ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/02/2020 22:02

FOTOT: Këngëtarja e famshme vjen seksi me bikini të verdha

FOTOT: Këngëtarja e famshme vjen seksi me bikini të verdha
Britney Spears kohët e fundit ka qenë në një pozitë jo të mirë, për shkakun se babai i saj Jamie u akuzua për abuzin me djalin e saj Sean, 13 vjeçar. Por Spears duket se ka larguar mendjen nga drama familjare për të ...
GazetaTema | 12-Sep-2019 10:31
Britney Spears kohët e fundit ka qenë në një pozitë jo të mirë, për shkakun se babai i saj Jamie u akuzua për abuzin me djalin e saj Sean, 13 vjeçar. Por Spears duket se ka larguar mendjen nga drama familjare për të ...

Pas dramave familjare, Britney Spears arratiset për pushime në Hawaii
Britney Spears ka ruajtur një profil të ulët publik pas akuzave se babai i saj Jamie ka dhunuar fizikisht Sean, djalin e saj 13-vjeçar. Kështu pas dramave familjare dhe problemeve të saj të shëndetit mendor, ...
Bordo | 12-Sep-2019 10:12
Britney Spears ka ruajtur një profil të ulët publik pas akuzave se babai i saj Jamie ka dhunuar fizikisht Sean, djalin e saj 13-vjeçar. Kështu pas dramave familjare dhe problemeve të saj të shëndetit mendor, ...

Britney Spears e ‘zjarrtë’ në bikine të verdha
Britney Spears kohët e fundit ka qenë në një pozitë jo të mirë, për shkakun se babai i saj Jamie u akuzua për abuzin me djalin e saj Sean, 13 vjeqar. Por ylli 37 vjeqar duket se ka larguar mendjen nga drama familjare ...
TetovaSot | 11-Sep-2019 21:32
Britney Spears kohët e fundit ka qenë në një pozitë jo të mirë, për shkakun se babai i saj Jamie u akuzua për abuzin me djalin e saj Sean, 13 vjeqar. Por ylli 37 vjeqar duket se ka larguar mendjen nga drama familjare ...

Me në fund Britney, del me bikine
Britney Spears ka treguar se ende është një vajzë seksi ku sot është paraqitur në bikine…. pasi që babai i saj Jamie Spear “zyrtarisht ka hequr dorë nga kontrolli i saj”. Britney Spears me në fund ka shpërndarë foto të ...
Gazeta Express | 10-Sep-2019 20:02
Britney Spears ka treguar se ende është një vajzë seksi ku sot është paraqitur në bikine…. pasi që babai i saj Jamie Spear “zyrtarisht ka hequr dorë nga kontrolli i saj”. Britney Spears me në fund ka shpërndarë foto të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved