ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/03/2020 04:22

Gjykata e Apelit konfirmon: Muftiu që duartrokiste Sulejman Rexhepin dënohet

Gjykata e Apelit konfirmon: Muftiu që duartrokiste Sulejman Rexhepin dënohet
Muftiu i Muftinisë së Tetovës Qani Nesimi me vendim të plotëfuqishëm gjyqësor, dënohet nga Gjykata Themalore Shkupi II per shpifje dhe fyerje sepse përmes profilit të tij social Facebook ka shpërndarë të pavërteta ...
Republika | 12-Sep-2019 00:08
Muftiu i Muftinisë së Tetovës Qani Nesimi me vendim të plotëfuqishëm gjyqësor, dënohet nga Gjykata Themalore Shkupi II per shpifje dhe fyerje sepse përmes profilit të tij social Facebook ka shpërndarë të pavërteta ...

Gjykata e Apelit konfirmon: Muftiu që duartrokiste Sulejman Rexhepin dënohet
“Muftiu i Muftinisë së Tetovës Qani Nesimi me vendim të plotëfuqishëm gjyqësor, dënohet nga Gjykata Themalore Shkupi II per shpifje dhe fyerje sepse përmes profilit të tij social Facebook ka shpërndarë të pavërteta ...
TetovaSot | 11-Sep-2019 22:51
“Muftiu i Muftinisë së Tetovës Qani Nesimi me vendim të plotëfuqishëm gjyqësor, dënohet nga Gjykata Themalore Shkupi II per shpifje dhe fyerje sepse përmes profilit të tij social Facebook ka shpërndarë të pavërteta ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved