
Kandidati për deputet nga radhët e AAK-së, Lahi Brahimaj, ka qëndruar mbrëmë me banorët e fshatrave Nikovaz, Bërhjahë dhe Stubëll, ku është njoftuar drejtpërsëdrejti me hallet e tyre.
Kosova Press | 11-Sep-2019 11:24
Kandidati për deputet nga radhët e AAK-së, Lahi Brahimaj, ka qëndruar mbrëmë me banorët e fshatrave Nikovaz, Bërhjahë dhe Stubëll, ku është njoftuar drejtpërsëdrejti me hallet e tyre.

PDK në Ferizaj: Në AAK kaluan disa pronarë të bastoreve e kazinove
Dega e Partisë Demokratike të Kosovës në Ferizaj demanton publikisht deklarimin e kryetarit të AAK-së, Ramush Haradinaj, se në Greme të Ferizajt, mbi 250 anëtarë të PDK-së iu bashkuan këtij subjekti politik. Sipas ...
Arbresh | 11-Sep-2019 00:40
Dega e Partisë Demokratike të Kosovës në Ferizaj demanton publikisht deklarimin e kryetarit të AAK-së, Ramush Haradinaj, se në Greme të Ferizajt, mbi 250 anëtarë të PDK-së iu bashkuan këtij subjekti politik. Sipas ...

PDK në Ferizaj: Në AAK kaluan disa pronarë të bastoreve e kazinove
Dega e Partisë Demokratike të Kosovës në Ferizaj demanton publikisht deklarimin e kryetarit të AAK-së, Ramush Haradinaj, se në Greme të Ferizajt, mbi 250 anëtarë të PDK-së iu bashkuan këtij subjekti politik. Sipas ...
EkonomiaOnline | 11-Sep-2019 00:23
Dega e Partisë Demokratike të Kosovës në Ferizaj demanton publikisht deklarimin e kryetarit të AAK-së, Ramush Haradinaj, se në Greme të Ferizajt, mbi 250 anëtarë të PDK-së iu bashkuan këtij subjekti politik. Sipas ...

Reagon PDK: Në AAK aderuan pronaret e bastoreve dhe kazinove
Dega e PDK-së në Ferizaj e ka demantuar deklarimin e kryetarit të AAK-së, Ramush Haradinaj se në Greme të Ferizajt, mbi 250 anëtarë të PDK-së iu bashkuan këtij subjekti politik.
Kosova Press | 10-Sep-2019 22:19
Dega e PDK-së në Ferizaj e ka demantuar deklarimin e kryetarit të AAK-së, Ramush Haradinaj se në Greme të Ferizajt, mbi 250 anëtarë të PDK-së iu bashkuan këtij subjekti politik.

Përkrahje e fuqishme për Daut Haradinajn deputet, aderime të shumta për konceptin 100 për qind shtet
Kandidati për deputet nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Daut Haradinaj, partia e të cilit po garon me moton 100 për qind shtet për zgjedhjet nacionale të 6 tetorit, po merr përkrahje të fuqishme anë e ...
Indeks Online | 10-Sep-2019 21:58
Kandidati për deputet nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Daut Haradinaj, partia e të cilit po garon me moton 100 për qind shtet për zgjedhjet nacionale të 6 tetorit, po merr përkrahje të fuqishme anë e ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved