ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/02/2020 21:52

‘Godet’ prapë Jlo, paraqitet si 20 vjeçare në fustanin e fundit

‘Godet’ prapë Jlo, paraqitet si 20 vjeçare në fustanin e fundit
Loredana dhe Mozzik vazhdojnë të jenë në lidhje. Ndarja e tyre me sa duket ishte vetëm thashethem, shkruan GazetaBlic. Këtë e vërtetoi Mozzik mbrëmë me një imazh të publikuar, ku shihet në xhirimet e videoklipit të ...
GazetaBlic | 12-Sep-2019 11:28
Loredana dhe Mozzik vazhdojnë të jenë në lidhje. Ndarja e tyre me sa duket ishte vetëm thashethem, shkruan GazetaBlic. Këtë e vërtetoi Mozzik mbrëmë me një imazh të publikuar, ku shihet në xhirimet e videoklipit të ...

Blunt dhe Real bëhen bashkë me Getoar Selimin, një bashkëpunim së shpejti?
Me sa duket, një bashkëpunim mes Shaoling Gang, apo Blunt, Real 1 dhe Getoar Selimit, mund të vijë së shpejti. Treshja janë bërë bashkë mbrëmë dhe këtë e vërtetuan përmes videove të postuar në instastory. Asnjëri prej ...
Prive | 12-Sep-2019 11:03
Me sa duket, një bashkëpunim mes Shaoling Gang, apo Blunt, Real 1 dhe Getoar Selimit, mund të vijë së shpejti. Treshja janë bërë bashkë mbrëmë dhe këtë e vërtetuan përmes videove të postuar në instastory. Asnjëri prej ...

Mozzik i pranishëm në xhirimet e klipit të ri të Loredanës
Rap-artistja e njohur shqiptare, Loredana Zefi, së shpejti vjen me projekt të ri muzikor. Ajo tashmë ka finalizuar xhirimet e videoklipit të ri, ndërsa në rrjetet sociale nuk heziton të ndajë imazhe dhe video të ...
Zeri | 12-Sep-2019 10:25
Rap-artistja e njohur shqiptare, Loredana Zefi, së shpejti vjen me projekt të ri muzikor. Ajo tashmë ka finalizuar xhirimet e videoklipit të ri, ndërsa në rrjetet sociale nuk heziton të ndajë imazhe dhe video të ...

Mozzik mohon thashethemet për ndarje nga Loredana
Ka ditë të tëra, që në mediat online qarkullon lajmi se Mozzik dhe Loredana mund të jenë ndarë. Fillimisht kanë qenë fansat e çiftit të cilët nisën me dyshime për shkak të prezencës së tyre të rrallë në Instagramin e ...
Prive | 12-Sep-2019 08:36
Ka ditë të tëra, që në mediat online qarkullon lajmi se Mozzik dhe Loredana mund të jenë ndarë. Fillimisht kanë qenë fansat e çiftit të cilët nisën me dyshime për shkak të prezencës së tyre të rrallë në Instagramin e ...

Leonora e irrituar me debatet…
Ka një javë që në mediat rozë po përflitet për ndarjen e Mozzikut dhe Loredanës, shkruan GazetaBlic . Dyshja ka kohë që sjanë parë së bashku,madje as postime në rrjete sociale nuk kanë publikuar. Ajo që shtoi dhe më ...
GazetaBlic | 12-Sep-2019 07:09
Ka një javë që në mediat rozë po përflitet për ndarjen e Mozzikut dhe Loredanës, shkruan GazetaBlic . Dyshja ka kohë që sjanë parë së bashku,madje as postime në rrjete sociale nuk kanë publikuar. Ajo që shtoi dhe më ...

Mozzik më në fund përgjigjet për lajmin rreth ndarjes nga Loredana
Ka një javë që në mediat rozë po përflitet për ndarjen e Mozzikut dhe Loredanës, shkruan GazetaBlic . Dyshja ka kohë që sjanë parë së bashku,madje as postime në rrjete sociale nuk kanë publikuar. Ajo që shtoi dhe më ...
Arbresh | 12-Sep-2019 00:30
Ka një javë që në mediat rozë po përflitet për ndarjen e Mozzikut dhe Loredanës, shkruan GazetaBlic . Dyshja ka kohë që sjanë parë së bashku,madje as postime në rrjete sociale nuk kanë publikuar. Ajo që shtoi dhe më ...

A janë darë Mozzik dhe Loredana? Këto foto konfirmojnë gjithçka !!
Tash e sa ditë është përfolur për një ndarje të mundshme mes çiftit të njohur. Dyshimet u shtuan edhe më shumë kur Mozzik nuk u pa të ishte në ditëlindjen e Loredanes, shkruan Indeksonline. Por, me paraqitjet e fundit ...
Indeks Online | 12-Sep-2019 00:16
Tash e sa ditë është përfolur për një ndarje të mundshme mes çiftit të njohur. Dyshimet u shtuan edhe më shumë kur Mozzik nuk u pa të ishte në ditëlindjen e Loredanes, shkruan Indeksonline. Por, me paraqitjet e fundit ...

Nuk ndalet Loredana, mësohet data e lansimit të klipit të ri
Loredana nuk e ka ndërmend të ndalet. Loredana Zefi ka publikuar disa video në Instagram, në të cilën zbuloi detajet e këngës së re. Reperja ka pak ditë që publikoi një projekt muzikor, por nuk u ndal me kaq, ajo zbuloi ...
TetovaSot | 11-Sep-2019 20:21
Loredana nuk e ka ndërmend të ndalet. Loredana Zefi ka publikuar disa video në Instagram, në të cilën zbuloi detajet e këngës së re. Reperja ka pak ditë që publikoi një projekt muzikor, por nuk u ndal me kaq, ajo zbuloi ...

Brenda shtëpisë së Skerdit: Nisin përgatitjet para lindjes së fëmijës
Lajmi për ndarjen e Nora Istrefit dhe Robert Berishës ka pushtuar mediat rozë, shkruan GazetaBlic. Mirëpo, duket se ky muaj po del të jetë jo aq i mirë edhe për reperin Fero me Arbenita Ismajlin. Edhe pse jemi mësuar me ...
GazetaBlic | 11-Sep-2019 19:06
Lajmi për ndarjen e Nora Istrefit dhe Robert Berishës ka pushtuar mediat rozë, shkruan GazetaBlic. Mirëpo, duket se ky muaj po del të jetë jo aq i mirë edhe për reperin Fero me Arbenita Ismajlin. Edhe pse jemi mësuar me ...

Atletet e reja të Hanës, janë më të lezetshmet që keni parë deri më tani
Pak javë më parë, iu kemi njoftuar se Loredana ka përgatitur një këngë për vajzën e saj – Hanën. Reperja me famë në Gjermani pati postuar një video në të cilën dëgjohej kënga ku përmendej emri i të bijës por nuk ka ...
Prive | 11-Sep-2019 18:51
Pak javë më parë, iu kemi njoftuar se Loredana ka përgatitur një këngë për vajzën e saj – Hanën. Reperja me famë në Gjermani pati postuar një video në të cilën dëgjohej kënga ku përmendej emri i të bijës por nuk ka ...

Majk nis punën për këngën e re
Krahasuar me kolegët e tij, Majk nuk ka qenë shumë aktiv me këngë të reja gjatë sezonës së verës, shkruan . Por, tani reperi ka nisur punën për këngën e re, por nuk ka preferuar të japë detaje rreth saj. Ai ka postuar ...
Lajminet | 11-Sep-2019 15:45
Krahasuar me kolegët e tij, Majk nuk ka qenë shumë aktiv me këngë të reja gjatë sezonës së verës, shkruan . Por, tani reperi ka nisur punën për këngën e re, por nuk ka preferuar të japë detaje rreth saj. Ai ka postuar ...

Loredana nuk ndalet, zbulon datë e lansimit të projektit të ri
Loredana po punon pa u ndalur për projekte të reja muzikore. Rep-artistja e njohur shqiptare pas publikimi të këngës së re vetëm pak ditë më parë tashmë ka zbuluar datën e një tjetër projekti. Në Instagram ajo publikoj ...
Indeks Online | 11-Sep-2019 13:15
Loredana po punon pa u ndalur për projekte të reja muzikore. Rep-artistja e njohur shqiptare pas publikimi të këngës së re vetëm pak ditë më parë tashmë ka zbuluar datën e një tjetër projekti. Në Instagram ajo publikoj ...

Ndërkohë që të gjithë po flasin për ndarjen nga Mozzik, Loredana jep lajmin e rëndësishëm! [FOTO]
Çifti i famshëm i famshëm i showbizit shqiptar Loredana dhe Mozzik, janë përfolur së fundmi për një krizë në marrëdhënien e tyre. Dyshimet lindën pasi Mozzik nuk ishte i pranishëm në ditëlindjen e këngëtares dhe as në ...
Koha.mk | 11-Sep-2019 11:35
Çifti i famshëm i famshëm i showbizit shqiptar Loredana dhe Mozzik, janë përfolur së fundmi për një krizë në marrëdhënien e tyre. Dyshimet lindën pasi Mozzik nuk ishte i pranishëm në ditëlindjen e këngëtares dhe as në ...

Nuk ndalet Loredana, mësohet data e lansimit të klipit të ri
Loredana Zefi ka publikuar disa video në Instagram, në të cilën zbuloi detajet e këngës së re, shkruan . Reperja ka pak ditë që publikoi një projekt muzikor, por nuk u ndal me kaq, ajo zbuloi se më 13 shtator publikon ...
Lajminet | 11-Sep-2019 08:48
Loredana Zefi ka publikuar disa video në Instagram, në të cilën zbuloi detajet e këngës së re, shkruan . Reperja ka pak ditë që publikoi një projekt muzikor, por nuk u ndal me kaq, ajo zbuloi se më 13 shtator publikon ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved