ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/02/2020 22:53

FOTOT: “Kooperativistet simpatike që çmendën Enver Hoxhën”, fotografi i njohur i diktaturës sjell pamjet që nuk i keni parë asnjëherë nga komunizmi

FOTOT: “Kooperativistet simpatike që çmendën Enver Hoxhën”, fotografi i njohur i diktaturës sjell pamjet që nuk i keni parë asnjëherë nga komunizmi
Janë publikuar disa fotografi të mjeshtrit të mirënjohur Petrit Kumi, i cili ka lënë gjurmë shumë të rëndësishme në historinë e fotografisë shqiptare para viteve 1990. Petrit Kumi, mjeshtri me një karrierë ...
GazetaTema | 12-Sep-2019 10:29
Janë publikuar disa fotografi të mjeshtrit të mirënjohur Petrit Kumi, i cili ka lënë gjurmë shumë të rëndësishme në historinë e fotografisë shqiptare para viteve 1990. Petrit Kumi, mjeshtri me një karrierë ...

Petrit Kumi, fotografi në kohën e diktaturës
Petrit Kumi, me një karrierë gjysmëshekullore në fotografinë e shtypit, është sot i fundmi i një plejade fotografësh shqiptarë, që ruan ende emocionet dhe sfidat e një kohe tjetër të fotografisë, krejt e ndryshme nga ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 14:11
Petrit Kumi, me një karrierë gjysmëshekullore në fotografinë e shtypit, është sot i fundmi i një plejade fotografësh shqiptarë, që ruan ende emocionet dhe sfidat e një kohe tjetër të fotografisë, krejt e ndryshme nga ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved