ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/01/2020 01:06

Kërceu vallen e Rugovës me bikini, komentuesit kritikojnë Aurela Hoxhën

Kërceu vallen e Rugovës me bikini, komentuesit kritikojnë Aurela Hoxhën
TIRANE Aurela Hoxha ka publikuar së fundmi në llogarinë e saj në “Instagram” një video ku shfaqet duke kërcyer vallen e Rugovës. Videoja është pëlyer shumë nga adhuruesit e saj por ka pasur dhe nga ata që e kanë ...
BalkanWeb | 11-Sep-2019 17:04
TIRANE Aurela Hoxha ka publikuar së fundmi në llogarinë e saj në “Instagram” një video ku shfaqet duke kërcyer vallen e Rugovës. Videoja është pëlyer shumë nga adhuruesit e saj por ka pasur dhe nga ata që e kanë ...

Kërceu vallen e Rugovës me bikini, kometuesit kritikojnë Aurela Hoxhën
TIRANE Aurela Hoxha ka publikuar së fundmi në llogarinë e saj në “Instagram” një video ku shfaqet duke kërcyer vallen e Rugovës. Videoja është pëlyer shumë nga adhuruesit e saj por ka pasur dhe nga ata që e kanë ...
BalkanWeb | 11-Sep-2019 16:51
TIRANE Aurela Hoxha ka publikuar së fundmi në llogarinë e saj në “Instagram” një video ku shfaqet duke kërcyer vallen e Rugovës. Videoja është pëlyer shumë nga adhuruesit e saj por ka pasur dhe nga ata që e kanë ...

Linda Halimi e konfirmon pjesëmarrjen në “Kënga Magjike 2019”
Linda Halimi për herë të fundit ishte prezantuar në festivalin “Kënga Magjike” në vitin 2010, në një bashkëpunim me Nora Istrefin dhe Big D. Treshja atëkohë ishin përjashtuar nga festivali si shkas i vonesës prej 30 ...
Telegrafi | 12-Sep-2019 10:34
Linda Halimi për herë të fundit ishte prezantuar në festivalin “Kënga Magjike” në vitin 2010, në një bashkëpunim me Nora Istrefin dhe Big D. Treshja atëkohë ishin përjashtuar nga festivali si shkas i vonesës prej 30 ...

Mozzik i pranishëm në xhirimet e klipit të ri të Loredanës
Rap-artistja e njohur shqiptare, Loredana Zefi, së shpejti vjen me projekt të ri muzikor. Ajo tashmë ka finalizuar xhirimet e videoklipit të ri, ndërsa në rrjetet sociale nuk heziton të ndajë imazhe dhe video të ...
Telegrafi | 12-Sep-2019 10:03
Rap-artistja e njohur shqiptare, Loredana Zefi, së shpejti vjen me projekt të ri muzikor. Ajo tashmë ka finalizuar xhirimet e videoklipit të ri, ndërsa në rrjetet sociale nuk heziton të ndajë imazhe dhe video të ...

VIDEO/ Ndjekësit kritikojnë Aurela Hoxha pse kërceu vallen e Tropojës gati nudo mbi jaht
Aurela Hoxha ka publikuar së fundmi në llogarinë e saj në “Instagram” një video ku shfaqet duke kërcyer vallen e Tropojës. Ndjekësit e saj të shumtë e kanë pëlqyer me mijëra herë këtë video, por disa prej tyre e kanë ...
GazetaTema | 11-Sep-2019 16:08
Aurela Hoxha ka publikuar së fundmi në llogarinë e saj në “Instagram” një video ku shfaqet duke kërcyer vallen e Tropojës. Ndjekësit e saj të shumtë e kanë pëlqyer me mijëra herë këtë video, por disa prej tyre e kanë ...

Sjell imazhe në bikini, Tayna: Ëndrra e çdo vjehrre
Reperja e njohur shqiptare, Tayna, këtë verë ishte mjaft shumë e angazhuar në mbrëmje dhe koncerte të ndryshme dhe jo vetëm. Përveç mbrëmjeve muzikore që mbajti në trojet shqiptare, ajo tash e disa ditë ka udhëtuar ...
Telegrafi | 12-Sep-2019 09:08
Reperja e njohur shqiptare, Tayna, këtë verë ishte mjaft shumë e angazhuar në mbrëmje dhe koncerte të ndryshme dhe jo vetëm. Përveç mbrëmjeve muzikore që mbajti në trojet shqiptare, ajo tash e disa ditë ka udhëtuar ...

Florent Hasani: Jam i lumtur dhe krenar që debutova te Kosova, do ta jap maksimumin
Florent Hasani debutoi te Kosova në humbjen 5-3 ndaj Anglisë në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020. Talenti shqiptar ka thënë se ndihet shumë i lumtur që ka debutuar në atë ndeshje historike dhe se do mundohet çdo ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 23:53
Florent Hasani debutoi te Kosova në humbjen 5-3 ndaj Anglisë në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020. Talenti shqiptar ka thënë se ndihet shumë i lumtur që ka debutuar në atë ndeshje historike dhe se do mundohet çdo ...

Enca në poza atraktive me bikini nga pushimet luksoze
Enca Haxhia asnjëherë nuk ka hezituar të vë në plan të parë figurën e saj trupore përmes imazheve që i publikon në rrjetet sociale. Këngëtarja është duke i shijuar pushimet luksoze, ndërsa me fansat e saj të shumtë në ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 21:44
Enca Haxhia asnjëherë nuk ka hezituar të vë në plan të parë figurën e saj trupore përmes imazheve që i publikon në rrjetet sociale. Këngëtarja është duke i shijuar pushimet luksoze, ndërsa me fansat e saj të shumtë në ...

Ëndërroni të bëheni aktor ose aktore? Bëhuni pjesë e shkollës së aktrimit për fëmijë “O Sa Mirë KiDS Academy”
Për herë të parë në Kosovë kasti i serialit ‘O sa mirë’ në bashkëpunim me “Universum Kids Academy” sjellin shkollën më profesionale të aktrimit për fëmijë “O Sa Mirë KiDS Academy” . Shkolla e parë e aktrimit për fëmijë ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 18:32
Për herë të parë në Kosovë kasti i serialit ‘O sa mirë’ në bashkëpunim me “Universum Kids Academy” sjellin shkollën më profesionale të aktrimit për fëmijë “O Sa Mirë KiDS Academy” . Shkolla e parë e aktrimit për fëmijë ...

Eni Koçi, një flokëkuqe tërheqëse
Këngëtarja Eni Koçi qe një kohë është shndërruar në flokëkuqe, ndërsa me raste publikon fotografi në rrjetet sociale nga dukja e saj. Bukuroshja arrin të marrë vëmendjen e fansave të saj jo vetëm me këngët që i ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 16:55
Këngëtarja Eni Koçi qe një kohë është shndërruar në flokëkuqe, ndërsa me raste publikon fotografi në rrjetet sociale nga dukja e saj. Bukuroshja arrin të marrë vëmendjen e fansave të saj jo vetëm me këngët që i ...

Françeska pozon me shumë stil nga Turqia, në sy të ndjekësve bie diçka tjetër
Modelja e njohur Françeska Jaçe merr vëmendjen në rrjete sociale me publikimin e fotove ku shfaqet provokative, shkruan . Mirëpo emri i saj lakohet edhe kur nuk zhvishet, madje kur pozon e veshur me shumë stil. ...
Lajminet | 12-Sep-2019 10:59
Modelja e njohur Françeska Jaçe merr vëmendjen në rrjete sociale me publikimin e fotove ku shfaqet provokative, shkruan . Mirëpo emri i saj lakohet edhe kur nuk zhvishet, madje kur pozon e veshur me shumë stil. ...

Nita Latifi publikon prapaskenat e xhirimit të klipit të këngës “Tequila”
Në fund të vitit të kaluar, Nita Latifi e publikoi këngën “Tequila”, të cilën e kompletoi edhe nga ana vizuale. Një këngë e pëlqyeshme me një videoklip interesant që u pranua mirë nga fansat e saj. Tash, këngëtarja ka ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 16:39
Në fund të vitit të kaluar, Nita Latifi e publikoi këngën “Tequila”, të cilën e kompletoi edhe nga ana vizuale. Një këngë e pëlqyeshme me një videoklip interesant që u pranua mirë nga fansat e saj. Tash, këngëtarja ka ...

Mozzik heq të gjitha dyshimet për ndarjen nga Loredana
Mozzik ka postuar disa fotografi që tregojnë se çifti ende janë bashkë. Ditët e fundit është përfolur shumë për një ndarje të mundshme të çiftit Loredana e Mozzik. Projektet e reja të reperes e madje edhe ditëlindja e ...
Gazeta Express | 12-Sep-2019 10:51
Mozzik ka postuar disa fotografi që tregojnë se çifti ende janë bashkë. Ditët e fundit është përfolur shumë për një ndarje të mundshme të çiftit Loredana e Mozzik. Projektet e reja të reperes e madje edhe ditëlindja e ...

Pas kritikave, Shawn dhe Camila postojnë video duke u puthur
Shawn Mendes dhe Camila Cabello po bëjnë shaka me fotografitë e tyre duke u puthur. Të dy artistët, postuan një video në Instagram për të gjithë ata që thanë se ata puthen si peshqit, transmeton Klan Kosova. “Ne pamë në ...
Klan Kosova | 12-Sep-2019 10:36
Shawn Mendes dhe Camila Cabello po bëjnë shaka me fotografitë e tyre duke u puthur. Të dy artistët, postuan një video në Instagram për të gjithë ata që thanë se ata puthen si peshqit, transmeton Klan Kosova. “Ne pamë në ...

Euro 2020 zgjedh veprimin më të bukur, vjen nga Manaj
Pasimi i mrekullueshëm nga Rey Manaj te goli i Elseid Hysajt ndaj Islandës është veçuar si veprimi më i bukur nga Euro 2020. Në profilin e saj në Instagram, Euro 2020 ka publikuar veprimin e reprezentuesit shqiptar i ...
Lajminet | 12-Sep-2019 10:14
Pasimi i mrekullueshëm nga Rey Manaj te goli i Elseid Hysajt ndaj Islandës është veçuar si veprimi më i bukur nga Euro 2020. Në profilin e saj në Instagram, Euro 2020 ka publikuar veprimin e reprezentuesit shqiptar i ...

Modelja ruse rrëmben vëmendjen e ndjekësve me këtë video në Instagram
Modelja e njohur, Anastasiya Kvitko e ka publikuar një video me të cilën e ka marrë komplet vëmedjen e ndjekësve të saj, shkruan . Duke pasur parasysh se ajo njihet për linja perfekte trupore, modelja ruse ka ‘djegur’ ...
Lajminet | 12-Sep-2019 10:03
Modelja e njohur, Anastasiya Kvitko e ka publikuar një video me të cilën e ka marrë komplet vëmedjen e ndjekësve të saj, shkruan . Duke pasur parasysh se ajo njihet për linja perfekte trupore, modelja ruse ka ‘djegur’ ...

Kida e Loredana në bashkëpunim?
Dy këngëtaret e sukseshme shqiptare, Kida dhe Loredana Zefi, kanë publikuar një video ku shihen se bashku në një veture, transmet Zëri. View this post on......
Zeri | 12-Sep-2019 09:52
Dy këngëtaret e sukseshme shqiptare, Kida dhe Loredana Zefi, kanë publikuar një video ku shihen se bashku në një veture, transmet Zëri. View this post on......

Tayna pozon joshëse në bikini, thotë se është ëndrra e çdo vjehrre
Reperja e njohur shqiptare, Tayna, i ka publikuar dy foto të reja në Instagram, shkruan . Në fotot e postuara ajo është shfaqur joshëse në bikini dhe ka marrë gjithë vëmendjen e ndjekësve të saj, mirëpo ka qenë edhe ...
Lajminet | 12-Sep-2019 09:37
Reperja e njohur shqiptare, Tayna, i ka publikuar dy foto të reja në Instagram, shkruan . Në fotot e postuara ajo është shfaqur joshëse në bikini dhe ka marrë gjithë vëmendjen e ndjekësve të saj, mirëpo ka qenë edhe ...

Fjolla Morina vë në plan të parë të pasmet dhe thotë se nuk përdor ‘photoshop’
Është një nga personazhet më të komentuara në shtypin rozë dhe jo më kot. Bëhet fjalë për Fjolla Morina, e cila tërheq thuajse gjithnjë vëmendje me postimet që bën në rrjetet më të frekuentuara sociale. Artistja ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 16:08
Është një nga personazhet më të komentuara në shtypin rozë dhe jo më kot. Bëhet fjalë për Fjolla Morina, e cila tërheq thuajse gjithnjë vëmendje me postimet që bën në rrjetet më të frekuentuara sociale. Artistja ...

Tayna në pozë provokative – “Ëndrra e çdo vjehrre”
Tayna po vazhdon të qëndrojë në Amerikë. Reperja udhëtoi drejt SHBA-ve javën e kaluar dhe po shoqërohet me modelet shqiptare që jetojnë atje. Sipas raportimeve të fundit, përveç pushimeve, ajo ka shkuar në këtë shtet ...
Prive | 12-Sep-2019 08:48
Tayna po vazhdon të qëndrojë në Amerikë. Reperja udhëtoi drejt SHBA-ve javën e kaluar dhe po shoqërohet me modelet shqiptare që jetojnë atje. Sipas raportimeve të fundit, përveç pushimeve, ajo ka shkuar në këtë shtet ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved