ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/02/2020 22:53

“PD gati platformën, duhet ndërhyrje në Kodin Penal”, Edmond Spaho: Çfarë presim nga partitë e tjera

“PD gati platformën, duhet ndërhyrje në Kodin Penal”, Edmond Spaho: Çfarë presim nga partitë e tjera
TIRANË Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Edmond Spaho, ka skanuar krizën politike në Shqipëri, ndërsa u ndal edhe tek përgatitjet që po kryen PD-ja me synim tejkalimin e ngërçit. Ai tha në studion e rubrikës “Opinion” ...
BalkanWeb | 11-Sep-2019 21:53
TIRANË Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Edmond Spaho, ka skanuar krizën politike në Shqipëri, ndërsa u ndal edhe tek përgatitjet që po kryen PD-ja me synim tejkalimin e ngërçit. Ai tha në studion e rubrikës “Opinion” ...

Basha nxjerr Spahon të tallet me Metën: Deklaratën e Presidentit po e marr si batutë
Nënkryetari i PD-së Edmond Spaho ka folur në studion e News24 për deklaratat e Presidentit të Republikës por edhe qëndrimet e opozitës. Duke iu referuar deklaratës së Presidentit Meta për ‘braktisjen e institucioneve’ ...
GazetaTema | 11-Sep-2019 21:59
Nënkryetari i PD-së Edmond Spaho ka folur në studion e News24 për deklaratat e Presidentit të Republikës por edhe qëndrimet e opozitës. Duke iu referuar deklaratës së Presidentit Meta për ‘braktisjen e institucioneve’ ...

Spaho: Zgjedhjet e parakohshme janë rruga e vetme për të kapërcyer këtë krizë
TIRANË Nënkryetari i PD-së Edmond Spaho ka folur në studion e News24 për deklaratat e Presidentit të Republikës por edhe qëndrimet e opozitës. Duke iu referuar deklaratës së Presidentit Meta për ‘braktisjen e ...
BalkanWeb | 11-Sep-2019 21:39
TIRANË Nënkryetari i PD-së Edmond Spaho ka folur në studion e News24 për deklaratat e Presidentit të Republikës por edhe qëndrimet e opozitës. Duke iu referuar deklaratës së Presidentit Meta për ‘braktisjen e ...

“Asnjë pakt Rama-Basha”
Gazmend Bardhi konfirmon: Për shkak të Ramës, Shqipërisë do t’i shtohen kushtet për hapjen e negociatave. Pyetje: Si i komentini qëndrimet e Presidentit, i cili ju kritikoi sot? Gazmend Bardhi : Nuk është hera e parë që ...
Telegraf | 11-Sep-2019 22:03
Gazmend Bardhi konfirmon: Për shkak të Ramës, Shqipërisë do t’i shtohen kushtet për hapjen e negociatave. Pyetje: Si i komentini qëndrimet e Presidentit, i cili ju kritikoi sot? Gazmend Bardhi : Nuk është hera e parë që ...

Gazment Bardhi komenton Metën: Asnjë pakt Rama – Basha
mapo.al Numri II i PD-së, Gazment Bardhi ka shuar të gjitha zërat për një pakt mes Ramës dhe Bashës. Marrë shkas nga deklarata e sotme e Presidentit, Bardhi u shpreh në një interviste për “Ora News se “dua të konfirmoj ...
Mapo | 11-Sep-2019 21:25
mapo.al Numri II i PD-së, Gazment Bardhi ka shuar të gjitha zërat për një pakt mes Ramës dhe Bashës. Marrë shkas nga deklarata e sotme e Presidentit, Bardhi u shpreh në një interviste për “Ora News se “dua të konfirmoj ...

A po krijohet një pakt Rama-Basha? Gazment Bardhi tregon vendimin e kryedemokratit
TIRANË Sekretari i përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi ka pohuar se kryeopozitari Lulzim Basha nuk synon të krijojë asnjë pakt me kryeministrin, Edi Rama, siç pretendohet nga opinioni publik. Gjatë një ...
BalkanWeb | 11-Sep-2019 21:16
TIRANË Sekretari i përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi ka pohuar se kryeopozitari Lulzim Basha nuk synon të krijojë asnjë pakt me kryeministrin, Edi Rama, siç pretendohet nga opinioni publik. Gjatë një ...

“Asnjë pakt Rama- Basha”/ Gazment Bardhi konfirmon: Për shkak të Ramës, Shqipërisë do t’i shtohen kushtet për hapjen e negociatave
I pyetur mbi qëndrimet e Ilir Metës, në konferencën e sotme për shtyp, sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi u shpreh se nuk është hera e parë që presidenti kritikon opozitën për vendimin e ...
Top Channel | 11-Sep-2019 21:15
I pyetur mbi qëndrimet e Ilir Metës, në konferencën e sotme për shtyp, sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi u shpreh se nuk është hera e parë që presidenti kritikon opozitën për vendimin e ...

Edmond Spaho: Çfarë presim nga partitë e tjera…
Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Edmond Spaho, ka skanuar krizën politike në Shqipëri, ndërsa u ndal edhe tek përgatitjet që po kryen PD-ja me synim tejkalimin e ngërçit. Ai tha në studion e rubrikës “Opinion” në ...
Standard | 12-Sep-2019 09:12
Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Edmond Spaho, ka skanuar krizën politike në Shqipëri, ndërsa u ndal edhe tek përgatitjet që po kryen PD-ja me synim tejkalimin e ngërçit. Ai tha në studion e rubrikës “Opinion” në ...

“Asnjë pakt Rama- Basha”. Gazment Bardhi konfirmon: Për shkak të Ramës, Shqipërisë do t’i shtohen kushtet për hapjen e negociatave
Sekretari i përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi ka pohuar se krye opozitari Lulzim Basha nuk synon të krijojë asnjë pakt me kryeministrin, Edi Rama, siç pretendohet nga opinioni publik. Pyetje: Si i ...
Standard | 12-Sep-2019 09:12
Sekretari i përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi ka pohuar se krye opozitari Lulzim Basha nuk synon të krijojë asnjë pakt me kryeministrin, Edi Rama, siç pretendohet nga opinioni publik. Pyetje: Si i ...

“Përveç Durrësit dhe Dibrës, kemi 30 qershorin”, Spaho: Zgjedhjet e parakohshme janë zgjidhja
Nënkryetari i PD-së Edmond Spaho ka folur në studion e News24 për deklaratat e Presidentit të Republikës por edhe qëndrimet e opozitës. Duke iu referuar deklaratës së Presidentit Meta për ‘braktisjen e institucioneve’ ...
Standard | 12-Sep-2019 09:12
Nënkryetari i PD-së Edmond Spaho ka folur në studion e News24 për deklaratat e Presidentit të Republikës por edhe qëndrimet e opozitës. Duke iu referuar deklaratës së Presidentit Meta për ‘braktisjen e institucioneve’ ...

PD “qetëson” çiftin Meta-Kryemadhi: Asnjë pakt Rama- Basha
I pyetur mbi qëndrimet e Ilir Metës, në konferencën e sotme për shtyp, sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi u shpreh se nuk është hera e parë që presidenti kritikon opozitën për vendimin e ...
GazetaTema | 11-Sep-2019 21:15
I pyetur mbi qëndrimet e Ilir Metës, në konferencën e sotme për shtyp, sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi u shpreh se nuk është hera e parë që presidenti kritikon opozitën për vendimin e ...

Bardhi: Për shkak të Ramës, Shqipërisë do t’i shtohen kushtet për hapjen e negociatave
I pyetur mbi qëndrimet e Ilir Metës, në konferencën e sotme për shtyp, sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi u shpreh se nuk është hera e parë që presidenti kritikon opozitën për vendimin e ...
Kosova Press | 11-Sep-2019 22:25
I pyetur mbi qëndrimet e Ilir Metës, në konferencën e sotme për shtyp, sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi u shpreh se nuk është hera e parë që presidenti kritikon opozitën për vendimin e ...

Pakt Rama-Basha? Ja çfarë thotë Gazmend Bardhi!
Partia Demokratike ka shpërndarë një intervistë të Sekretari të Përgjigjëm të PD, Gamend Bardhi. Bardhi është pyetur nëse është gati një marrëveshje mes kreut të PD, Lulzim Basha dhe kryeministrit Rama, ndërsa ka mohuar ...
Dritare | 11-Sep-2019 22:19
Partia Demokratike ka shpërndarë një intervistë të Sekretari të Përgjigjëm të PD, Gamend Bardhi. Bardhi është pyetur nëse është gati një marrëveshje mes kreut të PD, Lulzim Basha dhe kryeministrit Rama, ndërsa ka mohuar ...

Spaho: Zgjedhjet e parakohshme janë rruga e vetme për të kapërcyer këtë krizë
Nënkryetari i PD-së Edmond Spaho ka folur në studion e News24 për deklaratat e Presidentit të Republikës por edhe qëndrimet e opozitës. Duke iu referuar deklaratës së Presidentit Meta për ‘braktisjen e institucioneve’ ...
Lajmi i Fundit | 11-Sep-2019 22:01
Nënkryetari i PD-së Edmond Spaho ka folur në studion e News24 për deklaratat e Presidentit të Republikës por edhe qëndrimet e opozitës. Duke iu referuar deklaratës së Presidentit Meta për ‘braktisjen e institucioneve’ ...

Cilat janë kushtet për zgjidhjen e krizës? Nisin diskutimet e para
mapo.al Në kulmin e debateve mes kryeministrit Edi Rama dhe deputetëve të tij për mundësinë e humbjes së zgjedhjeve, si dhe në mesin e dekodimit të mesazheve të Saimir Tahirit për kupolën e PS, që tregojnë edhe njëherë ...
Mapo | 11-Sep-2019 20:54
mapo.al Në kulmin e debateve mes kryeministrit Edi Rama dhe deputetëve të tij për mundësinë e humbjes së zgjedhjeve, si dhe në mesin e dekodimit të mesazheve të Saimir Tahirit për kupolën e PS, që tregojnë edhe njëherë ...

Spaho: Zgjedhjet e parakohshme janë rruga e vetme për të kapërcyer këtë krizë
TIRANË Nënkryetari i PD-së Edmond Spaho ka folur në studion e News24 për deklaratat e Presidentit të Republikës por edhe qëndrimet e opozitës. Duke iu referuar deklaratës së Presidentit Meta për ‘braktisjen e ...
Medial | 11-Sep-2019 21:48
TIRANË Nënkryetari i PD-së Edmond Spaho ka folur në studion e News24 për deklaratat e Presidentit të Republikës por edhe qëndrimet e opozitës. Duke iu referuar deklaratës së Presidentit Meta për ‘braktisjen e ...

Bardhi: Nuk ka pakt Rama-Basha, Shqipërisë i shtohen kushtet për negociatat
I pyetur mbi qëndrimet e Ilir Metës, në konferencën e sotme për shtyp, sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi u shpreh se nuk është hera e parë që presidenti kritikon opozitën për vendimin e ...
Gazeta Dita | 11-Sep-2019 21:44
I pyetur mbi qëndrimet e Ilir Metës, në konferencën e sotme për shtyp, sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi u shpreh se nuk është hera e parë që presidenti kritikon opozitën për vendimin e ...

Lojëra luftërash në Tiranë dhe ‘lufta’ për integrimin në Bruksel
Nga Gentian Gaba Nga Gentian Gaba ‘Shumë zhurmë për asgjë’ do të ishte titulli më i përshtatshëm për shfaqjen që mori jetë ditën e hënë në selinë e Kuvendit të Republikës. Nisur nga premisat mbi të cilat ishin ngritur ...
Mapo | 10-Sep-2019 21:15
Nga Gentian Gaba Nga Gentian Gaba ‘Shumë zhurmë për asgjë’ do të ishte titulli më i përshtatshëm për shfaqjen që mori jetë ditën e hënë në selinë e Kuvendit të Republikës. Nisur nga premisat mbi të cilat ishin ngritur ...

Gazment Bardhi komenton Metën: Asnjë pakt Rama – Basha
 Numri II i PD-së, Gazment Bardhi ka shuar të gjitha zërat për një pakt mes Ramës dhe Bashës. Marrë shkas nga deklarata e sotme e Presidentit, Bardhi u shpreh në një interviste për “Ora News se “dua të konfirmoj se nuk ...
Lajmi i Fundit | 11-Sep-2019 21:28
 Numri II i PD-së, Gazment Bardhi ka shuar të gjitha zërat për një pakt mes Ramës dhe Bashës. Marrë shkas nga deklarata e sotme e Presidentit, Bardhi u shpreh në një interviste për “Ora News se “dua të konfirmoj se nuk ...

A ka një pakt të fshehtë Rama-Basha? Flet numri “2” i PD-së
“Asnjë pakt Rama- Basha”. Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi konfirmon se një gjë e tillë nuk është e vërtetë edhe pse Presidenti Ilir Meta i kritikoi të dy njëlloj kur foli për entuziazëm në çeljen e ...
Lapsi | 11-Sep-2019 21:15
“Asnjë pakt Rama- Basha”. Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi konfirmon se një gjë e tillë nuk është e vërtetë edhe pse Presidenti Ilir Meta i kritikoi të dy njëlloj kur foli për entuziazëm në çeljen e ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved