ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 11/11/2019 23:10

FOTOT: Gazetarët “turpërojnë” prezantuesen seksi, ia tërheqin fustanin gjatë intervistës

FOTOT: Gazetarët “turpërojnë” prezantuesen seksi, ia tërheqin fustanin gjatë intervistës
Kur je e bukur dhe seksi mundësia është më e madhe që të jesh në qendër të vëmendjes. Një incident aspak i këndshëm i ka ndodhur prezantueses seksi të motit. Gjatë një ceremonie të ndarjeve të çmimeve në Buenos Aires në ...
GazetaTema | 12-Sep-2019 15:00
Kur je e bukur dhe seksi mundësia është më e madhe që të jesh në qendër të vëmendjes. Një incident aspak i këndshëm i ka ndodhur prezantueses seksi të motit. Gjatë një ceremonie të ndarjeve të çmimeve në Buenos Aires në ...

Foto/Gazetarët ia tërheqin fustanin, prezantuesja seksi s’kishte veshur të brendshme
Kur je e bukur dhe seksi mundësia është më e madhe që të jesh në qendër të vëmendjes. Një incident aspak i këndshëm i ka ndodhur prezantueses seksi të motit.
Top Channel | 12-Sep-2019 14:46
Kur je e bukur dhe seksi mundësia është më e madhe që të jesh në qendër të vëmendjes. Një incident aspak i këndshëm i ka ndodhur prezantueses seksi të motit.

Gazetarët ia tërheqin fustanin prezantueses, ia “nxjerrin” të gjitha…
Një incident aspak i këndshëm i ka ndodhur prezantueses seksi të motit. Gjatë një ceremonie të ndarjes së çmimeve në Buenos Aires në Argjentinë, prezantuesit kanë nxjerrë zbuluar bukuroshen 25-vjeçare. Në foto shihet ...
TetovaSot | 12-Sep-2019 18:41
Një incident aspak i këndshëm i ka ndodhur prezantueses seksi të motit. Gjatë një ceremonie të ndarjes së çmimeve në Buenos Aires në Argjentinë, prezantuesit kanë nxjerrë zbuluar bukuroshen 25-vjeçare. Në foto shihet ...

FOTO/ Turpërohet prezantuesja, ishte pa brekë : gazetarët i tërheqin fustanin dhe ia nxjerrin të gjitha në shesh!
Një incident aspak i këndshëm i ka ndodhur prezantueses seksi të motit. Gjatë një ceremonie të ndarjeve të çmimeve në Buenos Aires në Argjentinë, prezantuesit kanë nxjerrë zbuluar bukuroshen 25-vjeçare. Në foto shihet ...
Lexo | 12-Sep-2019 15:38
Një incident aspak i këndshëm i ka ndodhur prezantueses seksi të motit. Gjatë një ceremonie të ndarjeve të çmimeve në Buenos Aires në Argjentinë, prezantuesit kanë nxjerrë zbuluar bukuroshen 25-vjeçare. Në foto shihet ...

Incident ‘hot’ i prezantueses argjentinase, 25-vjeçares i del ‘zogu’ (Foto)
ARGJENTINE Gazetarja seksi nga Argjentina Sol Perez ka kaluar një moment të pakëndshëm në ceremoninë e ndarjes së çmimeve. Ashtu si shihet edhe nga fotot, ajo ka hyrë me një fustan ekstravagantë, por një nga gazetarët ...
BalkanWeb | 12-Sep-2019 14:34
ARGJENTINE Gazetarja seksi nga Argjentina Sol Perez ka kaluar një moment të pakëndshëm në ceremoninë e ndarjes së çmimeve. Ashtu si shihet edhe nga fotot, ajo ka hyrë me një fustan ekstravagantë, por një nga gazetarët ...

Gazetarët ia tërheqin fustanin prezantueses, ia “nxjerrin” të gjitha…
Një incident aspak i këndshëm i ka ndodhur prezantueses seksi të motit. Gjatë një ceremonie të ndarjes së çmimeve në Buenos Aires në Argjentinë, prezantuesit kanë nxjerrë zbuluar bukuroshen 25-vjeçare. Në foto shihet ...
Indeks Online | 12-Sep-2019 12:51
Një incident aspak i këndshëm i ka ndodhur prezantueses seksi të motit. Gjatë një ceremonie të ndarjes së çmimeve në Buenos Aires në Argjentinë, prezantuesit kanë nxjerrë zbuluar bukuroshen 25-vjeçare. Në foto shihet ...

Deputetet e veshura më mirë në seancën e parë pas pushimeve!!
Ashtu si të gjithë janë kthyer të relaksuara nga pushimet e verës deputetet e parlamentit shqiptar, dhe në seancën e parë të tij, ishin padyshim në qendër të vëmendjes edhe për një detaj tjetër përvec punës: për ...
Bordo | 10-Sep-2019 19:13
Ashtu si të gjithë janë kthyer të relaksuara nga pushimet e verës deputetet e parlamentit shqiptar, dhe në seancën e parë të tij, ishin padyshim në qendër të vëmendjes edhe për një detaj tjetër përvec punës: për ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved