ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/04/2020 02:48

Pas shkarkimit të drejtuesve, radha u vjen juristëve të Kadastrës Vlorë, mbërrin shkresa

Pas shkarkimit të drejtuesve, radha u vjen juristëve të Kadastrës Vlorë, mbërrin shkresa
VLORE Pas shkarkimit të drejtorit dhe nëndrejtorit të Kadastrës së Vlorës, Florian Alimadhi dhe Klodian Troci, pritet që të merren masa edhe ndaj juristëve të këtij institucioni. Në një lidhje direkte nga Vlora për ...
BalkanWeb | 12-Sep-2019 11:41
VLORE Pas shkarkimit të drejtorit dhe nëndrejtorit të Kadastrës së Vlorës, Florian Alimadhi dhe Klodian Troci, pritet që të merren masa edhe ndaj juristëve të këtij institucioni. Në një lidhje direkte nga Vlora për ...

Denoncoi drejtuesin e hipotekës, vlonjati: Troci regjistroi pronën time për dikë tjetër. Jetoj me qira
VLORË Një kontratë sipërmarrje e pafinalizuar mes një qytetari në Vlorë dhe një firme ndërtimi është bërë shkak për nisjen e shkarkimeve të drejtuesve të Kadastrës së Vlorës dhe regjistrimin e videos denoncuese që ka ...
BalkanWeb | 12-Sep-2019 11:29
VLORË Një kontratë sipërmarrje e pafinalizuar mes një qytetari në Vlorë dhe një firme ndërtimi është bërë shkak për nisjen e shkarkimeve të drejtuesve të Kadastrës së Vlorës dhe regjistrimin e videos denoncuese që ka ...

“Huligan, hajdut”, qytetari i shkon në zyrë zyrtarit të Kadastrës që u dorëhoq: Ma shite shtëpinë (Video)
TIRANË Një qytetar i Vlorës ka denoncuar përmes një video në “BalkanWeb” nëndrejtorin e dorëhequr të kadastrës së Vlorës Klodian Troci, ndërsa e akuzon atë se i ka shitur shtëpinë në bashkëpunim me një firmë. Ky është ...
BalkanWeb | 11-Sep-2019 18:45
TIRANË Një qytetar i Vlorës ka denoncuar përmes një video në “BalkanWeb” nëndrejtorin e dorëhequr të kadastrës së Vlorës Klodian Troci, ndërsa e akuzon atë se i ka shitur shtëpinë në bashkëpunim me një firmë. Ky është ...

Flet vlonjati që denoncoi drejtuesin e Hipotekës: Regjistroi pronën time për dikë tjetër, unë jetoj me qira
Një kontratë sipërmarrje e pafinalizuar mes një qytetari në Vlorë dhe një firme ndërtimi është bërë shkak për nisjen e shkarkimeve të drejtuesve të Kadastrës së Vlorës dhe regjistrimin e videos denoncuese që ka ...
Dritare | 12-Sep-2019 12:42
Një kontratë sipërmarrje e pafinalizuar mes një qytetari në Vlorë dhe një firme ndërtimi është bërë shkak për nisjen e shkarkimeve të drejtuesve të Kadastrës së Vlorës dhe regjistrimin e videos denoncuese që ka ...

“Më shite shtëpinë! Zbato vendimin e Gjykatës!”, qytetari akuzon nëndrejtorin e Kadastrës Vlorë/VIDEO
Ky është momenti kur një qytetar hyn në zyrën e nëndrejtorit të dorëhequr të kadastrës Klodian Troci, duke e akuzuar atë se i ka shitur shtëpinë në bashkëpunim me firmën.
Top Channel | 11-Sep-2019 14:58
Ky është momenti kur një qytetar hyn në zyrën e nëndrejtorit të dorëhequr të kadastrës Klodian Troci, duke e akuzuar atë se i ka shitur shtëpinë në bashkëpunim me firmën.

Denoncoi drejtuesin e hipotekës, vlonjati: Troci regjistroi pronën time për dikë tjetër. Jetoj me qira
VLORË Një kontratë sipërmarrje e pafinalizuar mes një qytetari në Vlorë dhe një firme ndërtimi është bërë shkak për nisjen e shkarkimeve të drejtuesve të Kadastrës së Vlorës dhe regjistrimin e videos denoncuese që ka ...
Medial | 12-Sep-2019 11:33
VLORË Një kontratë sipërmarrje e pafinalizuar mes një qytetari në Vlorë dhe një firme ndërtimi është bërë shkak për nisjen e shkarkimeve të drejtuesve të Kadastrës së Vlorës dhe regjistrimin e videos denoncuese që ka ...

Furtunë në hipotekën e Vlorës, Lame: Mos ndërhyni më
Përfaqësues nga Drejtoria e Policisë dhe hetimi i krimit ekonomik kanë mbërritur këtë të mërkurë në zyrën e Kadastrës në Vlorë, ku sipas burimeve, 23 punonjës janë nën hetim për shpërdorim detyre.
Top Channel | 11-Sep-2019 14:48
Përfaqësues nga Drejtoria e Policisë dhe hetimi i krimit ekonomik kanë mbërritur këtë të mërkurë në zyrën e Kadastrës në Vlorë, ku sipas burimeve, 23 punonjës janë nën hetim për shpërdorim detyre.

Pas shkarkimeve, KLSH verifikon dosjet e 4 viteve të fundit në Kadastrën e Vlorës
Pas furtunës së shkarkimeve, dorëheqjeve dhe hetimeve që kanë nisur në institucionin e Kadastrës, Kontrolli i Lartë i Shtetit po kalon në sitë të gjithë dokumentet e nxjerra. Punonjësit e KLSH-së janë duke verifikuar ...
Gazeta Dita | 12-Sep-2019 09:56
Pas furtunës së shkarkimeve, dorëheqjeve dhe hetimeve që kanë nisur në institucionin e Kadastrës, Kontrolli i Lartë i Shtetit po kalon në sitë të gjithë dokumentet e nxjerra. Punonjësit e KLSH-së janë duke verifikuar ...

Dosja e fituar në Gjykatën e Lartë nuk merret në shqyrtim, Policia mbërrin në Kadastrën e Vlorës
Drejtoria e policisë dhe hetimi i krimit ekonomik, kanë mbërritur këtë të mërkurë në ambientet e kadastrës së Vlorës. Shkak është bërë një dosje, të quajtur me numër 246, që është fituar ne Gjykatën e Lartë ,por ende ...
Top Channel | 11-Sep-2019 13:36
Drejtoria e policisë dhe hetimi i krimit ekonomik, kanë mbërritur këtë të mërkurë në ambientet e kadastrës së Vlorës. Shkak është bërë një dosje, të quajtur me numër 246, që është fituar ne Gjykatën e Lartë ,por ende ...

Pas shkarkimeve e hetimeve, KLSH kalon në sitë dosjet e 4 viteve të fundit në Kadastrën e Vlorës
Pas furtunës së shkarkimeve, dorëheqjeve dhe hetimeve që kanë nisur në institucionin e Kadastrës, Kontrolli i Lartë i Shtetit po kalon në sitë të gjithë dokumentet e nxjerra. Punonjësit e KLSH-së po verifikojnë dosjet e ...
Lexo | 12-Sep-2019 09:48
Pas furtunës së shkarkimeve, dorëheqjeve dhe hetimeve që kanë nisur në institucionin e Kadastrës, Kontrolli i Lartë i Shtetit po kalon në sitë të gjithë dokumentet e nxjerra. Punonjësit e KLSH-së po verifikojnë dosjet e ...

“Huligan, hajdut”, qytetari i shkon në zyrë zyrtarit të Kadastrës që u dorëhoq: Ma shite shtëpinë (Video)
TIRANË Një qytetar i Vlorës ka denoncuar përmes një video në “BalkanWeb” nëndrejtorin e dorëhequr të kadastrës së Vlorës Klodian Troci, ndërsa e akuzon atë se i ka shitur shtëpinë në bashkëpunim me një firmën. Ky është ...
Medial | 11-Sep-2019 18:51
TIRANË Një qytetar i Vlorës ka denoncuar përmes një video në “BalkanWeb” nëndrejtorin e dorëhequr të kadastrës së Vlorës Klodian Troci, ndërsa e akuzon atë se i ka shitur shtëpinë në bashkëpunim me një firmën. Ky është ...

“Edi Rama shikoje këtë oligark”, denoncon me pamje nëndrejtorin e kadastrës
Ky është momenti kur një qytetar hyn në zyrën e nëndrejtorit të dorëhequr të kadastrës Klodian Troci, duke e akuzuar atë se i ka shitur shtëpinë në bashkëpunim me firmën. Qytetari që e ka dërguar këtë video në “Ti ...
Lajmi i Fundit | 11-Sep-2019 16:46
Ky është momenti kur një qytetar hyn në zyrën e nëndrejtorit të dorëhequr të kadastrës Klodian Troci, duke e akuzuar atë se i ka shitur shtëpinë në bashkëpunim me firmën. Qytetari që e ka dërguar këtë video në “Ti ...

“Ky është një hajdut, më ka shitur shtëpinë!” Pamjet e përplasjes së fortë mes qytetarit dhe zyrtarit në Vlorë
Ky është momenti kur një qytetar hyn në zyrën e nëndrejtorit të dorëhequr të kadastrës Klodian Troci, duke e akuzuar atë se i ka shitur shtëpinë në bashkëpunim me firmën. Qytetari që e ka dërguar këtë video në “Ti ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 15:19
Ky është momenti kur një qytetar hyn në zyrën e nëndrejtorit të dorëhequr të kadastrës Klodian Troci, duke e akuzuar atë se i ka shitur shtëpinë në bashkëpunim me firmën. Qytetari që e ka dërguar këtë video në “Ti ...

Dorëheqja ‘rrufe’, zbulohet arsyeja që dha nëndrejtori i Kadastrës Vlorë
“Dorëheqje për arsye personale”. Kjo ka qenë arsyeja që ka dhënë nëndrejtori i Kadastrës së Vlorës, Ardian Musta. Në një lidhje telefonike për ‘News24’ gazetari Enrik Mehmeti tha se dorëheqja e papritur e Mustës erdhi ...
BalkanWeb | 11-Sep-2019 12:50
“Dorëheqje për arsye personale”. Kjo ka qenë arsyeja që ka dhënë nëndrejtori i Kadastrës së Vlorës, Ardian Musta. Në një lidhje telefonike për ‘News24’ gazetari Enrik Mehmeti tha se dorëheqja e papritur e Mustës erdhi ...

Nuk zbatoi vendimin, nisin hetimet për Hipotekën e Vlorës
Drejtoria e Policisë së Vlorës dhe Hetimi i Krimit Ekonomik mbërriten këtë të mërkurë në ambientet e Kadastrës vendore Vlorë. Shkak është bërë një dosje, që është fituar në Gjykatën e Lartë, por ende nuk është marrë në ...
ABCNews | 11-Sep-2019 13:15
Drejtoria e Policisë së Vlorës dhe Hetimi i Krimit Ekonomik mbërriten këtë të mërkurë në ambientet e Kadastrës vendore Vlorë. Shkak është bërë një dosje, që është fituar në Gjykatën e Lartë, por ende nuk është marrë në ...

Shkarkimet në Kadastrën e Vlorës, dorëhiqet nëndrejtori
Pas shkarkimeve në Kadastrën e Vlorës, ku është liruar nga detyra drejtori dhe nëndrejtori, ka dhënë dorëheqjen dhe nëndrejtori tjetër, Ardian Musta. Mësohet se Musta ka thënë se, dorëheqja e tij nuk ka lidhje me ...
Dritare | 11-Sep-2019 13:26
Pas shkarkimeve në Kadastrën e Vlorës, ku është liruar nga detyra drejtori dhe nëndrejtori, ka dhënë dorëheqjen dhe nëndrejtori tjetër, Ardian Musta. Mësohet se Musta ka thënë se, dorëheqja e tij nuk ka lidhje me ...

Pas shkarkimeve në Kadastrën e Vlorës, dorëhiqet nëndrejtori
Pasi shkarkimit të drejtorit dhe nëndrejtorit të Kadastrës së Vlorës, është dorëhequr nga detyra nëndrejtori tjetër i këtij institucioni. Mësohet se Ardian Musta ka hequr dorë sot nga detyra, pas tensioneve që shoqëruan ...
BalkanWeb | 11-Sep-2019 12:15
Pasi shkarkimit të drejtorit dhe nëndrejtorit të Kadastrës së Vlorës, është dorëhequr nga detyra nëndrejtori tjetër i këtij institucioni. Mësohet se Ardian Musta ka hequr dorë sot nga detyra, pas tensioneve që shoqëruan ...

Dorëheqja ‘rrufe’, zbulohet arsyeja që dha nëndrejtori i Kadastrës Vlorë
Dorëheqje për arsye personale”. Kjo ka qenë arsyeja që ka dhënë nëndrejtori i Kadastrës së Vlorës, Ardian Musta. Në një lidhje telefonike për ‘News24’ gazetari Enrik Mehmeti tha se dorëheqja e papritur e Mustës erdhi ...
Lajmi i Fundit | 11-Sep-2019 13:07
Dorëheqje për arsye personale”. Kjo ka qenë arsyeja që ka dhënë nëndrejtori i Kadastrës së Vlorës, Ardian Musta. Në një lidhje telefonike për ‘News24’ gazetari Enrik Mehmeti tha se dorëheqja e papritur e Mustës erdhi ...

Ekspertë dhe agjentë hyjnë në Kadastrën e Vlorës, marrin dosje dhe informacione të rëndësishme
Dita e sotme ka nisur me tensione në Kadastrën e Vlorës, për shkak të shkarkimeve të fundit të drejtorit, nëndrejtorit dhe shumë punonjësve. Gazetari Enrik Mehmetaj tha për “BalkanWeb” se zyrtarët e shkarkuar nuk iu ...
BalkanWeb | 11-Sep-2019 11:46
Dita e sotme ka nisur me tensione në Kadastrën e Vlorës, për shkak të shkarkimeve të fundit të drejtorit, nëndrejtorit dhe shumë punonjësve. Gazetari Enrik Mehmetaj tha për “BalkanWeb” se zyrtarët e shkarkuar nuk iu ...

Ekspertë dhe agjentë hyjnë në Kadastrën e Vlorës, marrin dosje dhe informacione të rëndësishme
Dita e sotme ka nisur me tensione në Kadastrën e Vlorës, për shkak të shkarkimeve të fundit të drejtorit, nëndrejtorit dhe shumë punonjësve. Gazetari Enrik Mehmetaj tha për “BalkanWeb” se zyrtarët e shkarkuar nuk iu ...
Medial | 11-Sep-2019 11:48
Dita e sotme ka nisur me tensione në Kadastrën e Vlorës, për shkak të shkarkimeve të fundit të drejtorit, nëndrejtorit dhe shumë punonjësve. Gazetari Enrik Mehmetaj tha për “BalkanWeb” se zyrtarët e shkarkuar nuk iu ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved