ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/04/2020 17:49

Video/ Gjuajti me armë në spital, ylli i Turqisë dënohet me burg!

Video/ Gjuajti me armë në spital, ylli i Turqisë dënohet me burg!
Janë momente të rënda këto për Arda Turanin, ish-mesfushorin turk të Atletiko Madridit dhe Barcelonës, sot në radhët e Istambul Bashaksehirit. Lojtari është dënuar me 2 vjet e tetë muaj heqje lirie pr një ngjarje të ...
BalkanWeb | 11-Sep-2019 19:14
Janë momente të rënda këto për Arda Turanin, ish-mesfushorin turk të Atletiko Madridit dhe Barcelonës, sot në radhët e Istambul Bashaksehirit. Lojtari është dënuar me 2 vjet e tetë muaj heqje lirie pr një ngjarje të ...

Goditi këngëtarin, Arda dënohet me burg
Problemet nuk kanë të përfunduar për Arda Turan që duket se pas kthimit në Turqi e ka humbur krejtësisht toruan. Ish mesfushori i Atletiko Madrid dhe Barcelonës dhe që aktualisht është pjesë e skuadrës së Basaksehir ...
Lapsi | 12-Sep-2019 10:44
Problemet nuk kanë të përfunduar për Arda Turan që duket se pas kthimit në Turqi e ka humbur krejtësisht toruan. Ish mesfushori i Atletiko Madrid dhe Barcelonës dhe që aktualisht është pjesë e skuadrës së Basaksehir ...

Ish-futbollisti i Barcelonës dënohet me 2 vjet burg
Problemet nuk kanë të përfunduar për Arda Turan që duket se pas kthimit në Turqi e ka humbur krejtësisht toruan. Ish mesfushori i Atletiko Madrid dhe Barcelonës dhe që aktualisht është pjesë e skuadrës së Basaksehir ...
GazetaTema | 11-Sep-2019 17:01
Problemet nuk kanë të përfunduar për Arda Turan që duket se pas kthimit në Turqi e ka humbur krejtësisht toruan. Ish mesfushori i Atletiko Madrid dhe Barcelonës dhe që aktualisht është pjesë e skuadrës së Basaksehir ...

Ylli i Turqisë dënohet me burg!
Janë momente të rënda këto për Arda Turanin, ish-mesfushorin turk të Atletiko Madridit dhe Barcelonës, sot në radhët e Istambul Bashaksehirit. Lojtari është dënuar me 2 vjet e tetë muaj heqje lirie pr një ngjarje të ...
Standard | 12-Sep-2019 09:12
Janë momente të rënda këto për Arda Turanin, ish-mesfushorin turk të Atletiko Madridit dhe Barcelonës, sot në radhët e Istambul Bashaksehirit. Lojtari është dënuar me 2 vjet e tetë muaj heqje lirie pr një ngjarje të ...

?Perez: Transferimi i Pogbas, ishte i vështirë njësoj siç ishte i Lewandowskit
Janë momente të rënda këto për Arda Turanin, ish-mesfushorin turk të Atletiko Madridit dhe Barcelonës, sot në radhët e Istambul Bashaksehirit. Lojtari është dënuar me 2 vjet e tetë muaj heqje lirie pr një ngjarje të ...
GazetaBlic | 12-Sep-2019 09:04
Janë momente të rënda këto për Arda Turanin, ish-mesfushorin turk të Atletiko Madridit dhe Barcelonës, sot në radhët e Istambul Bashaksehirit. Lojtari është dënuar me 2 vjet e tetë muaj heqje lirie pr një ngjarje të ...

Pasi e goditi këngëtarin, dënohet me 2 vite burg futbollisti i njohur turk
Problemet nuk kanë të ndalur për futbollistin e njohur turk Arda Turan që duket se pas kthimit në Turqi e ka humbur krejtësisht kontrollin. Ish mesfushori i Atletiko Madrid dhe Barcelonës dhe që aktualisht është pjesë e ...
Indeks Online | 11-Sep-2019 23:09
Problemet nuk kanë të ndalur për futbollistin e njohur turk Arda Turan që duket se pas kthimit në Turqi e ka humbur krejtësisht kontrollin. Ish mesfushori i Atletiko Madrid dhe Barcelonës dhe që aktualisht është pjesë e ...

Arda Turan dënohet me dy vjet burgim, pasi qëlloi me armë brenda një spitali
Mesfushori i Barcelonës, Arda Turan, është dënuar me dy vjet dhe tetë muaj burgim të suspenduar, pasi qëlloi me armë brenda një spitali. Ai u akuzua për nxitje të frikës dhe panikut, posedim ilegal të armëve dhe ...
TetovaSot | 11-Sep-2019 17:40
Mesfushori i Barcelonës, Arda Turan, është dënuar me dy vjet dhe tetë muaj burgim të suspenduar, pasi qëlloi me armë brenda një spitali. Ai u akuzua për nxitje të frikës dhe panikut, posedim ilegal të armëve dhe ...

Anëtari i Barcelonës, Turan dënohet me dy vite burg për shkak të gjuajtjes me armë në publik
Mesfushori i Barcelonës, Arda Turan, është dënuar me dy vite e tetë muaj me burg shkaku që ka gjuajtur me armë zjarri në publik, posedim ilegal të armës dhe lëndime trupore. Lojtari turk që aktualisht është në huazim te ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 16:16
Mesfushori i Barcelonës, Arda Turan, është dënuar me dy vite e tetë muaj me burg shkaku që ka gjuajtur me armë zjarri në publik, posedim ilegal të armës dhe lëndime trupore. Lojtari turk që aktualisht është në huazim te ...

Mesfushori i Barcelonës dënohet me dy vite burg
Mesfushori i Barcelonës, Arda Turan, është dënuar me dy vite e tetë muaj me burg shkaku që ka gjuajtur me armë zjarri në publik, posedim ilegal të armës dhe lëndime trupore. Lojtari turk që aktualisht është në huazim te ...
EkonomiaOnline | 11-Sep-2019 16:24
Mesfushori i Barcelonës, Arda Turan, është dënuar me dy vite e tetë muaj me burg shkaku që ka gjuajtur me armë zjarri në publik, posedim ilegal të armës dhe lëndime trupore. Lojtari turk që aktualisht është në huazim te ...

Turan dënohet me burg
Arda Turan është dënuar me dy vjet dhe tetë muaj burgim të suspenduar, pasi qëlloi me armë brenda një spitali. Ai u akuzua për nxitje të frikës dhe panikut, posedim ilegal të armëve dhe shkaktim të qëllimshëm të......
Zeri | 11-Sep-2019 16:16
Arda Turan është dënuar me dy vjet dhe tetë muaj burgim të suspenduar, pasi qëlloi me armë brenda një spitali. Ai u akuzua për nxitje të frikës dhe panikut, posedim ilegal të armëve dhe shkaktim të qëllimshëm të......

15:59 Arda Turan dënohet me dy vjet burgim, pasi qëlloi me armë brenda një spitali Mesfushori i Barcelonës, Arda Turan,...
Mesfushori i Barcelonës, Arda Turan, është dënuar me dy vjet dhe tetë muaj burgim të suspenduar, pasi qëlloi me armë brenda një spitali. Ai u akuzua për nxitje të frikës dhe panikut, posedim ilegal të armëve dhe ...
Kosova Sot | 11-Sep-2019 16:08
Mesfushori i Barcelonës, Arda Turan, është dënuar me dy vjet dhe tetë muaj burgim të suspenduar, pasi qëlloi me armë brenda një spitali. Ai u akuzua për nxitje të frikës dhe panikut, posedim ilegal të armëve dhe ...

Arda Turan dënohet me dy vjet burgim, pasi qëlloi me armë brenda një spitali
Mesfushori i Barcelonës, Arda Turan, është dënuar me dy vjet dhe tetë muaj burgim të suspenduar, pasi qëlloi me armë brenda një spitali. Ai u akuzua për nxitje të frikës dhe panikut, posedim ilegal të armëve dhe ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 16:00
Mesfushori i Barcelonës, Arda Turan, është dënuar me dy vjet dhe tetë muaj burgim të suspenduar, pasi qëlloi me armë brenda një spitali. Ai u akuzua për nxitje të frikës dhe panikut, posedim ilegal të armëve dhe ...

Arda Turan dënohet me burg prej 2 vitesh e 8 muaj!
Njëri ndër futbollistët më të mirë turk, Arda Turan, është dënuar me 2 vite e 8 muaj burg. Sipas mediave në Turqi, futbollisti i Barcelonës, që luan si huazim te skuadra e Bashakshehir, është dënuar për posedim, ...
InfoSport.mk | 11-Sep-2019 14:48
Njëri ndër futbollistët më të mirë turk, Arda Turan, është dënuar me 2 vite e 8 muaj burg. Sipas mediave në Turqi, futbollisti i Barcelonës, që luan si huazim te skuadra e Bashakshehir, është dënuar për posedim, ...

Rrahje, kërcënime e të shtëna me pistoletë: Arda Turan dënohet me dy vjet burg
Armëmbajtje pa leje, me agravimin se ka qëlluar me synim për të frikësuar dhe provokuar panik. Këto janë akuzat që kanë sjellë në dënimin e Arda Turan, ish-lojtar i Barcelonës e Atletico Madrid, aktualisht në radhët e ...
Telegraf | 11-Sep-2019 13:54
Armëmbajtje pa leje, me agravimin se ka qëlluar me synim për të frikësuar dhe provokuar panik. Këto janë akuzat që kanë sjellë në dënimin e Arda Turan, ish-lojtar i Barcelonës e Atletico Madrid, aktualisht në radhët e ...

Sulmoi fizikisht një këngëtar, jepet dënimi për Arda Turan
Ish-futbollisti i Barcelonës dhe Atletico Madridit, Arda Turan, aktualisht pjesë e Basaksehirit të Stambollit është dënuar me 2 vjet, 8 muaj e 15 ditë burg për mbajtje pa leje të armëve të zjarrit dhe për kanosje, pasi ...
InFokusi | 11-Sep-2019 14:07
Ish-futbollisti i Barcelonës dhe Atletico Madridit, Arda Turan, aktualisht pjesë e Basaksehirit të Stambollit është dënuar me 2 vjet, 8 muaj e 15 ditë burg për mbajtje pa leje të armëve të zjarrit dhe për kanosje, pasi ...

I theu hundën këngëtarit, jepet dënimi për Arda Turan
Ish-futbollisti i Barcelonës dhe Atletico Madridit, Arda Turan, aktualisht pjesë e Basaksehirit të Stambollit është dënuar me 2 vjet, 8 muaj e 15 ditë burg për mbajtje pa leje të armëve të zjarrit dhe për kanosje, pasi ...
SuperSport | 11-Sep-2019 13:44
Ish-futbollisti i Barcelonës dhe Atletico Madridit, Arda Turan, aktualisht pjesë e Basaksehirit të Stambollit është dënuar me 2 vjet, 8 muaj e 15 ditë burg për mbajtje pa leje të armëve të zjarrit dhe për kanosje, pasi ...

Arda Turan, dënim me burg prej 2 vite e 8 muaj!
Njëri ndër futbollistët më të mirë në Turqi, mesfushori Arda Turan, është dënuar me 2 vite e 8 muaj qëndrimi prapa grilave të burgut turk. Sipas mediave në Turqi, futbollisti i Barcelonës, që luan si huazim te skuadra e ...
Alsat-M | 11-Sep-2019 13:44
Njëri ndër futbollistët më të mirë në Turqi, mesfushori Arda Turan, është dënuar me 2 vite e 8 muaj qëndrimi prapa grilave të burgut turk. Sipas mediave në Turqi, futbollisti i Barcelonës, që luan si huazim te skuadra e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved